2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Canım gayet normal ben 18 gün gecikmeyle beta değerim 9 çıktı. Doktorum geç döllenme dedi.bizim kaç haftalık olduğumuz sata göre değil ultrason görüntülerine göre belirleniyor. Ben şu anda ulturasona göre 7+4 üm.
Ben de yeni ogreniyorum internetten de arastirdim gec dollenme farkli bir olaymis gercekten. O zaman muhtemelen benimki de gec dollenmedir ama ben uygulamanin gosterdigi tarihte yumurtlama akintisi gordum ve cok kasik agrim vardi gec oldugunu o yuzden basta dusunmedim hic.

Kizlar gunaydin

Dun birseyim yoktu aksam dondurma yedim ama cok bekleyerek yedim halbuki buz gibi degildi

Gece bogazim sinyal vermeye basladi sabah kalktigimda sesim zor cikiyordu 🥲 yutkunurken agrimiyor ama bogazimda birsey var gibi hissediyorum bademciklerim sisti muhtemelen

evde ne yapsam iyi gelir acaba bilemedim

Birde bu donemde boyle hastaliklar gecirmek risk olusturur mu acaba 😦
Atesınız cıkmasın, gunde 4 taneye kadar parol serbest, ates cıkacak olursa alın 1 tane parol.. Ballı süt için bogazınıza ıyı gelır

Ben de yeni ogreniyorum internetten de arastirdim gec dollenme farkli bir olaymis gercekten. O zaman muhtemelen benimki de gec dollenmedir ama ben uygulamanin gosterdigi tarihte yumurtlama akintisi gordum ve cok kasik agrim vardi gec oldugunu o yuzden basta dusunmedim hic.
Bazen bir ay içinde birden fazla yumurtlama olabiliyormuş, hiç yumurtlama olmaması da mümkünmüş hatta

Tekne kazıntısı deyınce ben de kızınız 26 yasındayken tekrar hamıle kaldınız sandım😃
Daha yasınız cok genc, daha çok bebiş olur ❤️
Olmasın hayatım daha ne kadar bebişim olcak 3. Olcak bu artık yeter. 7+4 günlük olmuş usg ye göre geldim şimdi doktora.

Selam tekrardan. Mide bulantısı başladı mı sizde? Hamile gibi hissediyor musunuz kendinizi. Benim birkaç gün sabahları bulantım oldu bugün bulantım olmadı biraz tedirgin de oldum ama maalesef doktoruma randevu da yok ancak 5 Haziran'da gidebileceğim ((
Bulantı olarak değil de rahatsız bazen midem. Bazı şeyler yediğimde ağır geliyor. Şimdi mesela bir parça simit aldım. Tuhaf yaptı midemi. Benim bu 3.gebeliğim olacak. 1 oğlum var. Bir de 10 haftalkk düşük yapmıştım. Ama inanın bulantılar bu baştakiler değil. 8.haftadan snra başlıyor genelde. Bitsin diye dua ettiriyor. Tabi benim öyle oluyor. Herkes de aynı olur mu bilmiyorum. Ama bulantınızın olmaması bebekle ilgili bir sorun olduğu anlamına gelmez korkmayın

Yaaaa, maşallah size🥰Rabbımin mucızesı dıyorum, saglıcakla kucagın al ınsallah canımm, ben de 6+6yım bugunn, kalp atısını duydum, ınsallahh saglıkla devam eder hayırlısı ıle kucagıma alırım bu sefer❤️🙏🏻 grupta bır ben kaldım 🙈
Sağlıkla gelsin inşallah 🤲 Beta değeri kaçtı duyduğunda

Balli sut ictim az once
Biraz daha iyi oldum
Ay evde parol yok :/
Alayim olmazsa
Atesim ciksa usurum gerci dimi
Aksine cok sicakliyorum
Gebelıkte ıcılebılcek zararsız ates dusurucu parol sadece, bulunsun evde ne olır ne olmaz, usume tıtreme olur, ates ölcer de almalısın, bebek dogunca de gereklı ☺️

Bende 6+3 üm bugün.Bir kaç gündür bulanıyor midem, bu sabah daha çok bulanıyor hemen kalkar kalkmaz değil ama sonradan artırıyor bugün pek birşey de yiyemedim
Selam tekrardan. Mide bulantısı başladı mı sizde? Hamile gibi hissediyor musunuz kendinizi. Benim birkaç gün sabahları bulantım oldu bugün bulantım olmadı biraz tedirgin de oldum ama maalesef doktoruma randevu da yok ancak 5 Haziran'da gidebileceğim ((

Size bir sorum olacaktı, Allah korusun da bebisler karnimizda iken kalbi dursa ne gibi belirtiler oluyor?kötü bir deneyim ama tecrübe eden var midir? Ve ayrıca vefat eden bebis kendiliğinden duser mi?

X