2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlarr merhaba 11+3 olduk çok şükür sizden ricam cinsiyet tahmininde bana yardımcı olmanız, başlığıma bakıp yazqrsanız çok sevindirirsiniz beni

Grupta ilk öğrenen olarak seni unutmayacağım Maşallah canım çokça tebrik ediyorum Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ramzi teorisi kese şekli tuttu mu sende acaba ?
Ay canım bana burda ramziye göre kız dediler ama ben en başından beri hep erkek hissediyordum, bugün bir gittik ki doktora bacak falan ful açık her şey meydanda bebişin biz bile çok net gördük erkek olduğunu

Benim 9+4 acaba 11 haftada mi ogrenebilecegim aşırı merak ediyorummm Ankara'da olup ultrason cihazları iyi olan erken haftalarda cinsiywt gören doktor tavsiyeniz var mı? Yardım please

Benim doktorum da 11. Haftada söylemişti oğlumu, genelde erken gösteriyor erkekler, sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah
İnşallah canım, çok erken acaba yanılma payı olur mu kordon falan olabilir mi diye düşündüm sonradan ama çok net gördük yani

Çok geçmiş olsun. Biraz daha bekle bence. Allah hayırlısını nasip etsin.

Benim 9+4 acaba 11 haftada mi ogrenebilecegim aşırı merak ediyorummm Ankara'da olup ultrason cihazları iyi olan erken haftalarda cinsiywt gören doktor tavsiyeniz var mı? Yardım please
Bulursan bana da söyle benim doktorum 16. Haftadan önce asla söylemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…