2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ne cok sordum ama napım :KK43:
Yogurt tadımlattıgımda pure falan da yedırmelı mıyım nbaska bir ogunde

Emse mama yemek ıstemıyor mama yese emmek ıstemıyor ama tutunca da sonuna kadar yıyor iştahsızlık degıl yani oyle olsa sebebı var dicem
baslıcam reddine bezdım

Şekil a bunu yazdıktan sonra bir sekılde biberonu aldı ve sonuna kadar icti ama yarım saattır almamak ıcın aglıyordu😭

Ne cok sordum ama napım :KK43:
Yogurt tadımlattıgımda pure falan da yedırmelı mıyım nbaska bir ogunde
Bence daha önce tadımını yaptığın bişiyse verebilirsin ama ilk kez yoğurt vericeksen yanında başka yeni bişey denememelisin. Alerjisi çıkarsa hangisinden olduğunu anlayamazsın

Ben doğduğundan itibaren uyurken hiç karismadim uyandirmadim belkide ondan uykusu güzeldir hasta vs olduğunda uyumadığı oluyor yoksa gece en çok 2 kere kalkar
Ben karıştım ilk doğduğu zamanlar sarılık olmasın diye 2 saatte 1 zorla uyandırdım uyanmıyodu. Yapmasam şimdi uyurmuydu acaba ?

Ben doğduğundan itibaren uyurken hiç karismadim uyandirmadim belkide ondan uykusu güzeldir hasta vs olduğunda uyumadığı oluyor yoksa gece en çok 2 kere kalkar
Ben karıştım ilk doğduğu zamanlar sarılık olmasın diye 2 saatte 1 zorla uyandırdım uyanmıyodu. Yapmasam şimdi uyurmuydu acaba ?

Yok kız ben de hiç ellemedim sarılık riski yoktu geçmişti hatta 4. Aya kadar güzel uyurdu, uyku gerilemesiyle 💩 oldu her şey

Yok kız ben de hiç ellemedim sarılık riski yoktu geçmişti hatta 4. Aya kadar güzel uyurdu, uyku gerilemesiyle 💩 oldu her şey
Ee bunların normali bu ozaman. Kime ne denk düşerse 😬 kimimize uysal, gece uyuyan, kimimize gece nöbet tutturan 🤣 inşallah yakın zamanda uyuycaz bizde tüm gece ben öyle hissediyorum 🙄 7 aylık olunca uyurlar bence 😬

Ya kızlar bugün bi haber okudum X’te. 40 günlük bebekle ilgili. Hepiniz görmüşsünüzdür. Yazıp içinizi karartmayayım. Lütfen bebişlerinize dikkat edin. Kimsenin eline vermeyin. Bazen misafir geliyo. Küçük çocuğu oluyo mesela 7-8 yaşlarında çocuğu kucağına almak istiyo. Vermiyorum ben. Veriyosamda yanında duruyorum. Çok kazalar oluyo öyle. Tutamıyo çocuklar. Aman dikkat edelim 🙏

Kızlar merhaba. Türkiye’de organik irmik, bebe tarhanası, organik sebze meyveyi nereden alabilirim ya da sipariş edebilirim? Yakında geleceğim bir fikrim yok yardımcı olur musunuz
Biz organik besleniyoruz. İstanbul için en iyi yerler organik pazarlar kartalda pazar günü, çadşamba günü özgürlğk parkında var. Esas büyüğü şişlide cumartesi günü kuruluyor. İrmik, pirinç falan og store ya da beyorganikte var. Sipariş ediliyor internetten. Meyve sebze sipariş için ebe tazemasa ya da farge orgsnik var. Farge bütünmtürkiyeye kargo da yapıyor. Anadolu yakasında lemon bakkal nişantaşında safran da satıyor.

Uyku için de ben bebeğimin yol arkadaşının uyku seminerine katılmıştım, fiyatı da 1200dü. Onun bireysellerimde çok pahalıymış bu grup eğitimi güzeldi.

Bence daha önce tadımını yaptığın bişiyse verebilirsin ama ilk kez yoğurt vericeksen yanında başka yeni bişey denememelisin. Alerjisi çıkarsa hangisinden olduğunu anlayamazsın
Tamamdr patates ne vereyım yogurt ara ogun olsun :)

Ay bende gerilemede olmadı. İki gece uyumadı ondada hastaydı. Bana patronumun eşi demişti hiç kaldirma uyusun öyle yaptım. Sarılikta oldu 17 ye kadar çıktı biluribin emzirdim takmadım kafaya geçti.

Kızlar cocuklarda ufak ufak isilik gibi şeyler oluyor mu yuzunde tadım denedikten sonra bu çocuk avokado yedikten sonrada böyle oldu valla herseye alerjisi mi var anlamadım ki ya yoksa normal mi yani böyle olması cildiricam en sonunda

X