2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Yani gündüz uykusunda böyle bir şey olmuyor ama şimdi 3. Ye gittim ağlamasına , üzülüyorum da.. hadi inşallah benimki de geçer
İnşallah ❤️ biz bir de o zamanlar annemlerle kalıyorduk ben sesten uyanıyor diye düşünüyordum ama alakası yok bence. Sabah kaçta uyanıyor bir de 6 dan sonra uyumuyor dimi?

Benim de gündüz uykusunda sürekli uyanıyor 20 dk 30 dk sonra. Uzatın uykusunu zamanla düzelir diyorlar ama hiç düzelmedi aylardır. Sadece ben de onunla meme ağzında uyuyakalırsam uyuyor. Bazen de uyanınca tekrar emzirip uyutuyorum çook nadir 2 saat uyuduğu oluyor.

Şöyle bi sorunum var , bebeğimi uyutuyorum yatırıyorum mesela 20.30da , 23.00e kadar 2 veya 3 kere ağlayarak uyanıyor mutlaka .. gece uykusunda boyle bir şey olmuyor genelde ama ilk uykusunda defalarca oluyor bunu yaşayan var mı neden oluyor hiç anlayamıyorum ya
Bizim bebiş de aynı şekilde ben biz odada olduğumuzda hissedip uykusunu sürdürüyor diye düşünüyorum. 20:30da belki biz de odada olsak uyanmaz gibi 😂

Bizim bebiş de aynı şekilde ben biz odada olduğumuzda hissedip uykusunu sürdürüyor diye düşünüyorum. 20:30da belki biz de odada olsak uyanmaz gibi 😂
olabilir .. ay bilmiyorum ya düzelsin biran once, uyku gerilemesine yordum ben de 5. Ayı bekliyorum sabırla

İnşallah ❤️ biz bir de o zamanlar annemlerle kalıyorduk ben sesten uyanıyor diye düşünüyordum ama alakası yok bence. Sabah kaçta uyanıyor bir de 6 dan sonra uyumuyor dimi?
Evet 6-7 gibi uyanıp mırmır mırmır sohbet peşinde ben yalvarıyorum en azından 8e kadar uyumak için ama yok 😴😴😴

Ben dısarda yuzde 99 u su olan ıslak mendıl (prims aqua,water wips) evde su pamuk kullanıyorum

Su pamuk zor oluyor diger ıkı ıslak mendıl fıyatı da uçuk ama gerekıyorsa devam ederım

Kullandıgınız ıslak mendıl nedir artık büyüdü sanırım normal şeylere geceyım mı yardımcı olur musunuz sız ne ıle temızlıyprsunuz bebegınızın altını

Ben dısarda yuzde 99 u su olan ıslak mendıl (prims aqua,water wips) evde su pamuk kullanıyorum

Su pamuk zor oluyor diger ıkı ıslak mendıl fıyatı da uçuk ama gerekıyorsa devam ederım

Kullandıgınız ıslak mendıl nedir artık büyüdü sanırım normal şeylere geceyım mı yardımcı olur musunuz sız ne ıle temızlıyprsunuz bebegınızın altını
Su pamuk kullanıyorum ben böyle devam ederim sanırım buna rağmen bile fazla kaka yapımca kızarıyor teni, dışarısı için de ıslak mendil almıştım sleepynin içeriğine pak bakmadım bir kez kullandım dışarı pek çıkmıyoruz 😂😂😂

Benim bebe bembeyaz çok hassas ciltli bunda sorun çıkmadı memnunum

Şöyle bi sorunum var , bebeğimi uyutuyorum yatırıyorum mesela 20.30da , 23.00e kadar 2 veya 3 kere ağlayarak uyanıyor mutlaka .. gece uykusunda boyle bir şey olmuyor genelde ama ilk uykusunda defalarca oluyor bunu yaşayan var mı neden oluyor hiç anlayamıyorum ya
Benimkide öyle hatta 9.30 gibi bende yatıyım artık diyorum ama zaten 3-4 defa uyanıcakk o uyanmaları bitsin öyle uyuyım diyorum niye öyle bilmiyorum bumerang gibi yatırıyorum geri geliyo ilk gece uykusuna geçerken

Benim bebe bembeyaz çok hassas ciltli bunda sorun çıkmadı memnunum
Benımde beyaz hasssas bunu deneyım bı sag olasın canm:)

Benimkide öyle hatta 9.30 gibi bende yatıyım artık diyorum ama zaten 3-4 defa uyanıcakk o uyanmaları bitsin öyle uyuyım diyorum niye öyle bilmiyorum bumerang gibi yatırıyorum geri geliyo ilk gece uykusuna geçerken
Aynen ben de oyle diyorum hep off ne zaman geçer acaba

Ben 2 li bişi alcam 1 aldım yenıdogankrn buz gibi bişi sabaha karsı soguk oluyor ama 2 de cok mu olur bılemedım
İnternette 1 diyo ama instagramda doktorlara bakıyorum 2-2,5 diyolar çözemedim. Ben içine sadece zıbın giydirmek istiyorum 2 togg daha mantıklı sanki

Kızlar bu hava degısımlerınden dolayı üşüttüm sanırım mide bulantısı var ve boğzlarda ağrı. Parol dışında ilaç kullanamıyorum dimi bu süreçte

X