2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
1 ay nedir ki gecer hemen
Fetali neden yaptiriyorsun ikili tarama zamani gelmis oluyo
Sen cinsiyeti ogrenmek icin yine birkac doktor aşındırırsın
Valla bıktım doktor doktor gezmekten doktorum onun yapılmasını daha uygun buluyormuş o yüzden yaptırayım dedim ben de

Benim düşüncem şu, bir ailede bir isimden bir tane olmalı :) Böyle söyleyebilirsiniz, pek muhterem kayınpederimden bir tane olsun, bu da başka olsun diyiverin :) Bir de kendileri çocuklarına babalarının ismini mi koymuş? Değilse oradan vurun :)

Merhaba kizlar, sayfanız , büyümüş, guzelleşmiş

Yine bir soru ile geldim. Biliyorsunuz. Ocak ayı annesi olacakken 8. Haftamda düşükle sonuçlandı gebeliğim, malesef.
20 mayısla başlayan sürec , 28 mayıs ta yine çok fazla parça ve kanamayla tamamen bitti.
4 Haziran tek seferlik bir beraberlik oldu.
Dünden beri sadece silince oda cok az bir lekelenme var.
Yerleşme mi, adet mi, bilemiyorum. Adet kanamasına benzemiyor çok az, daha önceki cocuklarimda da hiç yerleşme kanamasi yaşamadım bilemiyorum.
Bir sonraki adet günümü de bilemediğim için bir hesaplama da yapamıyorum.

Bilgisi olan var mı?

Düşükten kalan kanama da olabilir benim 2 haftadan fazla sürmüştü kürtaj olduğu halde ama yerleşme de olabilir inşallah öyledir

Düşükten kalan kanama da olabilir benim 2 haftadan fazla sürmüştü kürtaj olduğu halde ama yerleşme de olabilir inşallah öyledir
Aynen cnm düşükle alakalı olabilir benim düşük yaptıktan sonra ara lekelenmelerim çok uzun sürmüştü adetimde düzensiz olmuştu ama doktor bize 1 ay ilişki yasak demişti ilişki olmadığı için öyle bi şüpheye düşmemiştim inşallah senin yerlesmedir düşük yapınca ilişki olursa çok çabuk hamile kalınır diyolar inşallah tekrardan bi an önce sağlıklısı ile yeri dolsun cnm

Ay bende birgün kusmadım koştur koştur doktora gittim. Ben kusmuyorum bebeğe birşey mi oldu diye hiçbirşey yokmuş şükür ama en azından içimi rahatlattım stres yapmam diyorsan bekle yaparım diyorsan gir stres daha da zarar veriyor bebişlere

Bana rahim temiz, kendini hazır hissettiğinde deneyebilirsiniz demişti. Ped de bişey yok, silince goruyorm sadece ( çok affedersiniz )
Artık zaman gösterecek, hayırlısi olsun inşaallah.
Teşekkür ederim cevaplarınız için

Beklerim galiba ya 1 gün daha kese görülmez diye korkup gitmiyorum

Belki gebelik haftasına gore de ilişki yasağı degisiyordur cnm ben 11+5 haftalıkken kaybetmiştim bebeğimi aynen benimde ara ara sadece silince gelen lekelenmelerim olmuştu hatta 32 gün sonra ilk adetimi olmustum adetim 10 gün sürüp bitmisti sonra 1 hafta sonra yine adet olmuştum acayip olmuştu adetim yani cnm sonrası düzene girmesi 3 ayı bulduydu

Haklısın canım, bende de şimdi arttı, parçalar geldi, düşünün devamı sanirim. 2 haftadir olmayınca bitti sanmıştım. Resmen bu yaştan sonra kan korkum başladı, elim ayağım dökülüyor resmen

Belki adette olmuş olabilirsin cnm ahh bilmem mi ben mahvolmuştum resmen o gece 4 tane hasta bezi değişmişlerdi karnıma kadar çıkıyordu kan rabbim bir daha yasatmasin kimseye de yasatmasin kan yapıcı şeyler ye cnm pekmez falan ye bu süreçte kanında düşebilir dikkat et kendine rabbim hem beden sağlığı hemde ruhumuza sağlık versin bedenimizden ziyade ruhumuz kalbimiz çok inciniyor bu süreçte çünkü cok iyi anlıyorum seni kendine iyi gelecek şeyler yapmaya çalış bu günler geçicek allahın izni ile inşallah

Merhabaa beni de ekler misinizz
Yaş 28
Sat 27 nisan
Kese 5+0
Kalp atışı henüz yok ama 7+4 e çağırdı
Doğum tarihi 25.01.2024
Şehir Van
İlk çocuk

Amiin, amin
Iyiyim diyordum kendi kendime.., Gözlerim doldu okurken biran, omuzuma bir el dokunmuşta, kendimi bırakmışım gibi.

Rabbım en hayırlısını nasip etsin canım, sana ve cumlesine❤

Merhaba beni de ekleyebilir misiniz
Sat 22 nisan
Kese 6+4
Kalp atışı için haftaya salı gideceğim
İstanbul
Beklenen doğum 27.01.2024
İkinci çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…