2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

classy classy canım gastrotuss şurubu kullanıyorum ama hala kusuyo tamamen kesiyo muydu bi öğün yedi mesela o öğünün kusmasını?

Ana kız maşallah size bende 8 kg aldım tabiki suan 54 um :) yiyorumda ama alerjiden dolayı süt ve yumurta yiyemiyorum ondan mı desem ama 6 ay hergun bir öğün bazen 2 kuzu eti yedim. Cikolata vs yiyemedim tabi böyle olunca iştahım çok acikti lohusa iken

Kızlar maşallah size ne güzel vermişsiniz kiloları. Ben hamile kaldığım kiloya 30 ekleyip devam ediyorum dkkzka

İnek sutu proteini alerjisinde kazein ve laktoz denilen proteinler alerjiye sebep oluyor bunlar fermantasyon ada uğrasa ısıda görse dayanıklı arkadaşlar fakat ısı ve fermantasyon etkisini azaltıyor. Diyelim. Ben pişmiş peynir yiyebiliyorum fakat pişmemiş yiyemiyorum henüz mesela

Labnede yok :)))
Alerjik bebişte zormuş. Umarım tez zamanda kurtulur alerjilerinden. Herşeyi hapur hupur yesin bebiton 🌸
Bana yoğurt yapmak bile zor geliyo ya alırım bende fileden
Ayy bana da. Vakit bulamıyorum hala koyun koyuna yatıp kalktığımız için.
Evet bende 17 kilo almıştım 15 i gitti ve asla diyet falan yapmadım tamamiyle oğlum saolsun😂 ben bu kadar her şeye dikkat edersem mutsuz olurum valla anam babam usülü gitmek lazım bazen çok şükür 6 aya kadar getirdik bu saatten sonra kurtarırlar kendilerini bi şekilde 😄
Ayy ben emzirirken aldım kiloyu. Bi ara diyete başlamam lazım 🥺

Ana kız maşallah size bende 8 kg aldım tabiki suan 54 um :) yiyorumda ama alerjiden dolayı süt ve yumurta yiyemiyorum ondan mı desem ama 6 ay hergun bir öğün bazen 2 kuzu eti yedim. Cikolata vs yiyemedim tabi böyle olunca iştahım çok acikti lohusa iken
Sen zaten zayıfmışsın 54 çok iyi 😂 ben inanılmaz fast food tüketiyorum zaten mutfakla aram iyi değildi çocukla hiç giremez oldum sürekli sipariş vererek yiyorum hamburgerler pizzalar ona rağmen verdiğime şaşırıyorum emzirmenin etkisi heralde

Yogurt ogun sayılıyorsa ben de 12 gibi tadım 3 gibi yogurt verıyorum

X