2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yaa kızlar ne mutlu size kavuşmuşsunuz yavrularınıza Sağlıkla büyüsünler inşallah gözünüz aydın

Heyecan aramaya gerek yok güzel güzel oturup vaktimizi bekleyelim bencede

Bence yaptır senin işinde olsaydım yaptırırdım bende, ben evde olmama rağmen yaptırdım. Aşının ömrünü uzatmış olursun. Bi yerini bişey kesse kafan rahat olur en azından. Tetanoz biraz zor aşı çok ağrı yapıyor o yüzden insanın pek olası gelmiyor ama tedbirli olmakta her zaman yarar var

Yaaa maşallah canım gözün aydın Sağlıkla mutlulukla büyüsün inşallah

Çok sevindim iyi olmanıza çok şükür gözünüz aydın
Oğlun için böyle düşünmeni çok iyi anlıyorum bende hastanede yatışım devam edecekken oğlum ağladığı için çıkmıştım hastaneden. Ama ne var ki senin oğlum artık 6 yaşına gelmiş kocaman bir birey. Eve dönünce güzelce konuşur anlatır gönlünü yaparsın hiç bunları düşünme şuan bebeğine ve sütüne odaklan başbaşayken

İlk sayfadaki listeye eklenmek isteyen ve eksik bilgisi olanlar bilgilerini yazarsa eklerim

Dogurduktan sonra bulamazsiniz beni bak

Ben de Eylül gibi üye olmuştum foruma, beni de ekleyebilirsin ilk listeye
Yaş 27,İstanbul, sat:10 Nisan, beklenen doğum tarihi :15 Ocak ilk gebelik,erkek

Doğrudur cnm o ameliyatta yarım saat sürmüştü ama uyutunca takmış olblrler iyiki görmemişim göbek deliğim rahat 5 cm kesik dikişli şimdide gerildi iice karnm büyüdükçe yine pirtlamaz inşallah fıtık fln

Oh harika maşallah canım Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin bende kızımi diyorum keşke 1 gecede olsa bırakmadan yanımda kalsa uyusa özel hastane ama yatak tek oluyor koltuk açılan oluyor o da tek kişilik ayrida kalmaya dayanamioz çok düşkünüz Rabbim evlatlarimizdan ayırmasın bizleri yine geldiler gelenler bana buara duygusala bağlıyım. Darısı bize bakalım 26 Ocak Allahtan bişe olmazsa

Aman sende mi doğurdun canım oh masallah gozunaydin olsun çok güzel kilosu prensesin gece doğmak istemiş minik kız Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin

Hayırlı olsun canım gözünüz aydın. Sağlıkla, analı babalı mutlu büyüsün inşallah.

Gözünüz aydın, hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün.

Gerçekten iz olmayanlar genetik olarak çok şanslı ben bu kadar yırtılacağımı tahmin etmezdim
Alt karnıma aynada bakamıyorum bile psikolojik olarak çökertti beni

Gerçekten iz olmayanlar genetik olarak çok şanslı ben bu kadar yırtılacağımı tahmin etmezdim
Alt karnıma aynada bakamıyorum bile psikolojik olarak çökertti beni
Bnm ilk gebelik ikizdi karnım hiç catlamadi pasparlakti masallah şuanda tek yine ayniyim şükr normal vücut kremi arada sürüyorum sadece nemlendirici onceleri korktum bı çatlak kremi alım dedim baktım catlamio gibi para vermedim şahsen birazda yapı gereği sanırım ama düzelir ins skma canını okdr tahribat normal bnm şuan üst baldır kismim beyaz beyaz brz çatlamış yürüyüş yapamadım için selülit doldu bacaklarım

Öyle yaparım o zaman. Teşekkür ederim

Günaydınlaarr

Yaa ben dün akşam bunu görmemişiim, hoş gelmiş güzel kız sağlıkla huzurla büyütün inşallah. 2023 bebişi olmak istedi demek ama çok şükür rahat bir doğum olmuş darısı bekleyen bizlerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…