2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Eki Görüntüle 3255317
Evet kızlar bugün doktora gittim karından göremedi alttan ultrasonla baktı. Benide yorumlicak var mı 🙈
Ayy, canım ne güzel net olarak kesesini ve minik bebişi görmüşsünüz haydi hayırlı olsun 🎉
Ben de daha görmedim 0nbes hazirandan sonra doktor bulabildim. Heyecanlıyz. Bebiş karnın sağında yerleşmiş öyle gibi duruyor Yorumum hakikaten bebiş çok rahat görünüyor. Güzelce büyüsün sağlık ve hayırlısı ile gelsin kucağına G gulsummck

Cnm doktorum bana da prilam yazdı çok şükür o kadar iyi geldi ki artık yemek yiyebiliyorum iştahım yerine geldi bulantılarım benimde çok ama çok kötüydü resmen 7/24 bulanıyordum şu bile içemiyordum
Çok saolun umarım ben de bi an önce kullanmaya başlarım yoksa gün geçtikçe direncim daha da düşüyor elim ayağım titriyor artık 🥹

Fasulye benzeri bir kese ile yuvarlak kese arasında cinsiyetler mi değişir bilemedim şimdi ama o da bir yaklaşım tabi ki sağlıklı olsunlar daha cinsiyetlere kadar epey vakit var keseden tahminler yanıltıcı olabilir diye düşünüyorum sonuçta daha kaç gramlar kii 😍

İlk evlendikten sonra 1. yılında ancak düzeni oturtmuştum bebeğim de 1.5 yıl sonunda gelmişti benim bildiğim kadarıyla yumurtanın salindigi gün sabah uyanınca yataktan çıkmadan vücudun ateşini ölçtügün de yarım derece yüksek oluyordu ben öyle hatırlıyorum hergun düzenli ateş takibi olmasi lazım ⭐
Ay tabii ki, benim içimden geldi öyle yorumladım yoksa kese çok değişiyor zaten hafta hafta 🙄

Ayy, canım ne güzel net olarak kesesini ve minik bebişi görmüşsünüz haydi hayırlı olsun 🎉
Ben de daha görmedim 0nbes hazirandan sonra doktor bulabildim. Heyecanlıyz. Bebiş karnın sağında yerleşmiş öyle gibi duruyor Yorumum hakikaten bebiş çok rahat görünüyor. Güzelce büyüsün sağlık ve hayırlısı ile gelsin kucağına G gulsummck
Ay teşekkür ederim doktor bebek gözükmüyor kese ve yolk kesesi mi ne gözüküyor dedi sanırım 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı 🥹 Sağ tarafa yerleşince ne oluyordu pekiii heyecanlandım🥲 Sizde sağlıcakla görün inşallaaahh❤️

Selamlar canım ay mesajın umut oldu bana 🌸Yarın bende doktora gidip bulantı hapı isteyeceğim anı iple çekiyorum yarın 7 haftaya giriyorum, kaç kere kullanıyorsun hapı artık su içebiliyormusun 😍 kaçıncı haftadazın birde ay bir sürü soru sorudm 🙈
🤗🤗 Umut olduysam ne mutlu bana 8+3 üçüz cnm 6 ve 7 haftam kabus doluydu resmen bende sizin gibi bi an önce doktora gidip bulantima biçare doktor demeyi dört gözle bekledim sürekli ya sürekli bulanıyor sevdiğim dolmadan bile iğrenmiştim şimdi her bi şeyi yiyebiliyorum çok şükür günde 2 kez alıyorum ben ac karnına bi sabah bi akşam şu an sadece eğer ki bi ağır kötü bi koku duysam migdem kalkıyor ama geçiyor sıfır sıkıntı bulantidan yana çok şükür 🤲🤲🤲♥️

Çok saolun umarım ben de bi an önce kullanmaya başlarım yoksa gün geçtikçe direncim daha da düşüyor elim ayağım titriyor artık 🥹
Ahh ahh bilmem mi ac ac geziyordum resmen hepimiz aynı süreçlerden geçiyoruz rabbim yardımcımız olsun 🤲🤲♥️♥️ erik biraz anlık bastırıyordu beni birde nektari deneyin sizede fayda eder belki inşallah

Ahh ahh bilmem mi ac ac geziyordum resmen hepimiz aynı süreçlerden geçiyoruz rabbim yardımcımız olsun 🤲🤲♥️♥️ erik biraz anlık bastırıyordu beni birde nektari deneyin sizede fayda eder belki inşallah
Meyve biraz daha iyi oluyor dediğiniz gibi ben de tek onları yiyebiliyorum gerçekten çok zor süreçler rabbim tez zamanda geçirsin günleri inşallah ❤️

Bebegınız tam gununde mı cıktı acaba, ben de bugun gıttım 3 gun gerıde cıktı
Benim geç döllenme olduğu için her seferinde değişir ama ilk günden beri takibe bakılırsa 1 hafta önde gözüküyorum. Ama bi öncekine göre 1 gün geride görünüyor 🙏 onlara pek takılmamak gerek büyümese bi sıkıntı olduğunda doktor mutlaka söyler 🤗

Kızlar çok şükür değerim düştü 20 ye kadar bu haftalara kadar kimyasal gebelik olurmu dememek gerekiyormuş çevrenizde bu durumu yaşayan olur Allah yaşatmasın ama ne olcağı belli olmuyor normalde 5+2 olcaktık ama kimyasal döndü. Kanamam da başladı hafiften . Rabbim kimseye yaşatmasın dış gebelik korkusu bile yetti 🙏🏻
Gerek kalmamasına çok sevindim canım 🙏 ardı hemen dolar inşallah sağlıkla alırsın kucağına 🙏🥰🥰

İyi akşamlar canlar. Bu sabah sıtma tuttu beni, az önce de kasık ağrım geçsin diye uzanmıştım. Uyumuşum. Sıtmayla uyandım. Bunu yaşayan, duyan var mı acaba?

Benim geç döllenme olduğu için her seferinde değişir ama ilk günden beri takibe bakılırsa 1 hafta önde gözüküyorum. Ama bi öncekine göre 1 gün geride görünüyor 🙏 onlara pek takılmamak gerek büyümese bi sıkıntı olduğunda doktor mutlaka söyler 🤗
Yaa tesekkur ederım, ınsallah haftaya esıtlenır de ben de rahatlarım 🙏🏻

🤗🤗 Umut olduysam ne mutlu bana 8+3 üçüz cnm 6 ve 7 haftam kabus doluydu resmen bende sizin gibi bi an önce doktora gidip bulantima biçare doktor demeyi dört gözle bekledim sürekli ya sürekli bulanıyor sevdiğim dolmadan bile iğrenmiştim şimdi her bi şeyi yiyebiliyorum çok şükür günde 2 kez alıyorum ben ac karnına bi sabah bi akşam şu an sadece eğer ki bi ağır kötü bi koku duysam migdem kalkıyor ama geçiyor sıfır sıkıntı bulantidan yana çok şükür 🤲🤲🤲♥️
Maşallah çok sevindim darısı bizim gibi kusmadan gözünü açamayanlara inşallah 🥰

X