2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya bir şey sorcam kızlar ben kilo olayını aşırı takıyorum doktorum da 20. Haftaya kadar kilo almaman gerekiyor falan dedi. Ama aldım maalesef. Ama canım da sıkılıyor. Bide sezeryan olunca göbek tamamen gitmiyor falan diyorlar. Spora falan direkt başlayınca da mı gitmez acaba. Hamilelikten önce göbeğim dümdüzdü. Belim ince yani şekilliydi ama şu an belim kalınlaşıyor. Annemde dün hiç belin kalmamış dedi. Bu konuda bilgisi olan var mı kesin gitmez mi o göbek

Kızkardeşim ve yengemin göbeği çok kısa sürede sıfıra indi. o derece yani. üstelik spor yapmadan. sadece aşırı hareketliydiler ve sütleri bebeğe kilo aldırıyordu. bebek aldıkça onlar zayıfladı. yemekleri de iki porsiyon

Doktor bana ilk 3 ay alacagin kilo sifir dedi bende de mide bulantilari basladi o gunden sonra
3.5 kg verdim
Ama goruntume yansimadi ayniyim
Ayrica sezeryan gobegi surekli yiyip hareketsiz kalinirsa gitmez tabi
Etrafimda cogu insan sezeryan oldu kimsede gobek yok su an
Hatta biri 120 kgya cikmisti hamilelikte
Sonra 110a dustu
Simdi 85 kg ve gobegi kalmadi hic
Bacaklari var sadece
Korkma yani kilo veremeyenler diyor onu diye dusunuyorum

Ya benim annemde bana gece yatakta dönerken oturup sonra dön. Kordonu dolanır dedi. Böyle bir şey var mıdır bilmiyorum
Sanmıyorum öyle olsa dr lar uyarırdı.
Zaten son aylar o kadar ağırlaşıyoruz ki hızlı dönmek ne mümkün
Takma canım çok kilo alma ben 14 kg almıştım hamileliğimde sezeryandan 1 ay sonra hamile kaldığım kilodaydım. emzirmek 2 saat spora eşdeğermiş. sürekli emzir. Bide korse tak sezeryandan sonra.

Ya korse de onersenize simdiden bugunun konusu korse olsun mesela
Gec kaldik gunun konusuna

Ben de ilk gebeligimde sezaryen oldum.Bebek 7. aya gelene kadar 5-6 aylık hamile gibiydim.Görenler ikinci mi geliyor diye dalga geçiyordu.Sonra spora başladm zumba plates.Ekmeği şekeri kestim.Bir de emzirince gitti göbek falan kalmadı.Öyle kilo verdim.

Ay evde var 2 dilim
Yakin olsak getirirdim gozum doldu su an
Ayy canım sağ ol
anam kıyamam ben buna rüyasında aşermiş bence farketmeden
Tatlı konusunda coştum ya.Neredeyse her gün yiyorum.Kilo almayım diye yemeyim diyorum ama canım istiyor ne olacak bu kilolar Ama aşerdiysem yemem lazım değil mi

Ayy canım sağ ol

Tatlı konusunda coştum ya.Neredeyse her gün yiyorum.Kilo almayım diye yemeyim diyorum ama canım istiyor ne olacak bu kilolar Ama aşerdiysem yemem lazım değil mi
Kesinlikle yemelisin bende gördüğüm herşeyin bir tadına bakıyorum. hamilelik kaprislerim var. Şımarıklıklar falan. Evlat olsam sevilmem yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…