2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
780 Gr aylık gayet normal değil mi ya ? Zaten her gün o kadar mama verirsen Bebek çok emmez ki, bence Moral bozacak birşey yok ama başka bir doktordan daha görüş alabilirsin canım m

Benim ikizlerden birinin öyle. Biri hep daha küçük gibi. Doktorlar hiçbir şey demedi. Gözlük kullanıyor çok göz doktoruna qqda gittik hiçbir şey demediler. Ben de hiç gündeme getirmedim. Yapısal farklılıklar oluyor. Kimsenin iki gözü birbirinin aynı değil dikkatli bakınca. Ben de mesela uykudan uyanınca bir gözüm kapalı olur. Babamın da öyle.

Evet benim de eşit durmuyor bazen gözlerim olağan bir durum farkındayım annem bi anda konuya öyle girince insan korkmuyor değil ama iyiyim şimdi

Şaka gibi ne diyim senin için rahat etsin ama git bi doktora rahatlat kendinide anneciğinide biz neredeyse iki aylık olucaz daha gitmedik doktora randevu bulamıyoruz
Bakalım gidicem çarşamba işte asıl göz kontrolu üçüncü aydaydı aslında bizde böyle konu olunca ikinci aya çektik üç aylık olana del bulursunuz randevu umarım

Dün yengem de onu önerdi bana. Onun çocuklarına da çok iyi gelmiş

Bende her bez değişiminde aralarını siliyorum birde dışarda evde kv falan öpmeye kalkıyor çıldırıyorum o gün çarşı pazar gezmişler kardeşiyle elini bile yıkamadan çocuğu kucaklamaya kalktı söyleyince de kötü oldum temiz dllerim sildim pazardan sonra diyor birde bas bas bağıracaktım zorla el yıkattım 47 yaşındaki kadına yüzünden öpme diyorum şap diye çocuğun kulağını öptü nasıl çınladıysa çocuk ağladı bide söylüyor kulağından öpüyorum yüzünden öpmüyorum merak etme diye ay çıldırıcam o gelicem dedi mi çocuğum uyusun diye Allaha yalvarıyorum resmen uyursa ellemez diye

Benimde Molfix ben arada sleppy de denedim Baby turco birde.Baby turco iyi gibiydi, Molfix yeni paketlerini mi kullanıyorsun onlara çok iyi yazmamışlar yorumlarda ama Emin olamadım
Poffff bizede ya prima ya molfix ya da ıslak mendil pişik yaptı ama hangisi olduğundan emin değiliz bezide ıslak mendili ve pişik kremini değiştirdik çok şükür geçti molfixe 30lu paketle devam edicez gene kızarma olursa goon ile devam kararı vericez gibi

Bana kilo alımı iyi gibi geldi ama doktor daha iyi bilir tabi doktorun dediğini uygula boşver diğer türlü aç kalır anlayamazsın mama ile de büyüyorlar ben ilk dönem sarılık olmasın diye mamayı dayadım çocuk bir süre sonra emmeyi kesti süt azaldı biberona alıştı vs şimdi sadece mama alıyor benim düştüğüm hataya düşme elbet ama doktorunuda dinle bence sıkma canını

Bu hamak nasıl bir model atar mısın bize de lazımmış gibi geldi bi an

Bu hamak nasıl bir model atar mısın bize de lazımmış gibi geldi bi an
Bizdeki bu model, ebebekte de var ama onlar daha küçük. Ben Instagram'da bı hesaptan satın almıştım 0-5 yaş olanlarindan. Attığım rastgele bı hesap, bu hesaptan almamıştım.

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-27-03-16-36-542_com.instagram.android.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 48
Valla hayat müşterek mecbur bakacaklar tabi halimizi görüyorlar bnmkide ben sallim sen yemegini ye fln diyor rutin işlerimi yapmam için bakiyo saolsun henüz altını actirmadim ama yakında onada alisitrmk lazım

Hiç yapmak istemezdim ama yastıkta sallıyorum şu an kızımı. Uykusu açıldı bana mısın demiyor bakınıp duruyor. Gündüz hadi gözün görmeye başladı ama gece ne diye uyandın
Bnmkide uyandı emzirdikten sonra gazını almak istedim çıkaramadı sonra bı genlesti felan uyandırdı kendini tosbagg gözünü aciverdi hemen geri uyudu salladimda neyseki. valla cnm isteğe kalmıyor ama ağlayıp sizlamiyorsa çok kucağa ayağa almıyorum ben kucakta pispisliom gazı olup sancilaninca fln okdr. uykusunu aldıysa biraz mola vermesi normal önemli olan sancısı vs olmasın. bende emzir salla 1 saat geçti mesela yat kalk şaftımz kayıyor

Tatlı çok yiyor musun ondan yaglanma yapmıs olabilir mi acaba? Benim de çünku 6 aylık gibi karnim. Eşime dedim ki toparlanmadı daha. Diyor ki toparlanmasına izin vermemiş olabilir misin?Sürekli elim ağzımda tatli yiyordum çünkü. Şimdi azalttım. Biraz indi.

Hiç yapmak istemezdim ama yastıkta sallıyorum şu an kızımı. Uykusu açıldı bana mısın demiyor bakınıp duruyor. Gündüz hadi gözün görmeye başladı ama gece ne diye uyandın
Bende yapmam dedim ama bende üç gündür ufak ufak ayağımda sallıyorum geçici bi oyalanma sadece onun için bi zaman sonra mızıklanıyor sevdi mi sevmedi mi tam bilemedim

Hep anlarına güvenmekten . Yoksa çok sey yapacklar da. Benim ilkinde eşim bez açmaya yelteniyordu kv oğlum sen nasıl yapacaksın ben yapayım diyordu. Bizimki de anam olmadan hiçbir şey yapamam moduna giriyordu. Sonra mecbur ögrendi tabi ama. Zaman aldı biraz.

Enerjisiz değiller. Alıştırmak istemiyorlar. Bizim yorgun ve uykusuz olduğumuz asikarken bizden daha zinde görünüp sorumluluk almak istemiyorlar. Arkadasları bir cağırsın bak o zaman belli olur kim yorgunmuş kim zindeymiş.

Sorma ya yat kalk asker gibi hizaya sokuyor bizi gecesi gündüzü yok emir ne zaman gelirse hanımefendiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…