2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba. Dün sıtmalanmıştım. Acile gittik bebeğimin kalp atışı gözükmedi. 6+1 de görüşmüştü kalp atışı. Bugün 7 olmasın lazım. Doktoruma da gittim bugün. O da göremedi kalp atışını 😢 salı ya kadar bekleyelim dedi. Şans verelim dedi. Böyle olan var mı acaba? Ya da duyan. Önce hafif atış görüp sonra göremeyen. Çok üzgünüm.
Merhabalar son durumunuz nedir acaba?

Sigara içenler var mı kızlar benim önce midem bulanmıştı ama şimdi günde 2-3 tane içiyorum nasıl halledicem bu işi 😔

300 dolar fiyatı var dedi benim doktorum 20 ile carpinca tahmini 6000-6500 tl arasi bir fiyatı olur muhtemelen. Benimde sarı akıntım vardı hamilelikte olabiliyor eger ağrı yanma veya koku gibi sikayetlerin olursa iletişime geceriz dedi doktorum. İkili üçlü test yapmayi ben zaten istemiyordum fetal dna daha mantikli geldi o yuzden
İkili üçlü testin bir zararı olur mu ki

Sigara içenler var mı kızlar benim önce midem bulanmıştı ama şimdi günde 2-3 tane içiyorum nasıl halledicem bu işi 😔
Ben içmiyorum ama Allah yardımcın olsun sağlıksız bütün alışkanlıklar hamilelikte çok zor. Ben çayı bırakmakta bile çok zorlandım.

Ben canım ve malesef aşerıyor gıbıyım. 5-6 tane oluyor gunde. Yarım yarım ıcıp kesmeye calısıyorum. Allaha yalvarıyorum benı tıksındırsın öğürtsün diye.

Kızlar iki çocuğu olanlara bir sorum var en ideal yaş aralığı ney sizce bizim inşallah 3.5 olucak bana biraz erken geliyordu ikinci çocuk için siz ne düşünüyorsunu
Selam, bizde de iki çocuk arasında 3. 5 yaş oluyor. Bence aralarında 3 yil olacağını, 3.yaş sendromlarını atlatabilmek adına güzel bir aralık oldu. Tabi doğum sonrasında ikinciyi kabullenirken sanki yeniden sendromlar hortlayabilir. Göreceğiz kısmet olunca🙂 Bir de anne-baba yaşı önemli 40dan sonra doğal biyolojik üreme sistemi yavaşlıyor yani yaş aralığı bu gibi kriterlere göre değişebilir

Kızlar ben hiç su içemiyorum bir kaç gündür, ağzımdaki acı tat ve Bulantıdan dolayı 😔Su içince kusacak gibi oluyorum, çok zorluyorum ama 1 litre bile olmuyor

Ama hamilelikte en az 9 kilo alinmasi gerekiyor siz cok az almissiniz hamilelik surecinde doktorlariniz bu konuda birsey demedi mi hic merak ettim
Hayır hiçbir şey demediler. Gelişimi de gayet normaldi. Hatta iri bebek olacak sezaryen olabilirsin dediler korkuttular ama çok şükür normal oldu :) devlet Hastanesi'ne gidiyordum. Özel değildi. Her gittiğimde de farklı doktor oluyordu. Kaç kilo aldın vs. Sormuyorlar bile. Bebeğin gelişimine bakiyorlar

Kızlar ben hiç su içemiyorum bir kaç gündür, ağzımdaki acı tat ve Bulantıdan dolayı 😔Su içince kusacak gibi oluyorum, çok zorluyorum ama 1 litre bile olmuyor
Ayy ben de öyleydim bugün doktora prilam yazdırdım onu içtim Allah prilam dan razı olsun kendime geldim bulantıma çok iyi geldi iki lokma bişey yiyebildim bol su içtim tavsiye ediyorum hiçbir zararı da yokmuş hapın

Ayy ben de öyleydim bugün doktora prilam yazdırdım onu içtim Allah prilam dan razı olsun kendime geldim bulantıma çok iyi geldi iki lokma bişey yiyebildim bol su içtim tavsiye ediyorum hiçbir zararı da yokmuş hapın
Benimde Çarşamba randevum var, artık bende yazdıracagim, kısma yok şimdilik ama bulantı çok kötü yapıyor, hele o ağzımdaki tat 😢

Benimde Çarşamba randevum var, artık bende yazdıracagim, kısma yok şimdilik ama bulantı çok kötü yapıyor, hele o ağzımdaki tat 😢
Ben de kusmuyorum ama sebzelerden yemeklerden tiksinme çok vardı hap etki etti bugün bi tık daha iyi beslenebildim yazdırırsan inş sen de rahat edersin, ilk gebeliğimde 12. Haftada tık diye kesildi bulantı daha uzun süre çekenler var bakalım biz ne olacağız :KK42:

Ben de kusmuyorum ama sebzelerden yemeklerden tiksinme çok vardı hap etki etti bugün bi tık daha iyi beslenebildim yazdırırsan inş sen de rahat edersin, ilk gebeliğimde 12. Haftada tık diye kesildi bulantı daha uzun süre çekenler var bakalım biz ne olacağız
Aynen bende herşeyden tiksiniyorum , yeşil elma,arada erik ve kuru ekmek peynir yiyorum Sadece.Şu saat olmuş hâlâ bulantm var 😔Bende mutlaka isteyeceğim yoksa olmayacak 🙄

kızlar dr kahve içme dedi ama ben kahvesiz yapamıyorum. kafeinsiz kahve içen varmı? türk kahvesinden farklı mı tadı onu mu içssem?
Aslında günde 2 fincana kadar şekersiz öneriliyor. Bende kahvesiz asla yapamam ama şu sıralar mide bulantısından dolayı en çok çay kahveden tiksindim ağzıma süremiyorum şu dönem bitse de içsem diye dört gözle bekliyorum

X