Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhabalar. Bugün tam 10+6. Günümdeyim. Fetal dna testi yaptırdım eurofinsten yaklaşık 15 güne çıkar dediler 10 güne de çıkabiliyormuş . Yaptıranlar ve sonuç alanlar oldu mu? İkili test yaptırmayacağım ama burun kemiği ense kalınlığı vs. bakılıyor mu detaylı ultrason dışında
Merhaba bende büyük ihtimal Eurofins te yaptıracağım daha 2,3 haftam var benim.
Doktor ultrasonda söyler zaten burun kemiği ve ense boyutunu daha ikiliye gerek tok diye biliyorum ama doktora gene bi sor sen canım

Merhaba bende büyük ihtimal Eurofins te yaptıracağım daha 2,3 haftam var benim.
Doktor ultrasonda söyler zaten burun kemiği ve ense boyutunu daha ikiliye gerek tok diye biliyorum ama doktora gene bi sor sen canım
Zaten sonuçlar çıkınca tekrardan gelirsiniz demişti . 13. Hafta filan oluyor tahmini onda da çıkar sanırım . Teşekkürler

Benim bebeğimin kalbi durmuş 8 haftalıktı.Yarın kürtaj olacağım.Tüp bebekti.Sağlıksızdı herhalde…Şu an perişanım…Allah size sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin hoşçakalın
Çok üzüldüm, perisan olmakta haklısın ama hersey nasip 😔 kontrolün mu vardı anlaşıldı?

Kızlar iyi akşamlar. Bugün tuvalete gittiğimde iç çamaşırımda devamlı bir ıslaklık görüyorum. Mukussuz su gibi akıntı yaşayan var mı? Korktum biraz açıkçası.

Dün bende de kırmızı lekelenme oldu Dr a gidin ilaç veriyor fitil.. kanama alanına bakıyor, Allahın izniyle içinizi ferah tutun, genel olarak çoğumuzda oluyor..
Çok teşekkür ederim dönüş için içim rahatladı yarın kontrolüm var bu durumu anlatacağım

Kızlar iyi akşamlar. Bugün tuvalete gittiğimde iç çamaşırımda devamlı bir ıslaklık görüyorum. Mukussuz su gibi akıntı yaşayan var mı? Korktum biraz açıkçası.
Evet canım benim çok hareket ettiğim zamanlarda oluyor daha çok. İlk gebeliğimde de vardı normal yani bu endişe etme. Kaşıntı, koku vs olmadığı sürece bir sıkıntı yok.

Evet canım benim çok hareket ettiğim zamanlarda oluyor daha çok. İlk gebeliğimde de vardı normal yani bu endişe etme. Kaşıntı, koku vs olmadığı sürece bir sıkıntı yok.
Hafif sarı akıntım da var doktoruma yazdım yarın muayene edelim dedi enfeksiyon var mı yok mu diye. İnşallah önemli bir şey yoktur.

Kızlar 4 5 saatir sol gözümden başlayıp kafamın sol tarafını komple saran bir baş ağrım var. Buz uyguluyorum fakat bir gelişme yok. Başka ne yapabilirim geçmesi için?
Migrenim var ve çok şükür ki gebeliğimin başından beri hiç yaşamadım, en büyük korkularımdan birisi migren atağı geçirmekti. Bugüne kadar hiç olmamıştı, ansızın kendini hatırlattı. Önerisi olan var mı? 😮‍💨

Kızlar 4 5 saatir sol gözümden başlayıp kafamın sol tarafını komple saran bir baş ağrım var. Buz uyguluyorum fakat bir gelişme yok. Başka ne yapabilirim geçmesi için?
Migrenim var ve çok şükür ki gebeliğimin başından beri hiç yaşamadım, en büyük korkularımdan birisi migren atağı geçirmekti. Bugüne kadar hiç olmamıştı, ansızın kendini hatırlattı. Önerisi olan var mı? 😮‍💨
Tansiyon olabilir mi ?

X