2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Şimdi demetle jessi izliyorum bir veli bir kadın öğretmeni dövmüş hemde okul kurallarına aykırı bi davranışta bulunmasına rağmen müdahalede bulunan bir öğretmeni ☹️ öğretmende 3 aylık hamileymiş nasıl korkmuş ağlıyordu ya hamileliğim boyunca ilk defa bi şeyden bu kadar etkilendim ve ağladım 😞 ilk zamanlarımızı hatırladım korkularımız telaşlarımız ay sancım var şu ağrı normal mi şunu yedim bişey olur mu bunu yaptım bişey olmuş mudur sonrasında hareket az etti noldu hareket çok etti kordon dolanır mı kilo almamış etmemiş nasıl telaş yapıp pinpirikleniyoruz 😞 kendi canı ve canının canı olmasının yanı sıra birde 20-30 tane çocuğun sorumluluğu olan bir kadın ve uğradığı hakaret ve saldırıya bak . Ve duyuyorum ki adam serbest bırakılmış ay daha da sinirlendim 😒 canım öğretmenler ya grubumuzda da bir sürü öğretmenimiz var ayağınıza taş değmesin 🙏🫶
Dövmek nedir ya hemde hemcinsi hemde hamile insanlık nereye gidiyor anlamıyorum artık nasıl bir toplum olduk iletişim 0 şiddet hatsafhada yazık günah umarım gerekli cezayı alır, şahsiyet.

Kızlar iki gündür karnim sürekli sert :KK43: bebeğin hareketleri iyi bir kanama şu gelmesi vs de yok. Alarma gecmeli miyim yoksa normal mi? 36+1 oldum bugün bu arada.
Kasiliyordur cnm endişe etme uzan sürekli bende bgn kiler işim çıktı orayı düzenledim eğil kalk eğil kalk pocugum ağrıdı saatlerce baktm olacak gibi değil bı oda bı oda supurgeleym dedm mutfakla salonum kaldı iş güç yapamaz korkar oldum iş yüzünden pişmanlık yaşamak istemem uzanp dinlenmeye vakit ayırıyorum hemen kendime yoksa kasılıyor vücut yarında bı oda süpürüp valizime baslicam ins 🤲 33+4 um bende

Merhabalar , bugün kontrolüm vardi . Yine nstye almadı beni doktorum 🤷 37.haftada almayı uygun görüyormuş. Birşey diyemedim bende . 2 haftada 200 gram almış sadece .Duruşu tostoparlakti. İleri haftalardaki ölçümlerde hata payımız olabiliyor dedi doktorum . Proteini artirayim ben en iyisi biraz ihmal mi ettim acaba die düşündüm .
Çok geç degilmi nst için ya 34 de başlıyoruz dedi bnmde doktor ama ben busefer devlet Hastanesi'ne gitmiştim ara kontrol gibi 30.haftada nst yaptı ordaki bayan doktor yönlendirdi nst min günü saatimi var nolcak yapsalar Anlamadım 🙄

Kızlar dün sormuştum sizlere, vajinadan sıvı geliyor diye. Doktorum bir sıkıntı olmadığını artık sona yaklaştığımız için vajina kendini ıslak tutuyor dedi. Oğluşum 50 cm kilosu da 3000 gr olmuş. Gayet iyiyiz 10 ocakta planlı sezeryanımız var 🙏🏻 Sağ Salim doğuralım inşallah 🙏🏻
Oh hadi maşallah gozunaydin cnm bı sıkıntı çıkmamış,sağlıcakla gelsin paşa bnmde oğlan iri kıyım şimdilik🙈😄 desene seninde yenidoğan cicileri zor olacak gibi .3 4 takım aldım yenidogan neyseki 2 tulumu 3 aylık almstm kıyafet çok az aldım bunu düşünerek doguyunca inşallah kilosuna göre stoklariz dedim 😇

Bi enfeksiyon türü idrar yollarında barınıyor. Bizler için normal ama bebek için tehlikeli bi tür. Eğer var ise doğum esnasında bebeğe de geçeceği için tedbir alınıp önceden bakılmalı.
Anladım canım senden duydum ben de ilk defa. Danışmak lazım doktora önemli bi konuymuş. Normal idrar tahlilinden farklı bişey o zaman bu

Kızlar çocuklarım influenza olmuşlar. Testleri pozitif çıktı bugün. Oğluma da bulaştı tabi.. çok zor ikisinin birden olması ve şu halimle o kadar zorlanıyorum ki.. şuan yorgunluktan kendimi hangi köşeye atacağımı bilemiyorum 😵‍💫
Ah çok geçmiş olsun canım yalnız mı ilgileniyorsun kimse yokmu destek olabilecek sanada bulaşmasın maskeli dolaş evde çocuklarada sifalikversin rabbim sürekli ilgilenmekde yorar seni dikkat et

Kızlar iyi akşamlar benimde doğum 2 ocak inş🥰🙏bugün kontrolüm vardı 37+0 haftadayız bebeğin kilosu 3900 çıktı, gebelik şekeri var ondan böyle çok kilo alıyor sizce doğuma kadar bekler mi 2024’lü olsun istiyorum☺️dikkat da etmeye çalışıyorum ama fazla kilo alıyor..Doktot doğuma kadar bişey yeme diyor🫢
Aç mı kalım deseydin diyet vermediler mi cnm peki akşamları sınırlı ye bari doğuma az kalmış

Ah çok geçmiş olsun canım yalnız mı ilgileniyorsun kimse yokmu destek olabilecek sanada bulaşmasın maskeli dolaş evde çocuklarada sifalikversin rabbim sürekli ilgilenmekde yorar seni dikkat et
Yalnızım canım ne yazık ki.. sanırım bulaştı dehşet derecede başım ağrıyor çünkü uyuyamıyorum ağrıdan şuan.

