2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de aynı şekilde oğlunda da bu gebelikte de hiç çatlamadım arada Hindistan cevizi yağı sürüyorum o kadar. Genetik mevzusu doğru değil bence annem fena çatlamış bende

Gerçekten iz olmayanlar genetik olarak çok şanslı ben bu kadar yırtılacağımı tahmin etmezdim
Alt karnıma aynada bakamıyorum bile psikolojik olarak çökertti beni
Canım üzme kendini bu kadar. Her kadının bedeni farklı. Nasıl genetik olarak burunlarımız saçlarımız falan farklıysa bu da öyle. Başkası da bedenindeki farklı bişeyi beğenmiyordur. Çok güzel bi kadın olduğuna eminim. Bebeğinin sana bıraktığı bi iz bu. Çözümü de var zaten. Yeter ki bebeğin ve senin sağlığınız iyi olsun. Benim de baya çatlaklarım oldu maalesef ama dün eşimle de konuştuk. İkinci çocuk istemezsek veya istersek onu da doğurduktan sonra lazerle yaptırırım diye düşündüm. 5-6 sene kırmızı çatlaklarla gezerim nolacak sanki. Manken miyim illaki bikini giymek zorunda olayım. Sağolsun eşim de hiç takmaz böyle şeylere. Erkekler zaten biz özgüvenli olduğumuz sürece takmıyorlar hiç. Biz kafaya takıp bedenimizi eleştirirsek onların gözünde de çirkinleştiğimize inanıyorum. Bi kadın asla kendini çirkin görmemeli. Anne oluyoruz göğüsler de vajina da karnımız da bozulabilir bunları göze aldık zaten. Ama bu bize bambaşka bi güzellik katacak inan bana. Hamile olmanın tadını çıkar son günler artık

Ben de aynı şekilde oğlunda da bu gebelikte de hiç çatlamadım arada Hindistan cevizi yağı sürüyorum o kadar. Genetik mevzusu doğru değil bence annem fena çatlamış bende
Geçen hastanede bi kızla karşılaştık 34 haftalık hamile, nstde karşılaştık. Oof Allahım nasıl üzüldüm kıza. Karnı baştan sona yukarıdan aşağı kıpkırmızı çatlamış en ufak bi beyazlık yok, nasıl da kaşınıyordur o benim 3. Gebeliğim hiç krem kullanmadım ufak tefek çatlaklarım var o kadar. Genetik de önemli.
Bu arada hızlı bi geçiş olacak ama , belim çok ağrıyor Allahım nolur 2 gün daha sabretsin nolurrrrr

Ben de oncekinde camiye girip yatmıştım. O geldi aklıma.

Ben oncekinde unutmuşum doğumdan sonraki dozları. Tek doz oldum bubsefer. Eğer unutmamış olsaydım olmama gerek kalmayacaktı. O yüzden bu sefer iyice takip etmek istiyorum unutmamak için ama doğumdan sonra düşünecek başka şeyler çıkınca insanın aklına gelmeyebiliyor.

Ay voleybol oynamak büyük cesaret, ben bahçede top oynayanların yanından güç bela geçiyorum. Biri yanlışlıkla hafifçe çarpsa ben araba tekerleği gibi yuvarlanirim
Ben de toptan çok korkardım. Kan sulandırıcı kullandığım için doktor başına darbe alırsan hemen acile git demişti. O yüzden çok tırsiyordum kafama basketbol ya da futbol topu çarpacak diye.

Ah evet kan sulandırıcı kullanırken darbe almamaya çok dikkat etmek lazım. Annem 10 senedir kullanıyor. Bacağını sehpaya çarpsa simsiyah oluyor. Başını koru diyorum yıllardır. Allah korusun.

Ben Hindistan cevizi yağının içinde yüzüyorum ama bana mısın demedi valla. Baya çatladım. Benim annemde çok hafif çatlak var ablamda hiç yok. Şansıma benim genlere denk gelmiş işte Genetik dediğin sadece anneden geçmiyor ki

Catlakta önce anneye sonra varsa halaya bakmak lazım demişti bı arkadasim. Kız halaya benzer lafından dolayı mı bilemem ama annesi çatlayıp kendi catlamayan bı kaç kişi de halasında çatlak olmadığını söylemişti.

Olabilir valla mümkün. Halamın göbeğini hiç görmedim Bi yerden almışım bu genleri sonuçta. Kim olduğunu bulup hesap sorcam

31 Aralık 23:59da bebek gelecek olursa ıkınmaz tutarsın herhalde 10,9,8… geri sayım yapıp 1 Ocak ilk saniyesinde bebek gelir
Şimdiden başladim sıkmaya çömelmiyorum,egilmiyorum kaplumbaga benden hizli yürüyodur ilk defa bu kadar tuttum cocugu icerde 32-37-37 haftalik tutabildim digerlerini simdi herkes cok saskin

Olabilir valla mümkün. Halamın göbeğini hiç görmedim Bi yerden almışım bu genleri sonuçta. Kim olduğunu bulup hesap sorcam
Benim anne tarafında da baba tarafında da çatlayan kimse yok, 4 teyzem, 1 halam, annem ananem ve babanem catlamamis hiç. Ben de karın çatlaklarindan yana şanslıyım da kafadaki çatlağı kimden aldığımı sorguluyorum

Valla ben dördünde de çatir catir catladim hic kimsenin karnina da bakmamisim bilmiyorum catlak var mi

Doğru diyorsun. Babanın genlerini eş geçiyoruz çoğu zaman. Ya da annede olup da kendisinde ortaya çikmayanları. Ama ben fizik olarak annemin kopyasıyım. O yüzden anasına bak kızını al tam bana göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…