Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bir de bebişe ilk kıyafetlerini aldım fikir olsun sizlere de olalakoala markasından aldım bunları bayağı hoşuma gitti 🥹💕

Eklentiler

• IMG_1746.jpeg
    IMG_1746.jpeg
    292,1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_1748.jpeg
    IMG_1748.jpeg
    250,1 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_1747.jpeg
    IMG_1747.jpeg
    246,2 KB · Görüntüleme: 40
Corasprin benim ilk gebeliğimde de detaylı da kullanmam gerektiği söylenmişti canım bu gebeliğimde de doktor önlem amaçlı hamileliğimin başından beri kullandırıyor
Ben eutrhyrox kullandım.bende haşşmato tiroidi var degerlerım yuksektı.Fakat en son verdıgım kan tahlılınde değerler duzeldıgı ıcın kestı hoca

Kızlar tiroid hastası olmayıp hamilelikte değerleri değişen var mı? Benim T4 düşmüş TSH yükselmiş doktoruma söyledim euthyrox diye bir ilaç başladı 50 lik. Yarım içeceğim sabahları. Bir de geçen hafta perşembe detaylı ultrason vardı Çok şükür her şey yolunda çıktı Bir de Aspirin başlatmıştı doktorum 100 miligramlık coraspin. Aranızda bu ilaçları kullanan var mı
Euthyrox 25 lik kullanmıştım benim 4.4 e çıkmıştı senin kaç olmuş ki hemen düşürüyor zaten ben bu hafta yine bi tahlil vericem

Ben eutrhyrox kullandım.bende haşşmato tiroidi var degerlerım yuksektı.Fakat en son verdıgım kan tahlılınde değerler duzeldıgı ıcın kestı hoca
Geçmiş olsun canım değerlerinin düzelmesine sevindim ben kan sulandırıcı kullanıyorum corasprin 🌸

Kızlar uzun süre bebeğinizin hareketlerini hissetmediğinizde ne yapıyorsunuz😕 ben bu aksam hiç hissetmiyorum korktum biraz normalde uzanınca hissediyorum

Ben dünden beri puffy ipten battaniye örmeye uğraşıyorum 🤣
Ayy arkadaşımın annesi de bana örecekmiş dün renk seçtirdiler
Detaylı ultrason için devlet Hastanesi'ne gitmek istiyorum. Malum önce kadın hastalıkları ve doğum polikliniğe gitmek gerekiyor. Oraya detaylı ultrason için mi geldim demeli rutin kontrol için mi? Bu arada iyi haftalar nasıl başladı haftanız?
Ben normal randevum sırasında şehir hastanesindeki doktorum yeşil alan açıyorum Ya devlet hastanesinden ya da üniden randevu bul dedi . Biraz zor bulunuyor dedi dün şansa üniversiteden ücretli yarına bir anda hep önerilen doktora randevu boşaldı bir tane denk geldi Yeşil alan açılmadan da o randevu gözüküyordu ama o kısımı anlamadım Yarın gidiyorum bakalım bana şans dileyin
Kızlar uzun süre bebeğinizin hareketlerini hissetmediğinizde ne yapıyorsunuz😕 ben bu aksam hiç hissetmiyorum korktum biraz normalde uzanınca hissediyorum
ben hala hissettikçe şaşırma evresindeyim canım Aslında 2 3 gündür elimi koymadan hissetmeye yeni başladım çünkü Çok güzel bir hismiş Endişelenme bahsettiğin bu durumdan hep bahsediyorlardı

Kızlar tiroid hastası olmayıp hamilelikte değerleri değişen var mı? Benim T4 düşmüş TSH yükselmiş doktoruma söyledim euthyrox diye bir ilaç başladı 50 lik. Yarım içeceğim sabahları. Bir de geçen hafta perşembe detaylı ultrason vardı Çok şükür her şey yolunda çıktı Bir de Aspirin başlatmıştı doktorum 100 miligramlık coraspin. Aranızda bu ilaçları kullanan var mı
Coraspirin degil ama ecopirin kullaniyorm 80mg. Yani oda kan sulandirici. Doktorum başindan beri onlem amacli vermisti. Gecmis olsn kuzum

Bende uzaninca hissediyorum. Gecen hafta cok fazla hissediyordum. Bikac gundur gunde 1 defa falan hissediyorm. Insan tedirgin oluyor 😐 13 kasimda detayli randevum var ogune kdr doktorada gidemicem nasl dayancaz bakalm

Ne kadar zaman arayla kan verdim peki ilacı ne kadar kullandın canım
Euthyrox 25 lik kullanmıştım benim 4.4 e çıkmıştı senin kaç olmuş ki hemen düşürüyor zaten ben bu hafta yine bi tahlil vericem
Benim de T4 7.30 a düşmüş çok az düşük, TSH da 3.09 çok az yüksek dedi doktorum. Ne zamandır kullanıyorsun peki ilacı canım ya.
Coraspirin degil ama ecopirin kullaniyorm 80mg. Yani oda kan sulandirici. Doktorum başindan beri onlem amacli vermisti. Gecmis olsn kuzum
Teşekkür ederim canım bana da öyle dedi yaş faktöründen dolayı sana da geçmiş olsun 🥰

Ben durtuyorum ya da tatli yiyorum 😂 bi yerde karniniza minik minik vurursaniz bebekler bazen cevap verebilir diye okudum, arada darliyorum cocugu hadi ses ver anne merak etti falan diyorum, bir iki defa hareket etti gercekten 😂

Ne kadar zaman arayla kan verdim peki ilacı ne kadar kullandın canım

Benim de T4 7.30 a düşmüş çok az düşük, TSH da 3.09 çok az yüksek dedi doktorum. Ne zamandır kullanıyorsun peki ilacı canım ya.

Teşekkür ederim canım bana da öyle dedi yaş faktöründen dolayı sana da geçmiş olsun 🥰
10 gün kullandım kuzum 2.20 ye düştü hemen

Ben gecen hafta cok iyi hissediyordum son günlerde hissetmiyorum öyle. Aşırı tedirgn oldum geceler uykudan bile uyanıyorum aslında uyuyamıyorum bile kafam hep ordaydı. Bugün detaylı randevum vardı tekrardan. Doktora eşim söyledi telaşlanıyor hissetmiyor diye. Kadında çok normal dedi hareketi hergün hissetmezsiniz dedi. Zaten daha kücük dedi. Görüncede icim rahatladı.

Kızlar az önce detaylıdan cıkttım 333 grammıs benim minnak. Çok şükür herşeyi güzel çıktı. Doktor plesanta cok az kısa dedi sorduk erken doğum riski olusturacak falan gibi değil cok önemli birsey değil dedi. Zaten yukarı doğru cıkıyor plesenta dedi. Tamamen alta doğru kapanırsa o zaman mecburi sezeryan oluyor dedi. Doktorumuz yabancı olduğu icin çizerek falanda anlattı ama içimde kuşku olustu.

X