2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kapya biberle brokolıyı nasıl verebılırım
Ben kapya vermedim, domates, kapya, çilek. Kırmızılar alerji riski yüksek diye 9 ay sonrası, çilek hatta 1 yaş. Zaten mevsimleri de geçiyor, ben saldım onları.

Brokoliyi buharda haşlayıp ezdim çatalla, kıymayla karıştırınca baya sevdi götürdü. Bir de brokoliyi buharda haşlayıp yapladım öyle ağaç gibi verdim. Saplarında kıl gibi lifler var, onları ayıkladım. Tepesini çok güzel yedi kendisi ağzına götürüp. En rahat eliyle yediği şey avokado oldu bence. Patatesi asla yiyemedi mesela öyle, iki denemede de boğazına takıldı. Ondan onu sadece çatalla ezip veriyorum.

Afiyet şeker olsun ben şimdilik kahvaltı vermiyorum 2 öğün veriyorum 4 ve 8 gibi ardından yarım saat 1 saat sonra emziriyorum kahvaltıyı vermiyorum çünkü sütün en verimli zamanı sabah oluyor. Verirsem 11 gibi vermeliyim diye düşünüyorum.
2 öğün ne veriyosun canım biri sebze tadımı diğerinde ne veriliyo saat kaçta veriyosun bi de

Kızlar çorba yaparken soğan katıyo musunuz? Soğan katsam mı diye düşünüyorum? Soğan yasaklı sebzeler arasında mıdır 6 aylıkken verilir mi bilginiz var mı acaba

Burun kızlar. O kadar mesaj yazdım hepsi gitmis yaa. Of sitee

Eklentiler

• 1000069202.jpg
    1000069202.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 18
Süt alerjisi diyetindeyim şuan ins geçeriz bu an önce. Ben kendim yani. Bebiste daha sifr

Bu kaka aşırı katı yaa. Baktım tane yaptı. Sonra kabız olduğunu anladım zeytinyağı verdim dünden beri 24 saat olmadan 4 kez yaptı.

Tel süzgeçten çok blend gibi yaomiyo4 mu yaa. Kayısı da verdim cırt cırt kakisler cikti 15 gün once

2 öğün ne veriyosun canım biri sebze tadımı diğerinde ne veriliyo saat kaçta veriyosun bi de
Kuzum mesela örnek saat 4 te sebze püresi saat 8 de meyveli bir muhallebi yada aynı saatlerde tarhana çorbası pekmezi bir muhallebi akşam muhallebi yapıyorum muhakkak yada pürüzu olmayan birsey zaten uykusu geliyor.

Bizim doktor kahvaltıyı 7.30-8 gibi önerdi. O saate alıştırın ileride okul için dedi. 11’i öğle yemeği dedi, sonra öğle uykusu. Akşam da 18-18.30 arasında. Aralarda 2 ara öğün. Emzirmeyi yemekten 1 saat sonra yapıyorum. Zaten tadıyor ancak az yiyor. Kahvaltı verip 1 saate emziririm diye düşündüm.
Yani 3 öğün yemek yesin ara öğünlerde emsin mi demek istedi

Kuzum mesela örnek saat 4 te sebze püresi saat 8 de meyveli bir muhallebi yada aynı saatlerde tarhana çorbası pekmezi bir muhallebi akşam muhallebi yapıyorum muhakkak yada pürüzu olmayan birsey zaten uykusu geliyor.
Tamam canım bende denedim muhallebi vermeyi ona devam ediyim öğün olarak o zaman. Tam yulaf unlu ya da tam pirinç unlu yapıyorum içine elma,armut ya da muz katıyorum yatmadan 1 saat önce. İrmikli bişeyler de yapıcam

X