2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Rubella lgg yüksek 80.8
Anti cmv lgg >500

Ya şu elimdeki allerji gibi olan kızarıklık olmasa düşünmeyeceğim de o düşündürüyor
Lgg cok önemli degil hamilelikten önce gecirilen kızamıkçık anlamina geliyor benimde lgg yuksek çıktı doktor sıkıntı yok önemli degil dedi o endise etmenize gerek yok

Haftasına göre katlanıyor .sata bakıp tahmini hafta tahmin ediliyor
Ama döllenme daha önce ölmüş olabilir
Sata göre zaten şuan 11. Haftadayım ama doktor bebeğe göre düzenledi 8+2 deyiz 4 hafta önce çıkan sonucu söylüyorum zaten sata göre değil bebeğe göre 5700 çıkmıştı

Bende de 5.haftadan beri yanma bulanti var
7+4teyim yemek yedikten yarim saat sonra bulanti basliyor
Bulasik yikarken de midem bulaniyor
Birseyler yedigimde 10 dk rahatliyorum sonra midem dönüyor resmen
Bulanti mi yanma mi anlayamiyorum bile
Maden suyu biraz iyi geliyor bu ara ama onu da cevremdekiler pek önermiyor asitli diye 🤷‍♀️
Üzerinde gazlı içeçek yazanları tüketme. Onlar maden suyu değil. İkinci fotoda maden suyu var.
Doktor iyi ayırt edin demişti. Madensuyunu bile günde iki kere maks. için demişti

Eklentiler

• IMG_20230606_212850.jpg
    IMG_20230606_212850.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20230606_212949.jpg
    IMG_20230606_212949.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 54
Lgg cok önemli degil hamilelikten önce gecirilen kızamıkçık anlamina geliyor benimde lgg yuksek çıktı doktor sıkıntı yok önemli degil dedi o endise etmenize gerek yok
İşte elime de bişiler allerji yaptı sanırım o yüzden panikledim biraz. İnşallah bir şey olmaz. Teşekkür ederim. İyi ki varsınız 🙏

Evet hersey dahıl, 10 muayene ucretı, testler, tahlıller, emzırme danısmanlıgı, erkek olursa sünnet, oda suslemesı, 2 gece yatıs, dogum..
Sızındedıgınız doktoru bılmıyorum ama paket dıyınce hepsı dahıl olmuyor mu, sadece hastane ıcın mı dedıgınız gıyatı ıstıyorlar
Sınırsız muayene , rutin testler ve tahliller ve doktorun doğuma katılımı 15bin. Anlaşmalı hastane fiyatı da sezeryan 1gece yatışlı 11bin. Normal doğum 8bin

Arkadaşlar merhaba 7+2 haftalık hamileyim. Dün bu kadar yoktu ama bugün daha fazla kasık ağrım olmaya başladı. Ara ara bıçak batar gibiydi şimdi sıklaştı özellikle sağ kasığım da bu normal mi acaba ü
Arkadaşlar merhaba 7+2 haftalık hamileyim. Dün bu kadar yoktu ama bugün daha fazla kasık ağrım olmaya başladı. Ara ara bıçak batar gibiydi şimdi sıklaştı özellikle sağ kasığım da bu normal mi acaba ü
Ben de 7+6 dayim benim de bugun kasik agrim oldu batar gibi:KK43:

Ay bilmiyorum çok uygun gibi de değil bence 😄 7500 de fetal dna için fiyat verdiler. Onu yaptırınca tarama testlerine gerek yok dendi

Canım hamile arkadaşlarım bugün şeker yüklemesi yapildi bana
9.haftadayim
Hastane çıkışı metroya kadar yürümek zorunda kaldim eve gelince de kizimi.pqrka.cikardim
Ikizlerime gebeyim
Akşam üstüne doğru kahverengi lekelemem oldu
Progestan kullaniyorum.duzenli olarak
Eve gelir.gelmez hemen aldim
Yarın doktor kontrolüm var
yüreğimi ferahlatacak Dualarınıza talibim
Ne dua.okuyabilirim ne olur yardım edin
Neden şeker yüklemesi yapıldı size? Henüz çok erken değil mi bunun için

Ben de 7+6 dayim benim de bugun kasik agrim oldu batar gibi:KK43:
Canım korkutmak istemem seni ama benim ağrım çoğalınca hastaneye geldim ve kese etrafı kanama var dediler. Tedbir amaçlı hastaneye yatırdılar iğne vuruldum ilaç içtim. Sende tedbir amaçlı git istersen rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah

Bugün 5 haftalık hamileyim.9 haziran kese randevum var.Tüp bebek cift embriyo transferi.Cok heyecanliyim.İlk kesede belli oluyor mu surec nedir.Kalp atisi icin erken mi.Bu surecte kan vs testleri neler istiyotlar.Ben tup bebek surecinde oldugum icin hala bir cok igne ve ilac kullanmaya devam ediyorum.Bu durum ne kadar surecek bilgisi olan var mi

Kızlar merhaba , hamile olup emzirenlere sorum olacak sizinde çocuklarınız ishal oldular mı? Benim oğlum maşallah tosun gibi kilosu falan yerindeydi ama iştahı kesildi kakası hep yeşil ve sulu yemek yemeyi reddediyor. Doktora götürdüm kaç defa hiçbir ilaç kakasını düzeltmedi ki 17 aylık daha önce doğru düzgün hasta bile olmamıştı çok nadir ilaç kullandı o yüzden ilaçlar hemen etki ederdi ama böyle olunca herkes sütünden diyor çok üzülüyorum. Sizde durumlar nedir

X