2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çok zor bir karar ama ben 2 li 3 lü testleri yaptırmaktan yanayım. Tabii ki doğurup doğurmamak anne ve babanın kararı. Oldukça zor bir karar umarım kimse böyle bir karar vermek durumunda kalmaz. Ama önceden bilmek ve hazırlıklı olmak da önemli diye düşünüyorum. Ben yaptıracağım. Testlerin bebeğe bir zararı yok. Hep tedirgin olmaktansa sonucu bilmek stres seviyesini azaltır en azından. Tabi bu benim görüşüm. Ama fetal genetik testler ayrı bir sorunsal.

Ben 16 haftalığım hiç yok denecek kadar az, ayva göbeği gibi. Hatta şey diyorum sabah hamile değilim, akşam hamile kalıyorum. Akşam artık normalde de insan şişer ya. Akşam güzel bir karın oluyor sonra sabah hoop havası kaçmış balon gibi.

Cinsiyet bellidir heralde kız mi

bende ctesi gittim ultrasona göre 11+5 olmuşuz belki hareketlerini görürüm dedim ama uyuyordu galiba ense kalınlığı 1.4 çıktı iyi dedi ondan sonra üç hafta sonra gel cinsiyete bakalım dedi

bende ctesi gittim ultrasona göre 11+5 olmuşuz belki hareketlerini görürüm dedim ama uyuyordu galiba ense kalınlığı 1.4 çıktı iyi dedi ondan sonra üç hafta sonra gel cinsiyete bakalım dedi
İkili tarama testi yaptırdınız mi orada mi soylediler ense kalınlığını yoksa rutin muayenede mi soyleniyor

Cinsiyet bellidir heralde kız mi
Maalesef değil, bayramdan sonra ayrıntılı ultrasonda belli olacak nasip olursa . Bacak arası 16 haftaya ait diğer 11 haftaya

Eklentiler

• Screenshot_20230616-205709_Video Player.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20230616-184925_Video Player.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 61
  • 20230607_171943.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 59
Maalesef değil, bayramdan sonra ayrıntılı ultrasonda belli olacak nasip olursa . Bacak arası 16 haftaya ait diğer 11 haftaya
Ben çok anlamam ama umarım sağlıkla gelir demek ki ben normale göre biraz erken ogrenicem 9 buçuk haftada doktor iç hafta sonra kontrolde söylerim cinisytei dedi

10 haftalıksınız öğrendim . Şu resim var elimde nub belli mi anlamadım ama 11 haftalık. Bir ay daha beklemek ne yorucu
Kuş gibi duruyor sanki. Nub yukarı doğru kalkık oluyor erkeklerde kızlarda yatay şekilde paralel oluyor. Ayyyy neyse ne boşverin sağlıkla gelsin de ama yinede inşallah kalbinizden geçen olur. Kaçıncı hamileliğiniz?

Kızlar karnın çıkması için 9bucuk 10 hafta erken gibi sanki dimi iç karnım mi dar acaba var mı hiç karnı belli olan
Bende bir göbek var görsen 5 aylık dersin. İlk hamileliğimde kızımda 5 aylık hamileyken doktora ‘benim niye karnım yok?’ Demiştim. 3. Olduğu için mi hemen pörtledi bilmiyorum ama çok fena

Bende bir göbek var görsen 5 aylık dersin. İlk hamileliğimde kızımda 5 aylık hamileyken doktora ‘benim niye karnım yok?’ Demiştim. 3. Olduğu için mi hemen pörtledi bilmiyorum ama çok fena
Benim ilk ama 47 kilo ile hamile kaldım vlzayif olduğumdan mi nedir baya şimdiden belli bir ayva göbek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…