2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Eve dönmek çok iyi geldi, normalden sezeryana dönüp biraz aksilikler olunca hemoglobinim bi anda çok düştü.

Sağolsun o da aynısını söylüyor ben kayınvalidem akıllı kadın sanıyordum , o da yaşlanmış iyice bunu farkettim algılayamıyor dediklerimi kendi anacığımın da hastası var çağıramıyorum.
Aman neyse motiveyim ama bu beslenme işini çözeceğiz sütü arttıracağız her şey güzel olacak
Lohusa kafası bi başka

Bebegi uyutup tabaktaki soguyan yemegi kasiklarken gozlerden suzulen yaslar da lohusaliga dahil mi

Ben de yatış yaptım muayene oldum, yarın sezaryene giricem, dün geceden beri bişey yiyip icmiyordum, izin verilince 1.5 litre suyu bitirdim yalnız hastane çok sıcak bayilacam
Yüzdün yüzdün geldin sen de kuyruğuna ayy ben de kızımdan olan yazlık gecelik takımımı koydum dün ne olur ne olmaz diye. Hava soğuyunca böyle yerlerin sıcaklık ayarları sapıtıyor iyice

Kızlaaae bu saatlerde buralara mesajlar yağardı nerelerdesiniz doğuranlar gitti hamişler ağırlaştı gitti hani gemiyi terk etmeyecektiikkk
Valla öyle. Biz daha burdayız kızlarrr. Toplam 10 kişi ya var ya yok doğurmayan. Bir keresinde bir girdim 15 sayfa birikmişti şimdi giriyorum ancak 2-3 mesaj

Yüzdün yüzdün geldin sen de kuyruğuna ayy ben de kızımdan olan yazlık gecelik takımımı koydum dün ne olur ne olmaz diye. Hava soğuyunca böyle yerlerin sıcaklık ayarları sapıtıyor iyice
Diğer iki pijama takımım da çok kalın değil ince penye ama yine de uzun kollu kışlık, bilsem hepsini yazlık alırdım, camı açtım hala fırın gibi içerisi.

Saat kaçta giriyorsunuz
Saat söylemediler, ameliyathanenin boşluk durumuna bı de hocanın musaitlik durumuna bağlı. Hocanın yarın polikliniği de var, gün içinde ne zaman uygun olursa artık. Ama çok geçe kalacağını sanmam. Uzun süre aç susuz bekletmezler diye düşünüyorum

Şehir hastanesinde misin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…