2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Eki Görüntüle 3255317
Evet kızlar bugün doktora gittim karından göremedi alttan ultrasonla baktı. Benide yorumlicak var mı
Ayy, canım ne güzel net olarak kesesini ve minik bebişi görmüşsünüz haydi hayırlı olsun
Ben de daha görmedim 0nbes hazirandan sonra doktor bulabildim. Heyecanlıyz. Bebiş karnın sağında yerleşmiş öyle gibi duruyor Yorumum hakikaten bebiş çok rahat görünüyor. Güzelce büyüsün sağlık ve hayırlısı ile gelsin kucağına G gulsummck

Çok saolun umarım ben de bi an önce kullanmaya başlarım yoksa gün geçtikçe direncim daha da düşüyor elim ayağım titriyor artık

Ay tabii ki, benim içimden geldi öyle yorumladım yoksa kese çok değişiyor zaten hafta hafta

Ay teşekkür ederim doktor bebek gözükmüyor kese ve yolk kesesi mi ne gözüküyor dedi sanırım 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı Sağ tarafa yerleşince ne oluyordu pekiii heyecanlandım Sizde sağlıcakla görün inşallaaahh

Umut olduysam ne mutlu bana 8+3 üçüz cnm 6 ve 7 haftam kabus doluydu resmen bende sizin gibi bi an önce doktora gidip bulantima biçare doktor demeyi dört gözle bekledim sürekli ya sürekli bulanıyor sevdiğim dolmadan bile iğrenmiştim şimdi her bi şeyi yiyebiliyorum çok şükür günde 2 kez alıyorum ben ac karnına bi sabah bi akşam şu an sadece eğer ki bi ağır kötü bi koku duysam migdem kalkıyor ama geçiyor sıfır sıkıntı bulantidan yana çok şükür

Çok saolun umarım ben de bi an önce kullanmaya başlarım yoksa gün geçtikçe direncim daha da düşüyor elim ayağım titriyor artık
Ahh ahh bilmem mi ac ac geziyordum resmen hepimiz aynı süreçlerden geçiyoruz rabbim yardımcımız olsun erik biraz anlık bastırıyordu beni birde nektari deneyin sizede fayda eder belki inşallah

Ahh ahh bilmem mi ac ac geziyordum resmen hepimiz aynı süreçlerden geçiyoruz rabbim yardımcımız olsun erik biraz anlık bastırıyordu beni birde nektari deneyin sizede fayda eder belki inşallah
Meyve biraz daha iyi oluyor dediğiniz gibi ben de tek onları yiyebiliyorum gerçekten çok zor süreçler rabbim tez zamanda geçirsin günleri inşallah

Bebegınız tam gununde mı cıktı acaba, ben de bugun gıttım 3 gun gerıde cıktı
Benim geç döllenme olduğu için her seferinde değişir ama ilk günden beri takibe bakılırsa 1 hafta önde gözüküyorum. Ama bi öncekine göre 1 gün geride görünüyor onlara pek takılmamak gerek büyümese bi sıkıntı olduğunda doktor mutlaka söyler

Gerek kalmamasına çok sevindim canım ardı hemen dolar inşallah sağlıkla alırsın kucağına

İyi akşamlar canlar. Bu sabah sıtma tuttu beni, az önce de kasık ağrım geçsin diye uzanmıştım. Uyumuşum. Sıtmayla uyandım. Bunu yaşayan, duyan var mı acaba?

Yaa tesekkur ederım, ınsallah haftaya esıtlenır de ben de rahatlarım

Maşallah çok sevindim darısı bizim gibi kusmadan gözünü açamayanlara inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…