2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Valla öyle. Biz daha burdayız kızlarrr. Toplam 10 kişi ya var ya yok doğurmayan. Bir keresinde bir girdim 15 sayfa birikmişti şimdi giriyorum ancak 2-3 mesaj
Ben de henüz doğurmadım. Bu konuyu yeni keşfettim çok geç geldim aranıza ama 36+5 teyim hepimizin sağlklı doğumları olsun inşallah

Aşkım sütün yoksa mama var sütün gelmiyorsa aç kalacak hali yok ya mis gibi mamalar var onu verirsin kendini üzme önemli olan bebeğin aç kalmasın banada analık doğurur doğurmaz yüklendi hamilelikte böyle değildim nasıl güzel bişey dimi yaaaa babalarda hevesle yapıyor ben pek bişey anlamazlar diye düşünüyordum ama durup durup ne güzel bişey yaptık biz ya diyip duruyor şimdi kendine bi rezene yap miniğini kokla nasıl güzel geliyor bak

Çok sagolun kızlar, gece doğru düzgün uyumadı oğlum memede durmak istiyor çok sütüm de yok, mama verdik almadı, zor bi gece geçirdik, inşallah zamanla düzene girer
Ben de böyle iki gece yaşamıştım maalesef. Kaşıkla ağzına akıtıyordum mamayı. Öyle sakinledi.

Çok sagolun kızlar, gece doğru düzgün uyumadı oğlum memede durmak istiyor çok sütüm de yok, mama verdik almadı, zor bi gece geçirdik, inşallah zamanla düzene girer
Memede duruyorsa mutlaka emzirme destek sistemini denemeni tavsiye ederim hazır duruyor memede en azjndan öyle beslenir zamanla sütünde çoğalır hem

Evet sezaryenden sonra da iki gece kalicam toplamda 3. Daha şimdiden sıkıldım
Seni çok iyi anlıyorum. 1.5 gün kaldım en son yalvardım çıkarın bişey olursa evim yakın diye. Sıkılma oğlunun karnındaki son gecesi olacak vakit geçir onunla. Yarın yanında olacak.

Kızlar enfeksiyonla başım dertte. Kültür vermiştim hastanede kaldığım gün üreme olmuş bugün yine verdim. Geçen 3500 ölçmüştü iki usg bugün 3200 gr ölçtü bebeğimi dr doğana kadar net bilemeyeceğiz sanırım kilosunu. Nstde 40-50 5-6 tane sancı çıktı dr sıklaşınca gel yakındır diyor. Bu sancı sürekli devam eder mi ya.

Son yapılan nst de sancılarım çok yüksek çıktı yine. Alttan servisk boyuna baktılar o sorun değil ama bı de açıklık baktı asistan Dr. Aglicaktim acidan, çok acıdı canım, böyle bişey olduğunu bilsem izin vermezdim. Hocaya haber vermişler o geldi az önce. 5 ten sonra bişey yiyip içme dediler gece sancılar sıklaşırsa acil sezaryene alabilirlermis. Eğer geceyi sorunsuz gecirirsek sabah erkenden alacakmış sezaryene

Erkek mi baktı kadın mı? Ağrıların var mı sancını sen hissediyor musun?
Benim de sancım yüksek çıkınca bir tane erkek dr baktı camdan atlayacaktım resmen bağırdım. Kızlar yapınca yavaştan jelle yapıyorlar acıtmıyor pek.
İnşallah hayırlısı olsun senin ve bebiş için. Sağlıkla gelsin.

Vajinal USG yi bı kız yaptı öğrenci sanırım, açıklığı daha tecrübeli bı kadın Dr yaptı ama asistanlardan sanırım, arkada erkek bı asistan da bekledi. Çok acıttı ama açıklık, bağırdım acıdan, bu acıyan bişey değil ki dedi. Benim vajinismus gecmisimle de alakalı olabilir tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…