2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hayırlı olsun canım çok sevindim betan kaçtı acaba birde hangi hastaneye gittin acaba bende bagcilar medipole gitmistim doktorum 4 haftalıkken keseyi gördü geçen pazartesi ama acaba 5 haftalık mıydı diye dusunuyorum 🤷🏻‍♀️
Tatlım ben bodrumdayım 🙄 1069 betam Bende kese oluşmuş dış gebelik yok bir tane daha kese görüyorum dedi emin olamadı perşembe ni daha çağırdı 🙏

Ne güzel canım çok sevindim senin adına benim durumlar biraz karıştı sanırım iki gün arayla kan verdim 33.87 97.05 ve 175.86 bu artış reglime 2 gün var sağlık ocağındaki doktor iki kat artmamış sıkıntı olabilir dedi
Çokta fark yok aslında ama aynı yerde mi veriyorsun kanları farkedebiliyor çünkü 🙄 bi daha öne verdiğinden değer önemli canım inşallah düzenli artmıştır 🙏

Çokta fark yok aslında ama aynı yerde mi veriyorsun kanları farkedebiliyor çünkü 🙄 bi daha öne verdiğinden değer önemli canım inşallah düzenli artmıştır 🙏
Anam canım benim de gözükür o zaman 4 ünde 2291 di betam sıkışık gidiyim bide bunu dediğin iyi oldu cuma gitcem😃

Tatlım ben bodrumdayım 🙄 1069 betam Bende kese oluşmuş dış gebelik yok bir tane daha kese görüyorum dedi emin olamadı perşembe ni daha çağırdı 🙏
Canım çok sevindim sen istiyor muydun ikiz bilmiyorum ama 😍 ben ikiz istiyorum esimin tarafında ikiz vardı benim ki tek keseydi daha erken belki bölünebilir demişti doktorum 😀 benim ki de geç döllenme 7 haftalık olması gerekirken 4 haftalık dedi geçen hafta 🤷🏻‍♀️

Merhaba canım amin inşallah, senin yumurtlaman biraz gec olmus olabilir benimde ilk ogrendigimde 8 di baslarda yavas artti surekli kan verme bence burdan bir arkadas gebelik testinde koyulasmayla takip etmisti oyle de takip edebilirsin
Seninki kaç gün sonra netleşti ne zaman ultrason da gözüktü riskli bi durum var mı

Canım çok sevindim sen istiyor muydun ikiz bilmiyorum ama 😍 ben ikiz istiyorum esimin tarafında ikiz vardı benim ki tek keseydi daha erken belki bölünebilir demişti doktorum 😀 benim ki de geç döllenme 7 haftalık olması gerekirken 4 haftalık dedi geçen hafta 🤷🏻‍♀️
Ay olsunda tek çift farketmez bana 🙈😂😂 dağlıkla alayımda kucağıma 🙏🙏 senin o yüzden değerlerin yüksek olabilir 🙈🙈 ay hadi inşallah Allahım gönlüne göre versin 🙏🙏

Baksanıza bana göstermese ben anlamam valla 🙈🙈

Eklentiler

• 24647806-C325-4B7B-A5B3-89EABF355E7C.jpeg
    24647806-C325-4B7B-A5B3-89EABF355E7C.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 69
Benim adet gunumden 5 gun sonra pozitifti kanda 8 di. 10 gün sonra 1250 gibi bir degerde kese gorunmemisti 5 gun sonra 10000 degerde kese gorundu kahve lekelenmelerim var canım
Makinalar da farkedebiliyor bence 🤔 beşe daha lekelenme yok. Lekelenmeler 5. Haftada oluyor sanırım

Ay olsunda tek çift farketmez bana 🙈😂😂 dağlıkla alayımda kucağıma 🙏🙏 senin o yüzden değerlerin yüksek olabilir 🙈🙈 ay hadi inşallah Allahım gönlüne göre versin 🙏🙏
😂amin canım doğru diyorsun evliligimin 5. Yılina giricez artık tek çift farketmez aslında amin inşallah ya hepimiz o günleri görelim inşallah sağlıkla🥰🤲🏻

Benim adet gunumden 5 gun sonra pozitifti kanda 8 di. 10 gün sonra 1250 gibi bir degerde kese gorunmemisti 5 gun sonra 10000 degerde karından kese gorundu kahve lekelenmelerim var canım
Bende lekelenme falan yok ama mide bulantısı göğüs hassiyeti sık idrara çıkma falan var açıkçası korkuyorum dış gebelik mi diye

Bende lekelenme falan yok ama mide bulantısı göğüs hassiyeti sık idrara çıkma falan var açıkçası korkuyorum dış gebelik mi diye
Değildir inşallah canım kötü düşünme onlar bende de var hele bugun cok fazla midem bulandı, benim tam tepeye ortaya yerleşmiş ben yerlesme zamanı orada pıt pıt birşey hissetmiştim 🙈 sen hissettin mi hiç

X