2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlarr 11.haftadan selamlar çatlak kremi ne kullanıyosunuzzz, tavsiye edebileceğiniz var mı
Bana herkes tatlı badem yağı kullan dedi hamilelik öncesi de ani bi kilo artışım olmuştu işe yarıyor tavsiye ederim her akşam uyguluyorum masaj yaparak

Kızlar , 13+2 oldum , başladığımda 55 kilo idim toplam 2.5 kilo aldım , ama kendimi çok şişmiş hissediyorum , akşamları daha çok büyüyor karnım , sizde de aynı durum var mı ? Toplam kaç kilo aldınız ?

Kizlar progestan kullanan var mi aranizda?yan etkileri beni oldurdu ya siteyi biraz kurcaladim bu ilac vaginal fitil gibi de kullaniliyormus yan etki kalmiyormus o sekilde.ama prospektuste agiz yoluyla alinir diyor.Acaba ayni cesit mi ya ?progestan 200 mg kullanan varsa cevap pleaseeeee

Aksamlari bende biraz siskin hissediyorum bence normal artik yavas yavas bunlar canim :)

Merhaba, 12. Haftaya giriyorum. Bende az kilo almama rağmen aynı şeyleri hissediyorum. Akşamları karnım kocaman ve akşam yemeğini yeyince karnım acayip geriliyo böyle hafif sızlıyo bile

Ben hep fitil kullandim
Doktor agizdan alma mide bulantisi bas agrisi donmesi yapabilir demisti
Hic agizdan almadim
Gerci su an kullanmiyorum
Bence fitil daha iyi
Ama hemen kalkmamak lazim akiyor

Bende 3 kg verdim
Ama karnim sabahlari inik aksamlar 4 5 aylik gibi oluyor

Aksamlari bende biraz siskin hissediyorum bence normal artik yavas yavas bunlar canim :
Ben hep fitil kullandim
Doktor agizdan alma mide bulantisi bas agrisi donmesi yapabilir demisti
Hic agizdan almadim
Gerci su an kullanmiyorum
Bence fitil daha iyi
Ama hemen kalkmamak lazim akiyor
Ayni ilac dimi yani fitil olani farkli degil?200 mg yumusak kapsul

Doktoruma soyledim ilaci degistireyim dedi ama kac kutu prilam var elimde diye vazgectim birkac haftaya biter diye kendimi avutuyorum
Benimde var elimde ama gözüm görmedi hiç bisey valla, ben hiç bisey yiyemiyorum sadece ekmek tarzı şeylerle besleniyorum evde anneme poğaça yaptırıyorum bazen de patates haslama o kadar, çorba bile midemi alt üst ediyor

3 kilo vermeme rağmen aynı şeyi hissediyorum çıktı sanki bi kac gündür karnım

Vajinal alınca yan etki olmuyor hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…