2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar sizde ara ara adet sancilari gibi agriniz oluyor mu karın bölgesinde bugün karnım o şekilde ağrıyor ve vajinam o dönemde ki gibi bir sizlama oluyor normal mi😕
Adet sancılarım oluyordu birkaç güne kadar, o kesildi bulantı başladı. Ya da ben bulatıdan hissetmiyorum hafif sızıları

Yok otururken bile oluyor normal
İdrar yolu enfeksiyonu otururken ağrı yapmaz başka biseyde hassasiyet olusmustur muhtemelen. Enfeksiyon olsa idrar yaparken yanma oluyor ve sizlama hissi idrari tam yapamama hissi oluyor aradaki farki ordan anlayabilirsiniz. Birde her ihtimale karsi günde 2 litre su icmemiz gerekiyor enfeksiyon olmamasi icin. Su herşeyin ilacı 🙏

Yemek yapamıyorum biri getirirse yağlı olmayan bişeyler yiyebiliyorum kendim hazırlarken dolabı açtığımda midem çok kötü oluyor, bir de çocuğum var doğru düzgün bişey pişiremedim ona hep ıvır zıvır yiyor ona çok üzüldüm annemi çağırıcam arada. İlkinde de böyle olmuştum ama sorumluluğum yoktu. O zaman bulantı birden kesilmişti ama haftasını hatırlamıyorum bir sabah uyanmıştım ve hayat normale dönmüştü. Geçici olduğunu bilmek güzel sıkalım dişimizi geride kalacak inşallah
Bende sabirsizlikla annemin gelmesini bekliyorum şark gorevindeyiz kimsemiz yok yardim edebilecek. Eşimde bende çalışıyoruz ben bisey yapamadığım icin tüm yük onun omuzlarına bindi. Allah razı olsun cok yardim ediyor bana hakkını ödeyemem ama oda perişan oldu yetişemiyor artık. Benim acilen anneme ihtiyacım var asla hazir birseyler yemem diyordum ama mecbur haftaici cogu zaman dışardan söylemek zorunda kaliyoruz. Aglanacak halime gülüyorum napayim 😂

Bende sabirsizlikla annemin gelmesini bekliyorum şark gorevindeyiz kimsemiz yok yardim edebilecek. Eşimde bende çalışıyoruz ben bisey yapamadığım icin tüm yük onun omuzlarına bindi. Allah razı olsun cok yardim ediyor bana hakkını ödeyemem ama oda perişan oldu yetişemiyor artık. Benim acilen anneme ihtiyacım var 😂
Benim eşim de yardımcı olmaya çalışıyor sağolsun ama evi bir kadın gibi çekip çeviremiyor tabi. Anneler eksik olmasın bebek gelince de çok yardımları dokunuyor☺️

Benim eşim de yardımcı olmaya çalışıyor sağolsun ama evi bir kadın gibi çekip çeviremiyor tabi. Anneler eksik olmasın bebek gelince de çok yardımları dokunuyor☺️
Çok haklısınız evde kadının yeri tabiki daha başka oluyor. İnşallah sağlıkla kucağımıza almak nasip olur hepimizde sağlıkla kavuşalim bebeklerimize 🤲🙏

Çocuklar şimdiden çektirmeye basladi😅😅
Çok erken başladı kelebeğim 😄 hiç bu kadar zorlanacağımı düşünmemiştim zaten ben erken dönemde. Hamileliği hissetmeyecek kadar rahat olurım diye umuyordum . İş ortamında ve yakın çevremde 5 6 tane arkadaşım doğum yaptı benden önce hepsinin o kadar rahat geçti ki hamileliği. Hiç kısıtlama olmadan normal rutine devam ettiler. Ben de öyle olurum sandımmmm😄

Kızlar bide bir şey daha sorcam 😄 Instagram dan takip ettiğiniz bizim gibi ya da biraz daha önde olan hamile influcerlar var mı acaba 🙏🏻 biraz Alışveriş kısmına dahil olmak istiyorum artık 😄 cansınblogu diye bir sayfaya denk geldim az önce hamile yastığı falan paylaşmış çok mantıklı geldi. Bu tarz takip edecek sayfa arıyorum duyurulur 😄