Benimkiler erkek. 8 yaşındalar. Biz bakarız kafasındalar. Altını da degılistiririz diyorlar. Yok diyorum. Altını sadece anne baba değiştirir. Siz diğer işlerde yardımcı olursunuz
Nasıl yapacağız bu alt degistirme olayinı bilmiyorum. Zaten yaşlari gereği kızların pipisinin nasıl oldugunu soruyorlar. İstediğim yerde alt değistiremeyeceğim. Yoracak beni.
Ben kızımı hep kendim değiştirdim babaya dahi vermedim oğlanı yaparım diyor eşim yardım amaçlı, duşta flnda yardım eder bakalım

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı

33+5 teyiz. Şu erken doğum sınırını bi geçseydik hayırlısıyla, ilk gebeliğimde sorun yaşadığım için aşırı korkuyorum, her gün erken doğum hikayelerini okuyorum. Pof 😓

Kızım 49 cm 2560 gram olmuş. Uzun bi kız geliyor dedi, kilosuna bi yorum yapmadı. İyi mi kızlar ben hiç hatırlamıyorum bi önceki gebeliğimin üstünden sadece 18 ay geçmesine rağmen silmişim hep 🥹

Oh hadi maşallah gozunaydin cnm bı sıkıntı çıkmamış,sağlıcakla gelsin paşa bnmde oğlan iri kıyım şimdilik🙈😄 desene seninde yenidoğan cicileri zor olacak gibi .3 4 takım aldım yenidogan neyseki 2 tulumu 3 aylık almstm kıyafet çok az aldım bunu düşünerek doguyunca inşallah kilosuna göre stoklariz dedim 😇
Ben hiç boyunu ve kilosunu böyle tahmin etmemiştim. Sanırım yenidoğnlar olmayacak. Hastane çantasını bi gözden geçirmem gerekecek. Sağlıkla gelsinler de benim için hiç önemi yok 🙃

Kızlar hastanesi odası kapı süsü çikolatası vs yaptiriyormusunuz ne düşünüyorsunuz bu konuda fikr almak istedim anı doğum yapanlar yaptimi mesela
Canım ben hastane odası süslerimi aldım. Üç çeşit hediyelik yaptırdım azar azar hepsinden. Kapı süsü de oğlumun adı yazılı minimal ahşap isimlik yaptırdım. Daha da birşey yapmayacağım 🙏🏻🤭

Canım ben hastane odası süslerimi aldım. Üç çeşit hediyelik yaptırdım azar azar hepsinden. Kapı süsü de oğlumun adı yazılı minimal ahşap isimlik yaptırdım. Daha da birşey yapmayacağım 🙏🏻🤭
Ben hediyelik yaptıramam da cnm işte cikolatasi kapı süsü sordum sadece ona bile 700 den kapı açılıyor gelenler çikolata yesin artk🙈😄 hediyeligi mevlüt gibi yaparsam düşünürüm herşey para valla daha mama puset örtüsü almadim eksik bitmio

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı

33+5 teyiz. Şu erken doğum sınırını bi geçseydik hayırlısıyla, ilk gebeliğimde sorun yaşadığım için aşırı korkuyorum, her gün erken doğum hikayelerini okuyorum. Pof 😓

Kızım 49 cm 2560 gram olmuş. Uzun bi kız geliyor dedi, kilosuna bi yorum yapmadı. İyi mi kızlar ben hiç hatırlamıyorum bi önceki gebeliğimin üstünden sadece 18 ay geçmesine rağmen silmişim hep 🥹
Çok geçmemiş arası yakinmis bayag 🙈 bnm 4 sene geçti 37 de 2300 doğmuştu kızım boyu kilosu iyi maşallah doktorum 36 yi sınır kabul ediyor bnmde ondan sonra 9 ayı bekleriz dedi ağrım olmadığı sürece fln bakalm bebeğe bağlı yani şuan 33+4 uz bzde bol bol dinlen cnm yapacak bişe yok

Kızlar hastanesi odası kapı süsü çikolatası vs yaptiriyormusunuz ne düşünüyorsunuz bu konuda fikr almak istedim anı doğum yapanlar yaptimi mesela
Ben hem hastaneye hem eve kapısına asmak için isminin yazılı olduğu ahşap bi isimlik yaptırmıştım tülle onu bağladık hastane kapısına yere de bikaç tane balon koyduk çikolata olarak ülkerin küçük renk renk çikolataları vardı ya bayram çikolatası gibionları koymuştum isimliye gerek duymadım bide anahtarlık aldım kağıdında ismi yazıyordu bide kolonya koydum yanına o kadar

X