2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Gazsız bebeğim var diye dolanıyorum ben de ortadaçocuk ağlamayınca ciddiye almamışımuğraşayım bakalım bu işle sağol canım

Canim sleepy natural kullandim cok kotuydu goona gectim muhtesem bir bez zor durumda kalinca gece bir paket molfiks aldik goon cok cok daha iyi yumusak asla taşirma olmuyor slepy gibi darda degil ben cok memnun kaldim cevremde kullananda cok var oneriyorlardi ama cok duymadigim icin onyargiliydim iyiki denemisiz pişik olmustu slepyde oda gecti cok sık bez degistiriyorum 1 bucuk maks ,2 saatte bir degisiyoruz ona ragmen sleepyde pisik olmjstu goonla rahat ettik kahve sari olan

Kiraz cekirdegi kemerimi aldiniz?

Kızlar bi de geçen de yazmıştım avent emzik almıyor kızım tutmadı. Kauçuk ya da yuvarlak uçlu falan denesem tavsiye edebileceğiniz bu tarz bi emzik var mı. Sizler ne marka kullanıyorsunuz

Birde şunu farkettim çocukta kaka yaparken aşırı ağlayıp zorlanıyor. Poposu minnacık bugün pamuk çubuğuna kan gelince anal fissur de var sanırım. Zaten o da alerjiden olabiliyormus. İshal gibi olduğundan çok daha acı verici oluyor bakalım sabah doktor ne diyecek. Kaka tahlili ister muhtemeln umarım orda kakasını yaptırabiliriz

İyi geceler ,göğüs ucu yarasi kabusu bitmeden başka birşey başladı . Sağ gogsumun küçük bir kısmında beze var ve şiddetli ağrı yapiyor . Gece o göğsümu emzirmeye çalıştım rahatlar belki diye ama ısrarla almadı. Canım aşırı yanıyor. Yarın emzirme danışmanına yazicam fakat doktora gitmem gerekirse hangi alan ilgileniyor . Gerçi kendi kadın doğum randevuma bile gidemedim fırsat bulup de yine de bileyim.

Benim de yoğurttan mi oldu acaba . Suyu da değiştiricem bı sure sebze ,peynir falan yemeyip deneyeyim . ( Ne yicem derdi var bu sefer de )Meyve bana normalde de gaz yapar o yüzden hiç yemiyorum.

Bu arada bende oğlunuz gbiyim. Süt asla içemem ama ürünlerini tuketebiliyordum . Tabi doğumdan sonra onlar da gaz yapmaya başladı demek ki . Bugünler çabuk geçsin lütfen diye dua etmeye başladım artık

Beni kadın dogumcum hiç cagirmadi dikişimi çekti aldı bı okdr 25 inde 1 ay olacak

Kızlar bi de geçen de yazmıştım avent emzik almıyor kızım tutmadı. Kauçuk ya da yuvarlak uçlu falan denesem tavsiye edebileceğiniz bu tarz bi emzik var mı. Sizler ne marka kullanıyorsunuz
Canım Benimde Philips avent i çok istekli almadı oğlum, çok nadir alıyordu onda da midesi bulanıyordu bir süre sonra.Geçen hafta bibs kauçuk aldım, şu an çok daha güzel emiyor midesini bulandırmıyor uykuya geçişte felan emiyor baya

Canım içerde süt biriktiği için öyle oluyordur Herhalde,Bende de bazen öyle oluyor ben sağıyorum öyle geçiyor.Hatta iki gecedir sağıyorum beze olmuş oluyor ve çok ağrıyor bazen

Bazı doktorlar annenin gazıyla bebeğin gazının farklı olduğunu, annenin yediği şeylerin bebeğe gaz yapmayacağını söylüyor.Tabi allerji vs geçebiliyor o ayrı birşey.Ben o yüzden pek dikkat etmiyorum açıkçası, bir ara ettim oğlum yine aynı gazlı oldu bende saldım artık, tabi bakliyat vs. Bende de direk gaz yapıyor.Ama çiğ sebzeler ve kuruyemiş etki ediyor sanırım öyle duymuştum

Benim doktorum sadece anne sütü alan bebek için kaka kaç gün yapıp yapmadığının önemi yok demişti, mama kullanıyorsa her gün yapması önemli demişti. Eğer bebiş rahatsa zaten içiniz ferah olsun bence

Evet o doktorları dinliyorum bende fakat artık ne yapmalıyım onu da bilmiyorum . Çocuk gazdan kivranirken bir çözüm bulmam gerekiyor. Şu an için alerjisi var mı bilmiyorum. Yani kakasını takipteyim sürekli . Ekstrem bir durum görmedim. Çok tşk ederim cevabın için.

Ben de goon deneyim, sleepy pişmanlık resmen

Gaz cikarmada ya da kaka yapmada sorun yok bizimkinde de, hatta her bezi kakali, gazini da çıkarıyor ama rahatlamiyor, çıkarır çıkarmaz ikinmaya devam ediyor. Ben de gaz çıkarıyor ve ağlamıyor diye gaz sancısı çekmiyor sanıyordum. Ben gazlı bebek ilk kez görüyorum çünkü anlayamadim. Doktor aydınlattı sağolsun. Nur topu gibi gazlı bı bebeğim varmış

Ah kiyamam ishalden çatlak olduysa o da çok acı verir. Umarım kakası normale döner rahatlar bir an önce

Ah ben de relactaz kullanan birini arıyordum, laktazm mi relactaz mi kullansam derdindeydim. Relactaz dolapta saklanmak zorun değilmiş sanırım. Sanırım memnunsun relactazdan. Onu kullanmaya başlayınca da kaka yapmamaya başladı acaba. Kabız yapmıyorsa ben de kullanmak istiyorum ondan. Benim sutumun sekerini sindiremedigini düşünmeye başladım çünkü

Umut oldun bana ya hemen alayım ondan. Çok istiyorum emzik almasını. Gazı varken karnı tokken sırf uyumak için emmek istiyor. Bu sefer ter içinde kalıyor emerken sinirleniyor iyice uyuyamıyor döngüye giriyoruz. O kadar ihtiyacım var ki emzik almasına. Deneyeceğim o yüzden onu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…