2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben direk pipetli munchkin suluk aldım
osman gonulal videosunda sanki onu tarif edıyordu marka vermeden
dur bi daha ızleyım
herkes onu onerıyordu
Bana 5. Ayda su için öbür ay dedı doktor bakalm ondan aldım
Bende onu alcam. 4 ay ıcjn olanı almayacak mısın? 6 ay için farklı oluyor sanırım

Bende onu alcam. 4 ay ıcjn olanı almayacak mısın? 6 ay için farklı oluyor sanırım
6. Ay ıcın olanı aldım
Tekrar dınledım
Amaç su ıçmek degıl su ıcmeyı ogrenmek ondan açık bardak veya pıpet dıyor doktor videoda

6. Ay ıcın olanı aldım
Tekrar dınledım
Amaç su ıçmek degıl su ıcmeyı ogrenmek ondan açık bardak veya pıpet dıyor doktor videoda
Bende hatta bugun geldi hepsiburada indiriminden aldım 👐🏼 ve ben normal kaşıkla su vermeye başladım 1kaç gündür çişi çok sarı geldi gözüme çocuk sanki bi rahatladı

Link var mı ? Direkt pipetle mi baslayacaksınız
Munchkin Tıklama Kilitli Uçlu Pipetli Alıştırma Bardağı, 6AY+, 207ML, Mavi, 1 Adet

Ek gıdaya başladığımda 6. Ayda bununla başlayacağım direkt evet , ama eğer içemezse mesela biberonla başlatırım arada denetirim gibi gibi. Benimki mama takviyesi aldığından biberona alışık onda sıkıntı yaşamaz

Munchkin Tıklama Kilitli Uçlu Pipetli Alıştırma Bardağı, 6AY+, 207ML, Mavi, 1 Adet

Ek gıdaya başladığımda 6. Ayda bununla başlayacağım direkt evet , ama eğer içemezse mesela biberonla başlatırım arada denetirim gibi gibi. Benimki mama takviyesi aldığından biberona alışık onda sıkıntı yaşamaz

Ben de 410 a almısım neyse artık:)

Pipetli suluk ile alakalı çok su gelir mi boğaza kaçar mı diyen arkadaşlar için , munchkini şimdi inceledim anca , normal pipet gibi değil kapalı pipet gibi içinde s harfi gibi delik var yani çekince su az gelecek

Şöyle bi sorunum var , bebeğimi uyutuyorum yatırıyorum mesela 20.30da , 23.00e kadar 2 veya 3 kere ağlayarak uyanıyor mutlaka .. gece uykusunda boyle bir şey olmuyor genelde ama ilk uykusunda defalarca oluyor bunu yaşayan var mı neden oluyor hiç anlayamıyorum ya

Şöyle bi sorunum var , bebeğimi uyutuyorum yatırıyorum mesela 20.30da , 23.00e kadar 2 veya 3 kere ağlayarak uyanıyor mutlaka .. gece uykusunda boyle bir şey olmuyor genelde ama ilk uykusunda defalarca oluyor bunu yaşayan var mı neden oluyor hiç anlayamıyorum ya
Benim 1 ay önce oluyordu geçti kendiliğinden

X