2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Su gelmeden de doğurulur tabiki saçmalama. Yola mı çıksanız ben de panik oldum buradan
Kal geldi şuan. Napıcağımı bilmiyorum. Çocuklar uyuyor eşim yattı. Sancım düzenli duruyor. Herkesi alarma geçireyim mi az daha bekleyeyim mi bilmiyorum mal gibi oturup boşluğa bakıyorum sadece.

Kal geldi şuan. Napıcağımı bilmiyorum. Çocuklar uyuyor eşim yattı. Sancım düzenli duruyor. Herkesi alarma geçireyim mi az daha bekleyeyim mi bilmiyorum mal gibi oturup boşluğa bakıyorum sadece.
Ay dur sakin ol, önce minik minik kalk hazırlığın varsa onu yap sonra sakince eşini uyandır . Belki azalır biraz fırsat tanımış olursun , azalmazsa Vira bismillah hastaneye .
Benim bebe çok hareketli uyutmuyor burda seninle sancı satacağım

Çantan falan hazır dimi. Duşa gir istersen temizliğini yap. Derin nefes al bi sakinleş. Duruma göre eşini uyandırırsın. Çocukları bi kaldırmayın da eşinle konuşun karar verin ne yapacağınıza

Çantan falan hazır dimi. Duşa gir istersen temizliğini yap. Derin nefes al bi sakinleş. Duruma göre eşini uyandırırsın. Çocukları bi kaldırmayın da eşinle konuşun karar verin ne yapacağınıza
Düzenli demi? Boşa teyakkuza geçirmeyeyim herkesi?

Eklentiler

• IMG_7312.png
    67,1 KB · Görüntüleme: 49
Kal geldi kalkamıyorum. Sanırım önce bi sert Türk kahvesi yapıcam kafam yerine gelsin. Sonda gidip hazırlanmaya başlarım gerisine Allah Kerim.

Tamam o zaman bephantene elendi mustela ve sudocrem bakiyim
Ben uni baby kullanıyorum hem vücut losyonunu şampuanını vs gayet memnunun ondan da deneyebilirsin trendyolda bikaç sahte ürüne denk geldim ama oradan alacak olursan dikkat et tavsiyem kendi sitedinden alman

Kızlar pişik kremi ne aldınız ya sanki bepanthene lafı geçti yoğun olarak yanlış mı hatirladim?
Mustela deneyeceğiz biz de, şampuan da baby me edindik bakalım, losyon kullanacak mısınız bazı yazılarda losyon bebek yağı kullanmayın yazılıydı emin olamadım ben de...

Doğumlar oldu, sağlıkla huzurla büyüsün minikler inşallah, Allah hepimize sağlıkla kucağa almayı nasip etsin, doğum yapan arkadaşlar iyi ki yazıyorlar, hiç birşeyi anlayamayacakmışım gibi geliyor tariflerinize bakıp kendimi kontrol ediyorum hep

Aynen cnm banada doktorum şu 10 gün geçsin sıkıntı tehlike yok dedi 34.5 da gitmistm işte 36 i kastetti persembe ,haftaya Perşembe tekrar nst her hafta artık ultrasonda da şey dedi kasılma gelip giden ağrılar bunları bekliyoruz ztn olsun ön hazırlık dedi sıklaştıgi vakit doğum başlar dedi sizinde gayet iyi merak etmeyin bzmde 47 cm 2750ydi 3 u geçeriz 36 da hrlde bakalm sağlıklı olsunlarda

Aman sende mi doğurdun canım oh masallah gozunaydin olsun çok güzel kilosu prensesin gece doğmak istemiş minik kız Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin
Doğurdum canım valla arada hala inanmak zor gelse de amin inşallah bütün herkes bebişlerine sağ salim kavuşsun
amin canım inşallah
benim ilkti normalde 2 ocaktı tarihim ama suyum geldiği için erkene aldılar . Doğumhane katında nst odasında alttan muayene etti ebe

Kızlar günaydın ben doğum yaptım 06.13 de. Oğlumda bende gayet iyiyiz. Normal doğum epiduralsiz, olağan akışında. Gece 01 den itibaren 5 dk da bir sancı not alıyordum. 04 de yola çıktık. 05 de hastaneye vardık. 8 cm açılmam vardı vardığımızda. 06.13 de de doğumum gerçekleşti. 38+0 da 3060 gr doğduk gayet iyiyiz. Darısı sizlerin başına herkese hayırlı doğumlar diliyorum

Maşallah herkesin bir çabuk böyle bitmesi dileğiyle sağlıkla büyütün

Ayyy inanamıyorum hadi hayırlı olsun bebişin canım, bazen ne kadar tutmak istesek de tutamıyoruz. Sağlıkla gelmiş ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…