2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Her bebek bi mucizedir ama benimde zor ulastigim bir bebek o yuzden cok endiseliyim canim ya
Her sabah sizlardi 10 15 dk sonra gecerdi tum gun sizlamazdi zaten de
Bugun hic olmayinca icime bi suphe dustu
Evlere ultrason alcaz en sonunda
Allah yardımcımız olsun. Evham yapmayı bırakabilmek keşke. her şey yolunda sizde de bende de inşallah.

Her bebek bi mucizedir ama benimde zor ulastigim bir bebek o yuzden cok endiseliyim canim ya
Her sabah sizlardi 10 15 dk sonra gecerdi tum gun sizlamazdi zaten de
Bugun hic olmayinca icime bi suphe dustu
Evlere ultrason alcaz en sonunda
Allah yardımcımız olsun. Evham yapmayı bırakabilsek keşke. her şey yolunda sizde de bende de inşallah

Evet bi kaç ay kendimi toplayıp pıhtılaşma testleri yaptırcam şimdi yine kan verdim bekliyorum umarım değer düşmüştür dış gebelik değildir dualarınızı bekliyorum

Merhabalar. Ben bugün gittim 5+2 yim. Kese göründü canım

Merhaba hanımlar, ovülasyon testi yapmadım ama o dönemlerde kasık ağrım çok oluyor. Pazar , Pazartesi yoğun bir şekilde ağrım vardı Salı günü hafifdi. Pazar Pazartesi çatladığını düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum acaba? Pazartesi günü birlikte oldum. 1 senelik evliyim yeni başladık hemen olsun istiyorum panik haldeyim adım adım takip etmek istiyorum vücut nasıl tepki verir ne olur falan gibi heyecanla :)

merhaba kızlar, bende 8 haftalık hamileyim. 2 haftadır kanamam olduğu için progestan iğne ve fitil kullanıyorum. kalçam apse dolu dün yine kanamam oldu. acildeki hemşire iğneyi vuracak yer kalmamış diyerek bana üzerinde KURŞUN SUYU yazan bir kap verdi. günde iki kez uygulamamamı söyledi…. bende cahil gibi hiç araştırmadan uyguladım. internetten baktım ve hamilelerin kesinlikle temas etmemesi gerektiği yazıyor. nolur yardım edin ne yapmalıyım bunu kullanan oldu mu?

Merhaba hic duymadim daha once
Doktorunuza danisin hemen

doktoruma sordum hafif ödemi azaltmak amacıyla uygulanmasında sorun yok dedi ama gelin bi de bana sorun.... eczacıya sordum kesinlikle kullanma bi daha böyle seyler dedi. yan etkilerini okudukça deliricek gibi oluyorum

Merhaba öncelikle geçmiş olsun demek isterim, kanamalarla sağlıklı geçen hamileler olduğunu biliyoruz. Kimi bünye farklılık gösterebilir kanaması fazla olabilir doktorunuz ne dediyse siz dinleyin. Diğer iğne vuruşu kalmamış diyen sağlık çalışanının kurşun suyu vermesine hiç bir anlam veremedim ama internette yazan şeyler çok güvenilir olmayabilir. Sizi boşuna gereksiz yanlış bilgiyle korkutmuş olabilir. Bence ulaşabilirsen doktoruna ulaşıp sorsanız en doğrusunu yaparsınız hem de hayırlısıyla içinizi rahatlatacak bilgiyi doktor bilir. Maalesef ben kullanmadım bilemiyorum, geçmiş olsun tekrardan.

güzel mesajınız için çook teşekkür ederim doktor sorun yok dedi ama işte annelik içgüdüsü bunu gözardı edebiliyor

Kızım 1 hafta erken geldi oğlum gelmek bilmedi 40 haftayı tamamladıktan sonra geldi ama ben kızımda çok aktifdim duramiyordum yerimde oğlum da çok yattın bel ağrısı yüzünden sanirim ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…