Çok erken başladı kelebeğim 😄 hiç bu kadar zorlanacağımı düşünmemiştim zaten ben erken dönemde. Hamileliği hissetmeyecek kadar rahat olurım diye umuyordum . İş ortamında ve yakın çevremde 5 6 tane arkadaşım doğum yaptı benden önce hepsinin o kadar rahat geçti ki hamileliği. Hiç kısıtlama olmadan normal rutine devam ettiler. Ben de öyle olurum sandımmmm😄
Çevremdeki hickimse kolay geçirmedi hamilelik süreçlerini galiba o kervana bende katilicam😅😅 2× cocuk var napayim amaaan 9 ay yatarım gari
Ayy evet kullanıyorum onu düşünmemiştim hiç
O yapıyor kuzum benimde öyle bir sorunum var maalesef iç çamaşırını 1 saat geç degistirsm hemen yanma suzlama yapıyor akintiyi fazlalastirdigi için oluyor galiba

Kızlar bugün kanama şikayetiyle doktora gittim normal haftamız 7 +4 gecen hafta bugün alttan muane ettiğinde bebeği gordu kalp atışı belli belirsiz demişti bugün tekrar muane etti kalp atışı yok. Ptesi günü çağırdı kürtaja hazirlikli ol dedi. O kadar üzgünüm ki. 5 yaşında kızıma da söylemiştik geçen hafta şimdi ona ne diyeceğim

Kızlar bide bir şey daha sorcam 😄 Instagram dan takip ettiğiniz bizim gibi ya da biraz daha önde olan hamile influcerlar var mı acaba 🙏🏻 biraz Alışveriş kısmına dahil olmak istiyorum artık 😄 cansınblogu diye bir sayfaya denk geldim az önce hamile yastığı falan paylaşmış çok mantıklı geldi. Bu tarz takip edecek sayfa arıyorum duyurulur 😄
Greybride takip edebilirsin oda hamile suan 18. Haftada😂

1 tane kızım var 6 yaşında 2. Erkek olsun isterim ama benim içime hep kız doğuyor nedense hayırlısı olsun kız erkek önemli değil sağlıklı olsunda 🤗♥️ Dün kontrole gittim kalp atışını duyduk çok şükür ultrasona gore doktor 7+5 dedi bugün 7+6 oldum gayet sağlıklı ilerliyor dedi sata gore 2 gün ileride yani demekki erken döllenmiş 🤗 Her gün vurulmam için iğne verdi oksapar nasıl vurcam bilmiyorum dün kendim yapmaya çalıştım komediydi resmen bi türlü yapamadım sonunda teyzem vuruverdi ama her gün o yanimda olamaz nasıl yapicam kendim acayip tırsıyorum 🙈🙈🙈🙈 corasprinde kullanıyorum birde sarı akintim ve kasintim olduğunu söyledim gebeliğe bağlı vajinal mantar olmus dedi bir krem ve trivag diye bi fitil verdi fitilin içeriğinde ilk 3 aylık gebeliklerde kullanılmaması lazım diyor ama doktor onerdigine gore bi şey olmaz diye başladım kullanmaya umarım bi şey olmaz birde bulantılarım için prilam bulantı hapı verdi çok şükür ise yaradı dün ve bugün çok şükür bi şeyler yiyebildim bulantım hafifledi geçti gibi hatta 🤗 yeni fotomuzuda atayım buda karından cnm buna gorede erkek mi cnm yorumlayabilir misin ♥️
Maşallah güzelim bende iğne kullanıyorum ilk zamanlar eşim yapıyordu ama sonrasında onun yaptığı yerler çok morarınca 😂😂 kendim olmaya başladım hoş gene morarıyor ama normalmiş sende de olursa korkma 🙏 ben bol kolanyayla siliyorum serin serin iyi geliyor 🙈 göbek deliğinin 3 parmak yanından yapmamı söyledi doktor sen nasıl yapıyorsun 🙏

Kızlar bugün kanama şikayetiyle doktora gittim normal haftamız 7 +4 gecen hafta bugün alttan muane ettiğinde bebeği gordu kalp atışı belli belirsiz demişti bugün tekrar muane etti kalp atışı yok. Ptesi günü çağırdı kürtaja hazirlikli ol dedi. O kadar üzgünüm ki. 5 yaşında kızıma da söylemiştik geçen hafta şimdi ona ne diyeceğim
Çok uzgunjm canım en kolay yolla bu psikolojiyi atlat insallah

Ya çok üzüldüm 🙏 gidenin ardı çabuk dolar derler sıkma canını 🙏 martta düşük yaptım nisanda tekrar hamile kaldım üzülme diyemem çok geçmiş olsun 🙏

X