2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Cinsiyetiniz belli oldu mu canım🥰
Bugün kontrolüm vardı.Doktor büyük ihtimal erkek ama kesin diyemem dedi.10 gün sonra netleştirmek için tekrar çağırdı.11 haftalıkken de erkeğe benziyor demişti.Erkek olacak diye kendimizi iyice alıştırdık ama son anda değişir mi bilmiyorum. 😄 Sağlıklı olsun da hayırlısı artık.🥰

Kızlar ya kalçası büyüyen var mı yoksa bi tek bende mi oldu bu zayıf olduğum için aşırı belli oluyor

Bugün kontrolüm vardı.Doktor büyük ihtimal erkek ama kesin diyemem dedi.10 gün sonra netleştirmek için tekrar çağırdı.11 haftalıkken de erkeğe benziyor demişti.Erkek olacak diye kendimizi iyice alıştırdık ama son anda değişir mi bilmiyorum. 😄 Sağlıklı olsun da hayırlısı artık.🥰
Senide yazayım mı canım listeye

Sen de benim gibisin, ben de ekmek arası peynir ve domatesle besleniyorum sadece, kendi kendime de vicdan yapıyorum acaba bebeğimi besleyemiyor muyum diye, oğlumda da bulantım çok olmuştu ama iştahım açıktı yiyeceklerden tiksinmemistim. Bunda daha aklıma gelince tiksiniyorum o yemekten.
Yok cnm öyle düşünme, ilk haftalarda depolardan besleniyorlar, bende oğlumda daha iyi yerdim, surda bi kac gündür peynir yemeye başladım, sadece ekmek yedim haftalardır

Limon çok koyma hafif tat versin diye koy. Bana iyi geliyor tansiyon için benim de hep düşük ve her gün churchill yapıyorum ☺️olmadı bulantı için sadece soda iç☺️benimki de tam tersi geleceğim diyorum müsade etmiyor bırakmıyor evime döneyim 🥲 ağlaya ağlaya gelmiştim annemlere geldiğimde biliyordum 4aya yakın kalacağımı. Farklı şehirlerdeyiz git gel yapamıyoruz 🥲
Ne kadar annelerimiz el bebek gul bebek baksa da insanin evi gibisi olmuyor ya bi sure sonra 🥰

Özelde gittiğim doktorum verdi ama üniversite hastanesindeki doktorum çok mucize bekleme dedi. Dediği gibi de oldu bolca uyku ve sersemlik yaptı ama bulantilarima iyi gelmedi. Çok fazla uyku yapınca birakmak zorunda kaldım ben de, ilgilenmem gereken bir oğlum var çünkü aynı zamanda. Gerçi bulantilardan onunla da çok ilgilenemiyorum. Su içsem öğürme geliyor.
Bana da başlarda inanılmaz uyku yaptı ama sonra sanırım bünyem alıştı, artık bi etkisi yok o konuda. İlk zamanlar bulantıya iyi geldiğini de düşünmüyordum senin gibi bi ara bıraktım hatta bıraktıktan sonra kusmalara başladım, tekrar içtim sonra. Bi süre dene istersen canım belki sana da iyi gelir. Benim de 20 aylık oğlum var, dediğin gibi bu halde ilgilenmek çok zor oluyor

İlk bebiş mi 🥰 eğer ilkse pek önemi olmuyor ya insan çok merak etmiyor yani😂 sağlıcakla alırsın kucağına inşallah

Bana da başlarda inanılmaz uyku yaptı ama sonra sanırım bünyem alıştı, artık bi etkisi yok o konuda. İlk zamanlar bulantıya iyi geldiğini de düşünmüyordum senin gibi bi ara bıraktım hatta bıraktıktan sonra kusmalara başladım, tekrar içtim sonra. Bi süre dene istersen canım belki sana da iyi gelir. Benim de 20 aylık oğlum var, dediğin gibi bu halde ilgilenmek çok zor oluyor
Bu gece tekrar alayım umarım bu sefer faydası olur.

Kızlar ya kalçası büyüyen var mı yoksa bi tek bende mi oldu bu zayıf olduğum için aşırı belli oluyor
İlk hamileliğimde olmuştu ilk kalcam biyumustu sonra genel olarak kilo almaya başlamıştım. Bu hamileliğimde direk genel olarak büyüyorum:) 11. Haftadayim ve daha simdiden 8 kilo aldım

X