2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben son 1 günle boğaya kaydım 21inde yatışım yapıldı 22 sinde doğurdum yoksa koç olcaktı😄
Şimdi 1 günle çocuğun karakteri mi değişiyor meraktayım, bizim de doğum tarihi 24üydü, böbreğim genişlediğinden 16sında aldılar boğa olcakken koç oldu

Bende burdaki konuştuklarımı arkadaşım gibi hissediyorum artık ne kadar birbirimizi asla görmesek de arkadaşız 🥰 benim bebe de boğa+oğlak ciddi biri olcak galiba ama şuan çok şebelek😂 7 yaşında yeğenim koça ikizler size gelecekten haber veriyim çok akıllı büyük birisi gibi aynı konuşmaları falan ama çok sinirli ejderha gibi geziyo😂
Benim büyük oglanda boğa- başak çok titiz fakat dağınık çok akıllı efendi ve utangaç soğukkanlı en belirgin özelliği yemek yemeyi çok sever 😄

Şimdi 1 günle çocuğun karakteri mi değişiyor meraktayım, bizim de doğum tarihi 24üydü, böbreğim genişlediğinden 16sında aldılar boğa olcakken koç oldu
Boğalar çok keyifci oluyor birde :) hiç tezcanli değil benim büyük oğlum:))

Kızlar koy tavugu sipariş ettim manisadan getiriyorlar gezen yumurtada siz kullaniyor musunuz bebek için köy tavuğu sularını koyarım kagit bardağa buzluğa atarım dedim

Benim büyük oglanda boğa- başak çok titiz fakat dağınık çok akıllı efendi ve utangaç soğukkanlı en belirgin özelliği yemek yemeyi çok sever 😄
Evet boğaların en belirgin özelliği çok yemek yerlermiş 😄ay inşallah iştahlı çocuk beslemek kolay olur 😁 titizliği başaktan geliyodur onlar çok derli toplu

Hiç bilmiyorum ama sanırım sınırda burçlar bi önceki burçtan da alıyomuş özellikler diye okumuştum. Babası koç burcu gördüğüm en çalışkan insan koçların tek olumsuz yanı çok çabuk sinirlenmek bence başka bişeyleri yok güzel bir burç

Hiç bilmiyorum ama sanırım sınırda burçlar bi önceki burçtan da alıyomuş özellikler diye okumuştum. Babası koç burcu gördüğüm en çalışkan insan koçların tek olumsuz yanı çok çabuk sinirlenmek bence başka bişeyleri yok güzel bir burç
Benim oğluşum şimdiden çok çabuk sinirlenebiliyo 😬

Herkesin bebesi koç burcu mu şimdi? Yukselenleri ne ? Ben inanıyorum burc olaylarına benim ki yukseleni ikizler yaman bir erkek olacak sanırım çok gayretli ayy bana çekecek gibi :)
Benimki koc a aslan 😀😀😀 her türlü yandim

Kızlar koy tavugu sipariş ettim manisadan getiriyorlar gezen yumurtada siz kullaniyor musunuz bebek için köy tavuğu sularını koyarım kagit bardağa buzluğa atarım dedim
Bende istiyorum annem saatlerce kaynar ocakta o dedi karı yaa

Oğlum ne derdin var neye bu kadar sinirlisin diyo4um ne yemek ne bulaşık ne çamaşır neyenbu sinir 😀😀😀😀🤐 vee yazarken uyansi

X