2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İlk hamileliğimde 32 kilo almıştım. 48 ile hamile kaldım 80 ile doğuma girdim. Bunda 53 ile hamile kaldım daha şimdiden 7.5 kilo aldım. Bunda da 90 ile doğuma girerim gibi geliyor
Bulantın felan olmadı o Zaman ne güzel, sonrasında verebiliyorsun en azından sağlık Olsunda herşey halledilir 🤗

Kizlar bi reiki uzmanini takip ediyorum
Cocugunuza isim koyarken sizin ve esinizin adinda olan harfler barindirsin diyor
Baglilik ve enerji acisindan
Misal baba adi ahmet
Anne adi aysel
Ortak harf a ve e
Cocugun adi Asel, Sare gibi gibi

Ben oyle yapmayi planliyorum
Bu yuzden her isim uymayacak belirli isimler var onlari arastiriyorum 🍀

Bulantın felan olmadı o Zaman ne güzel, sonrasında verebiliyorsun en azından sağlık Olsunda herşey halledilir 🤗
Dehşet bulantım olmuştu, hep bastirsin diye biseyler yiyordum, ama benim hamileliklerde aldığım kiloların yemekle çok alakası yok, bu hamileliğimde de tiksindigim için bişey yiyemiyorum ama yine almaya devam ediyorum.

Mete, Alp, kaan çok güzel erkek isimleri bence. Yiğitle de bi uyum içinde olurlar gibi :)
Allah rahmet eylesin bu arada ama ben de hiç hoşlanmam vefat etmiş yakınların isminin verilmesinden.
Bu isimleri de beğeniyorum canım çok teşekkür ederim 🥰

Dehşet bulantım olmuştu, hep bastirsin diye biseyler yiyordum, ama benim hamileliklerde aldığım kiloların yemekle çok alakası yok, bu hamileliğimde de tiksindigim için bişey yiyemiyorum ama yine almaya devam ediyorum.
O Zaman yapın böyle demek ki hamileliğinde çok kilo alıyorsun bebiş ve sen sağlıklı ol da gerisi halledilir bir şekilde 🙏

Oo kızlar bakıyorum da çoğunuz isimleri bulmuşsunuz😄 yalnız ben ve kardeşim 2 isimliyiz ve hiç sevmiyoruz😂 o yüzden ben tek isim düşüyorum. Yurtdışında yaşadığım için ona uygun isim arıyorum kız olsa kolaydı melisa, alina vs koyacaktım ama cinsiyet erkek çıkınca kalakaldım🙈 şöyle güzel uluslararası isim bileniniz var mıdır deniz, can dışında😄

Kizlar bi reiki uzmanini takip ediyorum
Cocugunuza isim koyarken sizin ve esinizin adinda olan harfler barindirsin diyor
Baglilik ve enerji acisindan
Misal baba adi ahmet
Anne adi aysel
Ortak harf a ve e
Cocugun adi Asel, Sare gibi gibi

Ben oyle yapmayi planliyorum
Bu yuzden her isim uymayacak belirli isimler var onlari arastiriyorum 🍀
Bizde hiç ortak harf yok . Onu napcaz 😄

Oo kızlar bakıyorum da çoğunuz isimleri bulmuşsunuz😄 yalnız ben ve kardeşim 2 isimliyiz ve hiç sevmiyoruz😂 o yüzden ben tek isim düşüyorum. Yurtdışında yaşadığım için ona uygun isim arıyorum kız olsa kolaydı melisa, alina vs koyacaktım ama cinsiyet erkek çıkınca kalakaldım🙈 şöyle güzel uluslararası isim bileniniz var mıdır deniz, can dışında😄
Kuzenim oğluna ali ismini koymuştu yurtdışında herkesin kolay söyleyebildiği bir isim oldugu için ama beğenir misiniz bilmem :)

Ilk koray geldi aklima 🤓

Deniz (s) olabilir 🎈 ama sevmemişsiniz.
Aren ve ya Aksel de güzel 🤍

selam kizlar. 20 ocak gibi gözüküyor benımkı de ılk bebegim :) inşallah hepimiz sağ salim kucagımıza aliriz yavrularımızı. Allah cocuklarımızı bizlere bagıslasın tek duam :)

Eklentiler

• 71EFF8ED-7F4A-42C8-BFFD-7BA063132D01.jpeg
    71EFF8ED-7F4A-42C8-BFFD-7BA063132D01.jpeg
    120,9 KB · Görüntüleme: 38
Hanımlar bez almayın bebek poposu her bezi kabul etmiyor dediler de o yüzden almayı düşünmedik. Oysa en masraflısı o. anne olanlar daha iyi bilir tabi bi sıkıntı olmaz demi?
Kesinlikle bez stoklamak mantıksız, prima en iyisi aslında ama o bez bile pişik yapabiliyor

Bu sonuclara gore yorum yapılamaz, tam sonuç çıktığında farklı alanlarda risk yüzdesini gösterecek ona bakılacak riskli mi değil mi anlaşılır. Bir de tahlil öncesi doktorun ense kalınlığı ile nazal kemigi hakkında bişey söyledi mi, o da az çok fikir veriyor dön riski açısından
Onlar normal çıkmıştı. Sonuç raporu bekleyeceğiz o zaman inşallah güzel gelir teşekkür ederim 🙏🏻❤️

ayy kahkaha attım ne sütü olcak canım ana sütü :KK70:yani belki ilk hamileliği olanların sütü hemen gelmeyebilir ama benim göğüs ucunu sıkınca süt geliyo aslında bi arkadaşım tehlikeli dedi bana rahimde kasılma başlatır yapma dedi ama benim merak duygumun önüne geçemedi yaptım pişman değilim :KK53::KK48:
Ay asko benim daha 13 haftalik ya sut mut gelmiyor o dogumdan sonra gelmiyor muydu ya 🤣

Hanımlar bez almayın bebek poposu her bezi kabul etmiyor dediler de o yüzden almayı düşünmedik. Oysa en masraflısı o. anne olanlar daha iyi bilir tabi bi sıkıntı olmaz demi?
En başta hangisi ile başlarsan öyle devam etmek gerekiyor. Değiştirince sıkıntı oluyor genelde

Bende kıyafet konusunda bayağı alışveriş yaptım.Hatta ek gıda için gerekli olanlarıda hepsiburadadan aşırı uyguna aldım. Bebek arabası ve banyo seti aldım :) bir tek odası kaldı. Onada önümüzdeki ay başlayacağız. Çok tatlı telaşlar ♥️

X