2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aldım gayet
Aldım bu markayı çok güzel çekiyor. Enjektöre koyup memeyi veriyorum bi kenardan da bikaç damla ağzına damlatıyorum memeyi çekmeye başlıyor hemen.

Kızlar benim bebek çok fena ıkınıp duruyor . Burda biri paylaşmıştı kolikle infantil diskezi arasındaki farkı. Bende kolik sanıyordum ama sanırım infatil diskezi . Kakasını yaparken aşırı zorlanıyor. Sürekli ıkınma halinde. Anne sütü alıyor sadece. Kakası normal ama uyku kalmadı ne bende ne bebekte. Bacaklarını katlayıp masaj yapıyorum biraz çıkartıyor gazını (o ara kakasını da minik minik yapıyor ). Her vezde kaka oluyor fakat anladığım bunun nedeni az az yapıyor olması. Sizin bebislerde var mı böyle sıkıntı çözüm ne buldunuz ? Doğal bir durummuş zamanla geçermis ama çok çaresizim bebeğim acı cekiyor kızarıyor ıkınmaktan .

İkınmalarında pışpışlamak ve karın masajı yapmak dışında bir şey bulamadım ben
Kızlar benim kızım hastaneden eve çıktığımızdan veri bir kere çiş yaptı. Bu normal mi? Dün dr sormayı unuttum ya.
Çişli bez ile emme yada mama sayısının orantılı olması gerekiyor aslında ama bilemedin

Devam ettiniz mi acaba Camlica Medipole?

İkınmalarında pışpışlamak ve karın masajı yapmak dışında bir şey bulamadım ben

Çişli bez ile emme yada mama sayısının orantılı olması gerekiyor aslında ama bilemedin
Karın masajı yapıyorum asla rahatlamıyor son iki gündür hiç huzur yok . Masajda bile o kadar huzursuz ağlıyor ki.

Her emme sonrası çiş ve kaka oluyor. Bazen çiş çok bazen kaka çok . Ama böyle kaka yaparken pırt pırt damla damla yapıyor . Altını açınca azıcık yaptığından biliyorum.

Bir an evvel bitsin istiyorum

Tamam canım teşekkür ederim

Benmari usulü isitacaksin canım. Sıcak su dolu kabın içine koyup. Sakin cezvede ocakta ısıtmaya kalkma
Hahahah bunu şimdi gördüm ve bende diğer arkadasa tam bunu yazmıştım skshshh cezvede isitirdim ben olsam demistim ya ahahaha beni ne kadar da iyi tanıyorsunuz artık canim minnoş grubum benim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…