2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
30 Aralık olur canım senin için. Gelmek istiyorsa gelsin o tarihte 38 iyidir 😀 Benim aralık sonu 37 hafta oluyor. Zaten kilosu da haftasına uygun gidiyor. 1 hafta falan önde olsa aralık sonu olsun dicem ama yok. Ben illaki ocak istiyorum 🤣
37 den önce gelmesin hiç biri 🙏 ben de 4 ocakta 37 ye giriyorum, Aralık benim için erken doğum olur, umarım hepsi planlanan vakitte gelir

Evet senin de normal zamanı Ocak sonu zaten. Aralık bize çok erken oluyor. 2024te gelsinler 🙏🏻😍 Doğum tarihini ne zaman alacaksın söylediysen de unuttum ☺️
Şimdi hastanede sıra bekliyorum bugün ameliyathane randevusunu oluşturur mu bilmiyorum ama 17 Ocak olsun dicem. Çarşambaya denk geliyor, cuma taburcu oluruz bı aksilik olmazsa, haftasonu evimde geciririm. 19 Ocak cumaya denk geliyor ama cumartesi pazar doktorum hastanede olmaz gündüzleri, taburcu olmamız pazartesiye kalır o yüzden hafta ortası olsun dedim

Ayy kuzenim 38+4 yatış verdi doktoru az önce 🥰 pazartesi günü 1 cm acilmasi vardı, bugün açılması 2 cm olmuş ama düzenli sancısı varmış nst de çıkan 🥲 kendisi bir şey hissetmiyor sanırım güzel bir şey bu 🙏 suni sancı ile açılmayı arttıracaklar diye tahmin ediyorum ama bilemiyorum 😌 3 hafta var aramızda, heycan yaptım sizinle paylaşmak istedim 🥲

Şimdi hastanede sıra bekliyorum bugün ameliyathane randevusunu oluşturur mu bilmiyorum ama 17 Ocak olsun dicem. Çarşambaya denk geliyor, cuma taburcu oluruz bı aksilik olmazsa, haftasonu evimde geciririm. 19 Ocak cumaya denk geliyor ama cumartesi pazar doktorum hastanede olmaz gündüzleri, taburcu olmamız pazartesiye kalır o yüzden hafta ortası olsun dedim
İnşallah gönlüne göre olur🙏🏻🥰 tarihin belli olması çok güzel ya benim aklım da sezareyene kayıyor ama yüz vermeyeceğim kendime ☺️

Ayy kuzenim 38+4 yatış verdi doktoru az önce 🥰 pazartesi günü 1 cm acilmasi vardı, bugün açılması 2 cm olmuş ama düzenli sancısı varmış nst de çıkan 🥲 kendisi bir şey hissetmiyor sanırım güzel bir şey bu 🙏 suni sancı ile açılmayı arttıracaklar diye tahmin ediyorum ama bilemiyorum 😌 3 hafta var aramızda, heycan yaptım sizinle paylaşmak istedim 🥲
İlk 3-4 cm pek hissettirmiyor demişlerdi. İnşallah güzel bi doğumu olur sağlıkla kucağına alır. Sana da çok iyi gelir yakınında birinin doğum yapması 🥰

Ay ilk hangimiz doğum yapacak acaba 😍 listemize doğum tarihleri yazılacak inşallah tek tek Aralık grubunu gördükçe çok heyecanlanıyorum 🥹🥹 NurrBanuu NurrBanuu biz doğum yaparken bebeğini alıp kaybolmazsın dimi. Hepimizi listeye eklersin dimi şimdiden sorayım 🤣
Kaybolmam kaybolmam merakla hepinizin dogumunu gormem lazim. :KK36: Saglikla insallah🤲

31+1 bebek baş aşağı duruyor benim gibi alttan çok baskı hisseden var mı
benimde erken döndü canım son 3 kontrolümde de hep baş aşağı pozisyonda kafası baskı yaptığı için oluyor galiba. Ama özellikle son zamanlarda biraz rahatsız olmaya başladım. Baskıdan dolayı hep tuvaletim var gibi hissediyorum ama bir gidiyorum hiç bir şey yok. Bence normal öyle hissetmen
Kızlar bebeklerin kiloları ne durumda 32+5 1850 gr dı kızım iyimi sizce 1 ayda alırmı 1 kilo faln
31. haftada 1800 lerdeydi 34 haftadayım salı kontrole gittim 2600 olmuş alıyor yani öerak etme

Sen aralıkta gör bu grubu patır patır dökülmeye başlıcaz 😂 Ben diğer oğlumda Şubat annelerindeyken çoğumuz Ocakta doğurduk 🙈 başı çekenlerden biri de bendim 🙈 ama bu defa lütfen yılbaşını bulayım 2024 doğumlu olsun bebeğim 😅
Aynen aralık anneleri araliga varmadan yarısı doğurmuş biz de aralıkta yarimiz dokuluruz 🤣 inşallah hepimiz en az 37 yi goruruz aminn🥰🙏

Ayyyy sağlıkla gelsin minnoşunuz 🙏🙏 aman tanrım kasımın sonundayız resmen aralığa giriş yapıyoruz bizim doğumlarımıza çok az kaldı ya aşırı heyecanlı 🙏🙏🙏🤓

Kızlarrrr günaydın ☀️🌞🌞 resmen insan dışı uyumuşum uzun zamandır bu kadar çok uyumamıştım eşim işe gitmiş kardeşim işe gitmiş kuzenim evi toplamış etmiş hiçbirini duymamışım 😂😂 kızıkada müsade etmiş uyumama sağ olsun herhangi bi tekme baskı atmadı yada ben artık yorgunluktan duymadım 😂🙈 şimdi acıktığını hissettiriyor 😂😂

Muayene oldum, çalışabilir raporu verdi doktorum, 32+0 bugün, 33+6 haftayla uyumlu 2345 Gr, 45 cm olmuş bebişim 🙏 yalnız doktor dakikalarca uğraştı bir türlü yüzünü göstermedi, geçen konustuk ya normalde kıpır kıpırlar ama USG cihazını görünce far görmüş tavşan gibi donakaliyorlar. 4d fotoğraf alamadı doktorum, şimdi bı çikolata yedim su içtim birazdan tekrar fotoğraf için alicak, umarım bu sefer bı poz verir huysuz kereta 🙏

X