2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Erkek ben söyliyim sağda
1 tane kızım var 6 yaşında 2. Erkek olsun isterim ama benim içime hep kız doğuyor nedense hayırlısı olsun kız erkek önemli değil sağlıklı olsunda Dün kontrole gittim kalp atışını duyduk çok şükür ultrasona gore doktor 7+5 dedi bugün 7+6 oldum gayet sağlıklı ilerliyor dedi sata gore 2 gün ileride yani demekki erken döllenmiş Her gün vurulmam için iğne verdi oksapar nasıl vurcam bilmiyorum dün kendim yapmaya çalıştım komediydi resmen bi türlü yapamadım sonunda teyzem vuruverdi ama her gün o yanimda olamaz nasıl yapicam kendim acayip tırsıyorum corasprinde kullanıyorum birde sarı akintim ve kasintim olduğunu söyledim gebeliğe bağlı vajinal mantar olmus dedi bir krem ve trivag diye bi fitil verdi fitilin içeriğinde ilk 3 aylık gebeliklerde kullanılmaması lazım diyor ama doktor onerdigine gore bi şey olmaz diye başladım kullanmaya umarım bi şey olmaz birde bulantılarım için prilam bulantı hapı verdi çok şükür ise yaradı dün ve bugün çok şükür bi şeyler yiyebildim bulantım hafifledi geçti gibi hatta yeni fotomuzuda atayım buda karından cnm buna gorede erkek mi cnm yorumlayabilir misin

Eklentiler

• 16851798316802210203651971781623.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 41
Siz mı 26 yasındasınız, kızınız mı

Hayırlı uğurlu olsun inşallah, kan sulandırılmış iğne neden verildi peki?hangi elinizi aktif kullanıyorsanız onun çapraz diğer kola yapabilirsiniz,bu tarz iğnelerin iğne ucu çok küçük olduğu için gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz
Şifa olsun inşallah

Cok tesekkur ederim cnm Allah razı olsun Evet iğnenin ucu çok küçük ama sokmaya cesaret edemiyorum bi türlü kalbim güm güm atıyor düşüncesi bile kalbimi hızlı attırıyor bu gebeligimden önce düşük yapmıştım cnm 21 ekimde 11+5 günlük gebeligim düşükle sonlanmisti malesef o yüzden düşük yapanlara bu iğne vuruluyormus sanırım kalp atışını duyduktan sonra bi iğne vurucam demişti demekki bu igneymis ben bi tane vurucak sanmistim 10 taneymis hemde kendim vuracakmışım ben şok

Hayırlısı olsun bende erkeğe benzettim ama belli olmuyor tabi bu durum. Rabbim gonlune göre versin inşallah. Üç oğlumda vaktinde dollenmiati ama hep önde giderdi. Erkekler daha çabuk irilesir ve daha çabuk şekillenir.

Olabilir vallahi dogru diyosun hadi bakalım rabbim cinsiyetini öğreneceğimiz kucagimiza sağlıcakla alacağımız günleride görmeyi nasip etsin insallahhh

Kızlar sizde ara ara adet sancilari gibi agriniz oluyor mu karın bölgesinde bugün karnım o şekilde ağrıyor ve vajinam o dönemde ki gibi bir sizlama oluyor normal mi

Merhaba kızlar yemek yapabiliyor musunuz ben mutfaga giremiyorum kokulardan. Buzdolabinin kapağını actigim gibi öğürmeye başlıyorum biseyler yiyebiliyorum çok şükür ama inanilmaz bir koku hassasiyeti ve tiksinme var 7+2deyim ilerleyen dönemde gececek mi artacak mi bu hassasiyet merak ediyorum benim gibi olanlar var mı

Kızlar sizde ara ara adet sancilari gibi agriniz oluyor mu karın bölgesinde bugün karnım o şekilde ağrıyor ve vajinam o dönemde ki gibi bir sizlama oluyor normal mi
İlk haftalarda oluyor o tarz agrilar zaman gectikce azaliyor sanırım rahim genisledigi icin olan bir agri bu. Aşırı siddetli bir agri degilse korkmayin. Cok siddetlenirse doktorunuza gorunursunuz siz birde ikiz gebesiniz muhtemelen daha da genisliyordur rahim ondan oluyordur ağrı bence. Bazende siddetli gaz sancisi oluyor onu ayirt etmekte cok zor. Güzelce yatın dinlenin gecer inşallah

İlk defa bu kadar hissettim ağrıyı o korkuttu beni ilk gebelik olunca da insan herseye telaş yapıyor ister istemez:)) evet ikiz gaz sancısını biliyorum adet ağrısı bu bildiginiz

İlk defa bu kadar hissettim ağrıyı o korkuttu beni ilk gebelik olunca da insan herseye telaş yapıyor ister istemez:)) evet ikiz gaz sancısını biliyorum adet ağrısı bu bildiginiz
Benim ozellikle besinci haftada o kadar siddetli agrim olmustu ki regl olacakmis gibi agrimisti ama cok şükür bir sıkıntı olmamıştı doktoruma sorduğumda dayanılmaz bir ağrın yoksa aşırı siddetli degilse dinlen gecmesini bekle bu agrilar normal regl sancisi gibi agrilar normal demişti

Vajina sızlaması bende de oluyor kasıktaki ağrı böyle Aşağı doğru vuruyor . Normaldir heralde

Benim 6+5 de felaket bir bulantım ve kokudan iğrenme başlamıştı . temiz nevresim kokusundan bile midem kalkıyordu. Ama şimdi 7+6 yım iki gündür falan aşırı hassasiyet gitti çok şükür yine koku kötü hissettiriyor ama çok kalkmıyo midem

Kızlar bide bir şey sorcam ben de yanmada var. İdrar testi ve kültürü verdim temiz çıktı . Ama o testi verdiğim gün bile yanıyordu. Çok şiddetli değil ama yanma net şekilde var artar diye endişeleniyorum

İdrar yaparken mi yanma oluyor, eger enfeksiyon yoksa tahlilde kültürde sıkıntı yoktur belki tahris olmustur o bölgeniz kasıntı falan oluyorsa ondan da yanma oluyor bazen

Sağol canimmmmiçimi rahatlattin

Yemek yapamıyorum biri getirirse yağlı olmayan bişeyler yiyebiliyorum kendim hazırlarken dolabı açtığımda midem çok kötü oluyor, bir de çocuğum var doğru düzgün bişey pişiremedim ona hep ıvır zıvır yiyor ona çok üzüldüm annemi çağırıcam arada. İlkinde de böyle olmuştum ama sorumluluğum yoktu. O zaman bulantı birden kesilmişti ama haftasını hatırlamıyorum bir sabah uyanmıştım ve hayat normale dönmüştü. Geçici olduğunu bilmek güzel sıkalım dişimizi geride kalacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…