2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ama dün çok sert ve çok hareket ederken bugün az hareket etmesini ruh halime bagliyorum . Şimdi çikolata yedim ,eşimle beraber dinliyoruz . Duruma göre hastaneye gideriz belki

Ama dün çok sert ve çok hareket ederken bugün az hareket etmesini ruh halime bagliyorum . Şimdi çikolata yedim ,eşimle beraber dinliyoruz . Duruma göre hastaneye gideriz belki
Büyük olasılıkla ya ruh halinden etkilendi, ya da dün çok hareket ederken sırtını döndü. Arkasını dönünce de hareketleri azalmış gibi hissediliyor. Aklına takilirsa yarın bı gidip muayene olursun

Ayyyyy aileyi merak ettim valla zengin sarısı saçlar falan ben açık tenliyim eşim esmer bize sürpriz valla beklemedeyiz
Evet zengin sarısı dedikleri saç bizdeki hayatım boyunca kendimi okullarda hep aklamaya çalışmakla uğraştım tüm ilkokul ve lise zamanım hocalarımın sabah beni sıraya çekip bu yaşta niye saç boyatmışım azarlarıyla geçti çocuklarım doğdular da allahtan sapsarı bu yaşımda aklandım

Benimki de asla durmuyor hani hareketler azalıyordu son haftalarda amin amin geçmeyin çocuklarım vaktinizde gelin vaktinizi geçmeyin tamam mı aminnnn amiinnnnn
Benimki de durmuyor ya hala göbek deliğinden çıkmaya çalışıyor sanki itip duruyorAşağı gideceksin kızım yanlış yönü zorluyorsun

Hastaneye giderken de depend takmayı düşünüyorum bu yüzden. Hastaneye girene kadar ortalığı ıslatmayayım diyorum

Kizlae dogurdum ben hastaneye ulastiktan sonra 1 saat icinde oldu bitti hersey yazarim yine hepinize cok tesekkurler
Ayyy çok güzel hadi darısı başıma inşallah bende senin gibi 1 saatte oldu bitti yazabilirim çok korkuyorummmmm sağlıkla mutlulukla büyüt bebeğini

Evet şimdi ufak ufak hareket etti . Bu saatlerde uyuyor normalde benimle beraber . O yüzden sabahı bekleyeceğim. Sabah ki durumuna göre giderim beklemem artık.

Kızlar benim şimdi 13:20-17-40 ve 22:30 da bıçak saplantısı gibi ağrı girdi bu şekilde mi sancı takibi yapılıyor benim beynim yandığı için internette yazılanları ben anlayamıyorum galiba
Sancı öyle bişey mi bilmiyorum ki canım herkes farklı bişey söylüyor. Gelince anlarsın diyorlar ya bakalım. Ben hala kasılma yaşadığımdan bile emin değilim. Son nstde 2 tane 40 üstü çıkmış ama anlayamıyorum

40 mı ben hiç görmedim 40ları hatta dün gittiğimde en ufak dalgalanma bile yoktu

Öncelikle merhaba, iyi dilekleriniz için teşekkürler hepimiz sağlıkla kavuşalım bebeklerimize inşallah. Ben 2 normal doğum yaptım 3. Sünü yapacağım nasipse yakında, ne önerirsin diye sorarsan aslında ne yaparsan yap tamamen senin anatomine bağlı sadece bu süreci biraz daha kısaltabilirsin egzersizle diyebilirim. Bol yürüyüş yapman en etkilisi olacaktır. Her akşam 45 dk-1 saatlik yürüyüşler, asansörü hayatınızdan bi süre çıkarıp onun yerine merdiven inip çıkmanız, ve bol bol eğilip kalkmanız en güzel egzersizler olacaktır. Onun dışında hurma, ananas gibi rahmin açılmasını kolaylaştıran yiyeceklerden destek alabilirsiniz. Gerisini bebeğinize bırakın ne zaman geleceğine ancak o karar verir
Kızlar pişik kremi ne aldınız ya sanki bepanthene lafı geçti yoğun olarak yanlış mı hatirladim?
Ben mustela aldım set şeklinde, 2 yaş oğlumdan evde sudocrem de var. Bepantholde kullandım kızımda ama mustela ve sudocrem bana daha başarılı geldiler. Bepanthol biraz daha su bazlı, eğer hafiften bi pisliğe dönerse tedavi etmez sadece pişik olmasını engellemeye çalışır. Ama diğerleri biraz daha tedavi etmeye yönelik yani ufak ki pişik başlangıcı olsa da hemen toparlıyor ekstra merhem kullanmaya gerek kalmıyor. Benim deneyimlerime göre bu şekilde en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…