2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kizlar merhabalar
Eşime emzirme yardımı ücreti yatmis . Hesaplarınıza bı bakın isterseniz . Ben kendim için basvurmamistim fırsatım olmadı yani .
Bu arada ben bugün emzirme danışmanindan eğitim aldım 1.5 2 saat kadar . Eğer faydalı olursa bir rutin olusturabilirsek sizleri de bilgilendiririm.

Kizlar merhabalar
Eşime emzirme yardımı ücreti yatmis . Hesaplarınıza bı bakın isterseniz . Ben kendim için basvurmamistim fırsatım olmadı yani .
Bu arada ben bugün emzirme danışmanindan eğitim aldım 1.5 2 saat kadar . Eğer faydalı olursa bir rutin olusturabilirsek sizleri de bilgilendiririm.
Ne kadar.ödüyorsun helip gidiyor mu yoksa online mı

Tatlizarafet Tatlizarafet canım e bebek konusunu açan sen miydin telefon numarasıyla değişim veya iade yapılabiliyor mu
Evet bendim telefon numarası ile oluyor eğer kayıtlıysa. Bizimki telefon numarası kayıtlı değilmiş o yüzden değişim yapamadık ama giydirdim çok şükür 😀 yavaştan artık ayırmaya başladım küçük gelmeye başladı kıyafetler. Yenidoğan almışlardı.

Akşam 5ten beri doğru düzgün uyumadı kızım. Neredeyse 12 saat olacak. Asla kucağımdan inmiyor. Bu kadar nasıl olabiliyor. Bi bebek bu kadar uykusuz nasıl kalır. Geceleri ne güzel uyurduk ilk defa böyle oldu bugün. Sebebi ne asla anlamıyorum çok üzülüyorum
5. Hafta atağına girecek oluyor öyle bi 3-4 gün bizimde öyle geçti

Akşam 5ten beri doğru düzgün uyumadı kızım. Neredeyse 12 saat olacak. Asla kucağımdan inmiyor. Bu kadar nasıl olabiliyor. Bi bebek bu kadar uykusuz nasıl kalır. Geceleri ne güzel uyurduk ilk defa böyle oldu bugün. Sebebi ne asla anlamıyorum çok üzülüyorum
Ten temas seviyor dimi bebeğin ?
Bugün 17.gun bizimde benim kokumla uyumak istiyor . Eskiden 2 3 saat kesintisiz uyurdu. Meme dışında 10 15 dk uyuyor gündüzleri kucagima alıyorum . Omzumda dalıyor . Yerine yatirinca uyanıyor . Dün gelen emzirme danışmanı şu an için çok normal zamanla değişecek diyor . Senin bebeğinin de uyumak istememesinin sebebi bu olabilir diye düşündüm

Hiç sikilmiyorlar, büyük oğlum çok uzun süre sadece oyun halisinda duruyordu. Çok küçükken kullanmaya başlamıştık emekleyene kadar kullandik
Hafta içi ilk işim oyun halısı almak olcak çocuk saf saf gözlerini tavana dikip kendi kendine agu agu sesler çıkarıyor belli ki oyun istiyor

5. Hafta atağına girecek oluyor öyle bi 3-4 gün bizimde öyle geçti
İlk atak 5. Hafta oluyormuş artık gözlerim kıpkırmızı gece 12den beri zerre uyumadı en fazla 10 15 dk içi geçti o arada yemek yiyebildiysem yedim. Yalnız biz 5. Haftanın sonundayız 6. Haftayıda etkileyebiliyormuş. Umarım bu dönem bir an evvel geçer

Kızlar benim çocugum sanırım kolik akşam saatlerinde birşey olmadan bağıra bağıra ağladı dün şok oldum çığlık çığlığa ama dün ilk kez en tap noktasıydı normalde bir önceki günde sabah gaz diye saatlerce huzursuzdu akşam normaldi. Henüz 23. Günümüz. Bu kolik mi demek oluyor ?

Kızlar benim çocugum sanırım kolik akşam saatlerinde birşey olmadan bağıra bağıra ağladı dün şok oldum çığlık çığlığa ama dün ilk kez en tap noktasıydı normalde bir önceki günde sabah gaz diye saatlerce huzursuzdu akşam normaldi. Henüz 23. Günümüz. Bu kolik mi demek oluyor ?
Benimki de hep aynı saatlerde ağlıyor ve huzursuz . Bu bazen 4 bazen 5 saat sürüyor . Çocuğa kolik demek için biraz daha beklenmesi gerektigini söylüyorlar yine de . 1.aydan sonra en azından . Tecrubeli anneler daha iyi yorum yapacaktır .

Benimki bi akşam kakasını yapamadığında öyle olmuştu, yaptıktan sonra rahatlamıştı sürekli emzirmiştim o sıra.

X