2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Valla olabilir aslında dikkat ediyorum bakıyorum yada düzeltiyorum ama ağlıyordu çok kıyafetini degisiyorum diye emzirdim yatırdım hemen ama altını açtığında asag dönüktü bezde kuruydu yinede büyük ihtimal tek sebep o yada gevşek bağladık çok ağladığı için elim ayağım dolanio neyse artık oldu geçti napalim kriz yönetimi uyguluoz bazen başka çare yok canları sağolsun

Baby turco dan ben de memnun kaldım. Sleepy ve turco stoklamistim sleepynin çok kötüydü 3 numarada baby turco ya geçtim sleepyden sonra çok daha iyi geldi bana.
Aynen hem hesaplı türk malı hemde güzel sariyor boşluk kalmadan, bende turco aldım molfixi sevmedim ya yandan tasio ya üstten turco var bu gece mesela niye hc tasmadi madem, dün gece rezil olduk hem yandan hem üstten 2 bez değişirken kıyafette değiştik yikandik felan olayliydi

Ben hiç degismesem nolur bilemedim 2 kere en az değişim oluyor birde altı pişik old için bekletmiyorum okdr açıkçası

Bende molfix kullanıyordum sürekli taşıyordu degiştirmek için goon aldım hala kargoya verecek e bebek. O ara eşim baby turco almış (tamamen pintilikten en ucuzu o diye) ama çok memnun kaldım hiç taşmıyo
Ebebek artık kargoya verme süresini uzatmış 2 hafta demişti kız hemen hemen yanlış hatırlamıyorsam önceden bir haftaymis elbet gönderir

Ebebek artık kargoya verme süresini uzatmış 2 hafta demişti kız hemen hemen yanlış hatırlamıyorsam önceden bir haftaymis elbet gönderir
Evet ya 2 hafta yapmışlar B BilgeMerve bende imdşrimde sipariş verdim bana gelene kadar çocuğun poposu büyüdü iade edip mağazadan büyük beden aldım

Merhaba gürültülü ve pütürlü kakası düzeldi mi bebeğinizin. Bizde aynı sorunu yaşıyoruz alerji olabilir mi diye şüpheleniyorum forumda araştırırken gördüm yazdığınızı

Merhaba gürültülü ve pütürlü kakası düzeldi mi bebeğinizin. Bizde aynı sorunu yaşıyoruz alerji olabilir mi diye şüpheleniyorum forumda araştırırken gördüm yazdığınızı
Merhaba evet düzeldi benim ilk bebeğim alerjiydi kakasında mukus ve kan vardı ve çok huzursuzdu emerken de acı çekiyordu kıvranıyordu. Alerjiyi düşündüren şeyler kakada kan mukus emmeyi reddetme ciltte kızarıklık döküntü huzursuzluk. Bunlar varsa doktora bi görünün inşallah yoktur beneğinizde alerji

Kakada kan yada mukus yok ama gürültülü olması ve kaka yaparken ikinmasi kivranir gibi olması bana alerjiyi düşündürüyor açıkçası inşallah yoktur ama gideceğin bir doktora çok teşekkür ederim. Sizin ilk bebeğinizde ne alerjisi vardı süt ürünleri mi

Kızlar biz 39 gunluguz bebeğim bugün gündüz hep uyku halindeydi emmesi 3-4 saati gecmedi ama cok kolay uykuya daldi bir iki sefer.gece ise bende uyumusum baktim 6 saat oldu simdi kaldirip emzirdim sizce anorml degil mi bu durum korkmaya basladim birden

Evet süt ürünlerine alerjisi vardı. Sadece gürültülü kaka bi belirti değil bence ıkınması gazdandır biraz daha büyüyünce gazını daha rahat çıkarır geçer o durum. Alerji olsa başka belirtiler de olurdu

Ben de hiç sevmiyorum sağma işini. Bebeğimin vaktini calıyor üzüm gibi geliyor. 2 haftabsonra başlıyorum okula kısmetse. Haftaya baslayacağım sagmaya.

Doğru diyorsun. İlk kontrole gittiğimde doktor ellerinle sürekli ayır böyle diye gostermişti. Yoksa yapışır başına iş alırsın demişti. Sık sık kontrol ediyorum ben o yüzden.

Ayy Allah korusun, baktım ağzına diline filan öyle birşey görünmüyor. Gece sağlam kaka yaptı rahatladı neyseki. Rotavirüs aşısı olalı kaka sayısı azaldı yavrumun. Daha sık masaj vs. yaptırayım en iyisi

Doğru diyorsun. İlk kontrole gittiğimde doktor ellerinle sürekli ayır böyle diye gostermişti. Yoksa yapışır başına iş alırsın demişti. Sık sık kontrol ediyorum ben o yüzden.
Ayır derken nasıl yani? Ben de çok korkuyordum. Muayene ederken ilk haftada içinde beyaz şey vardı dr içini yavaştan pamukla temizle dedi. Arada bir açıp temizliyorum. Kız bebek bu konuda daha çok özen gerektiriyormuş.

Bu alerji değil muhtemelen ama süt ürünleri gaz yapabilir bebekte. Benim bebeğimde alerji yok ama ıkınıyor kaka yaparken ve gaz çıkarırken. Süt ürünü çok tüketince daha da zorlanıyor gibi geliyor ama emin değilim

Aa bunlara da hemen bakayim canım teşekkür ederim

Ah ya en son ne zaman 6 saat uyudum acaba. Bence iyi bişey ya biz 46 günlük olduk ama hala 1-2 saatte bir uyanıp emiyor. 3 saat uyuyunca çok uyumuş gibi dinleniyorum

O kadar memnunum ki anlatamam ilk başka marka kullandım poposu kızardı bunu kullanmaya başladığımdan beri yok ben ilk bezden zannettim ama değilmiş ıslak mendildenmiş
Biz de ilk başta uni baby yenidoğan almıştık o biraz sert geldi bana. Bir de bereketsiz. Sleppynin bu mendili çok iyi yumuşacık. Evde 5-6 tane daha uni baby var nasıl bitireceğiz onları bilmiyorum.

Benim yüzüstü benim gogsumde uyumayi seviyor çok zor yatağına indiriyorum. Indirir indirmez de uyanıyor çoğu zaman. Ben de bari uyusun diye çoğu zaman bırakıyorum ustuste uyuyoruz g.otle don gibi jshshsjssh

Kızlar ya bizim konak geçmedi hala zyağı da işe yaramadı var mı tavsiyesi olan bepantol derma geçirmişti tekrar oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…