2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar yazışmaları okudum cumadan beri yatıyorum bende yarın bana çıkış verecekler bebek kalacak spinal sezeryan oldum ben panik bir insanım ablam yanımda olmasına rağmen hiç acı yokken aşırı paniktim. Ama tavsiye ederim ayılma derdin yok sakinleştirici yapıyorlar zaten bazı şeyleri hatırlamıyorsun kafan güzel oluyor 😂😂😂
Rahat geçmesine çok sevindim canım. Güzelce iyileşip güçlenirsin sonra miniğin de gelecek evinize 🥰 İlk bebeğimiz geldi grupta ya inanamıyorum hala çok şükür 🙏🏻😍

İki yastıkla yatıyorum, boyun fıtığı olmayacağını bilsem üçüncü yastığı da alicam, burun tıkanıklığı baştan beri zaten var, şimdi horlama gibi bişey de eklendi, eşim horlamiyorsun diyor ama ben bı anda horlar gibi ses çıkarıp kendi sesime uyanıyorum. Mide yanmam bayadir yoktu bebek aşağı döndüğünden beri rahattım ama dün gece mide yanmasından uyuyamadım, geri geldi yine. Büyüdükçe kapladiklari alan artıyor yine mideme kadar çıktı baskısı
Saydıklarınızın hepsi bende de var 20 kilo aldım çok zayıftım normalde 50 ile hamile kaldım ben birazda ona bağlıyorum burun tıkanıklığı ve horlama gibi sesi geceleri çok kötü geçiyor bu sebeplerden az kaldı biraz daha sabır inşallah 34+5

Benim de normalde öyle zaten. O yüzden çok korktum geçen yumuşak hareketler olunca. Normalde canımı acıta acıta vuruyor geriliyor. Ama şikayetim yok kızım güçleniyor diyorum. Sanki doğumdan sonra özleyeceğim bu duyguyu 😔❤️
Aynen cnm şükr tabi hareketli olsunlarda alan daralinca alttan hissetmek biraz acı veriyor okdr

Nasipten öte yol yok demişler, rabbim evlatlarınızı size bağışlasın ❤️
Aynen nasip rızk Allah'ım ayarlıyor herşeyi.ilk oğluma aldığım herşey bu oğluma nasip olur inşallah yıkandı utulenecek Emirim cennette bı evladim Efem kucağıma doğar inşallah 🤲🥹 sağlık olsun herşey okdr boş ki kılık kıyafet eksik gedik hepsi oluyor

Evet aynı yerde yapicam üniversitesi Hastanesi'nde olacaktım doktor kendim girmiyorum nöbetçi kimse artık deyince özele geçtim para vermim demistim olmadı 🙈
Bende de oldu o sikıntı malesef. Çok iyi bir doktorla devam ediyorsunuz. Ama doğumu kimin yaptıracağı meçhul. Ben de o yüzden birakmıştım eğitim araştırmayı.

Saydıklarınızın hepsi bende de var 20 kilo aldım çok zayıftım normalde 50 ile hamile kaldım ben birazda ona bağlıyorum burun tıkanıklığı ve horlama gibi sesi geceleri çok kötü geçiyor bu sebeplerden az kaldı biraz daha sabır inşallah 34+5
Ben de 53 kilo ile hamile kaldım şuan 79 kiloyum. Kilo ile doğrudan bağlantısı var bence de, ama gebelik riniti bende ilk aylardan beri var. Burnum aylardır tıkanık.

Kizlar ,merhabalar umarım herkes çok iyidir .
Bugün kontrolüm vardi . Normalde dün de iptal olunca bugün gittik . 31+5 42 cm 1950 gram olmuş 😍
Rahim ağzı uzunlugu 38 dedi . Benim rahim ağzı kisalmam vardı . O yüzden bizim için çok iyi bir durum . Progesteron fitili kesebilirsin diye de ekledi . Nstye almadı anlamadım neden ?
Ben şeffaf renkli akıntım var diyince vajenden iki farklı kültür aldı yine . Birşey çıkacağını sanmıyorum bugüne kadar enfeksiyon hiç görülmedi ama yine de belli olmaz tabi 🤷

Kızlar bebeğim 2100 gram olmuş karnı 1 hafta geride çıktı. 2 hafta önce 1900dü. Kilo aldıramamışım bebeğime doğru düzgün. Üzüldüm biraz. Minik doğacak sanırım 😔 beslenme olarak bi eksiğim de yoktu aslında her gün 2 yumurta 5 ceviz 1 muz 1 kaşık pekmez mutlaka yiyorum. Daha ne yapabilirim ki niye kilo almamış 🤷🏼‍♀️ Doktor da 1 hafta gerilik önemli değil sıkıntı yok dedi sadece başka bir açıklama yapmadı

Kızlar bebeğim 2100 gram olmuş karnı 1 hafta geride çıktı. 2 hafta önce 1900dü. Kilo aldıramamışım bebeğime doğru düzgün. Üzüldüm biraz. Minik doğacak sanırım 😔 beslenme olarak bi eksiğim de yoktu aslında her gün 2 yumurta 5 ceviz 1 muz 1 kaşık pekmez mutlaka yiyorum. Daha ne yapabilirim ki niye kilo almamış 🤷🏼‍♀️ Doktor da 1 hafta gerilik önemli değil sıkıntı yok dedi sadece başka bir açıklama yapmadı
Benim de 1 hafta geride cikiyor canim inan hic takmiyorum kafama. Dogduktan sonra öyle hizli kilo aliyorlar ki. Benim bebekler hep minyon dogar ama dogduktan sonra hizli kilo alirlar😘

Bişey söyleyeceğim 🙈 benim burun deliklerim büyüdü burnumu açmaya çalışmaktan 😂😂 o kadar tıkalı ki, günde 3-4 defa ılık suyla açmak zorunda kalıyorum yoksa nefes alamıyorum. Bu nedir yaaa güzelim burun deliklerim büyüdü 🙈😂

Bir hafta gerilik önemli değil ki bildiğim kadarıyla . Bir de zaten bu ölçümler birebir değil doktorum öyle söylemişti .

Ah ya hiç üzülme ne güzel besleniyormuşsun bak, o sağlıklı büyüyordur emin ol, hem çok kilolu olması da sağlıklı olması anlamına gelmiyor ki. Hem 1 hafta hiçbir şey, doktorun da rahatlatmış ne güzel 🙏🏻 ben de maksimum 3 kilo doğar diye bekliyorum, 2.5 üstü çok normal kabul ediliyor zaten yanlış bilmiyorsam.

X