2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Beta hcg
23 Mayıs 71
25 Mayıs 174
29 Mayıs 957

29 Mayıs progesteron seviyesi 14.7,
Şimdi diyeceksiniz ki bu kadın bunları neden yazdı. Yeni anne olmuş bir arkadaş hevesimi fena kırdı ve beni çok korkuttu. Boş gebelik olabilir dış gebelik olabilir hemen sevinme vs gibisinden. Keseyi görmemize 4 gün var, anksiyetem de var. İçimde bir huzursuzluk oluşuyor kötü şeyler aklıma geldikçe.
Sizce bu ne kadarlık bir ihtimaldir?
Değeriniz gayet güzel artmış olması gerektiği gibi, hiç kafanızı bulandırmayın bine ulaşmış bile maşallah

Merhaba kızlar. Sanırım bende Ocak annesi olacağım 🥰 ama net değil bence Şubatta olabilir. Dondurulmuş 5.gün çift embriyo transferi oldum 8 mayısta. Ama ben kaç haftalık olduğunu tam bilmiyorum. Bugün keseyi gördük çok şükür. Doktor 5 bitmiş dedi ama sanki 6 da olabilir gibi 😁
Canım ben de 1 mayısta 5.gün transferi oldum bugün 7+0 dayım sen de muhtemelen 6 dasın😍 tahmini doğum 17 ocak benim

Hadi ya baya çok oluyor o zaman demekki. Sağlıklı olsun da katlanırız 🥰 teşekkür ederim cevabınız için 🙏
Felaket 🙈 doktoruma şikayet ettim bugün kaç senedir bekliyorsun şikayet etme dedi😂 bende bebeğe bişey olur diye korkuyorum dedim hafif kiloluyum ben o depolardan besleniyordur sen canını sıkma zayıf olsan takviye yapardık dedi aklınızda bulunsun 😂😂

Selam kızlar. bulantısı arkadaşlar bulantınız günün hangi saatlerinde oluyor iş yerinde nasıl yapıyorsunuz merak ettim.
Saat 2 den sonra başlıyor canim benim bulantilar hamile olunca işten çıktım zor bir işti çalışsam nasıl yapardım bilemiyorum gözümü acamiyorum

Felaket 🙈 doktoruma şikayet ettim bugün kaç senedir bekliyorsun şikayet etme dedi😂 bende bebeğe bişey olur diye korkuyorum dedim hafif kiloluyum ben o depolardan besleniyordur sen canını sıkma zayıf olsan takviye yapardık dedi aklınızda bulunsun 😂😂
😂😂 doktor da pek açık sözlüymüş. Bende hafif kilolu sayılırım bana da öyle derler o zaman 😂 aslında biraz zayıflamak da istiyorum içten içe 🙈 ama hayatta en sevmediğim şey istifra etmektir şu yaşıma kadar 2-3 ü geçmez. Ama bebiş için katlanacağız sağlıklı olsunlarda bebişlerimiz 🙏

Hadi ya çok geçmiş olsun canım. En azından saati belli o da iyi birşey. Bulantı için hemen doktordan ilaç alladınız mı
Geceye kadar peşimi bırakmıyor ki akşam yemek yemeyi özledim kuru ekmek bastırıyor sadece cuma günü kontrolüm var canım o zaman isteyecegeim başlarda bu kadar baskın degildi artık ogurmeye kadar ciktim

mide bulantılarım öğleden sonra oluyor neyseki öğlen de evde oluyorum... akşam üzeri ve gece daha kötü şuan ama bugün sabahtan öğlene kadar da bulandı artık iyice arttığını hissediyorum sanırım haftaya daha fena olur.. inanılmaz bir hazımsızlık yaşıyorum kabızlık falan yok ama şişlik oluyor o da darladı artık valla :KK43:

Geceye kadar peşimi bırakmıyor ki akşam yemek yemeyi özledim kuru ekmek bastırıyor sadece cuma günü kontrolüm var canım o zaman isteyecegeim başlarda bu kadar baskın degildi artık ogurmeye kadar ciktim
Ooo uzun sürüyormuş baya. Allah yardımcın olsun canım. Kuru ekmeğe dayanırım bende artık. İste iste inşallah baya faydası olur ilaçların.

Selam kızlar. bulantısı arkadaşlar bulantınız günün hangi saatlerinde oluyor iş yerinde nasıl yapıyorsunuz merak ettim.
Benimki sanki mide bulantısı şeklinde değil de mide yanması ağrısı kazınması şeklinde oluyor sürekli az az bişeyler yemek bi nebze iyi geliyo🥲 akşam üstü en fena oluyor sanki bi de sabah uyandığımdaki kazınma off of. Bebişler sağlıklı olsun da dayanırız😅🙏🏼

X