2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Cildin esnek değilse çatlarsın dizinden göğüslerine kadar sabah akşam kremlen.
yok geçmezsin korkma hep zayıfmışsın baksana,
ben ortaokulda bile 66 kiloydum
1. doğum da 90
2. de 100 kiloydum.
78 e kadar zayıfladım baktım çok mutsuzum. 102 ye kadar bir daha kilo aldım. gittim mide ameliyatı oldum. 9 ayda 45 kg verdim. 57 kg hamile kaldım. Tombiklik benim kaderimde var. lanetlenmiş olabilirim. Kilo alayım diye süpriz bebek üretmişim vucudumda

Bundan sonra daha dikkatli sürerim sabah birini akşam birini bide krem hemen kurumuyor da üstüne bir şey giymeden beklemek de çok zor. Arka ön komple sürüyorum bir yere oturamıyorum da ayakta kurumayı bekliyorum

Maşallah bence çok iyi vermişsin . Bebekten sonra hedefimiz 57 o zaman

Ablam sezeryan oldu şimdi görsen çocuğu olduğuna inanamazsın. Ne göbek var ne bel taş gibi maşallah

Hiç kullanmadım canım içeriğini bilmediğim şeyi de pek kullanmak istemiyorum, iyice araştır almadan herkes kullanıyor diye içeriği iyidir manasına gelmiyor, ben direkt yağ karışımı yapacağım en doğalı en güzeli

Aynen unutma bunu 57 yi görmedim ben yıllar yıllardır.

sen aslında yoksun. benim 11 yaşındaki kızım 38 kg. seni düşünemiyorum. boyun kaç
1.63. Varım varım tahta kurusu değilim canım öyle olsaydım aşırı rahatsız olurdum. Şekilli vücudum var. Doktorum beni kıskanıyor kilom için ama görsen 40 demezsin zaten 47 falan dersin. Gören kiloma inanmıyor

Ben 57 kiloyum ya gören kilo al diyor bu ne kemiksin. boyum 158 demek kişiye göre değişiyor.

Bana doktor önerdi zaten bunu, iki ay önce falan aldım ama daha yeni başladım kullanmaya :)

Ben 57 kiloyum ya gören kilo al diyor bu ne kemiksin. boyum 158 demek kişiye göre değişiyor.
Ben de 161im çok uzun yıllar 47 48 bandındaydım ama hiç mutlu değildim. Bi on kilo alınca kendime geldim bi on kilo daha alırsam nereye giderim bilmiyorum

Aklımda kalanlara göre genel cevap veriyorum
Çatlak kremine benimde başlamam lazım her yerde lireracın çok iyi olduğu yazıyor ama fiyatı biraz pahalı organik yağlar mı kullansam diye düşünmüyor değilim

Bende dobidik hamile kaldım 168 boy 73 kilo
Allah bilir doğuma kaçla giderim kilo olayı beni de çok korkutuyor. Ama önemli olan bebişlerin sağlığı tabi ki

Kaç gündür deli gibi bebek arabası bakıyorum ama asla karar veremedim.

Ben sezeryan olmayı planlıyorum. Normal doğum beni çok korkutuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…