2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Canım sen menenjit yaptırmıştır ateşi cikti li bebiskn ve ne zaman çıktı acaba?
Ara ara vucudu cok sıcakladı ama ölçtügüm zamanlarda normaldi çıktıysa da ben kaçırmıs olabılırım
6 saatte bir toplasan 2 3 kez calğol verdım huzursuzlandıgı ıcın ondanda cıkmamıs olabılır

Ama etkısı 3 gun falan surdu

Bebegınızın kulakları normal mı?
Bebegımın 1 kulagı normal mınık yeri hafif kırılmıs
Bir kulagının en dıs kısmı kıkırdagı gelısmemıs biraz alt kısmına yapısmıs normal mi
Degilse bu kulak sekıllendırıcı kbb ci bulmaya calıscam
En son ozele cocuk doktoruna gitmiştim daha kıkırdagı gelısmemıs dedı duzelır dedı bebegım haftası dolmadan erken alındıgı ıcın galıba ama emın olamadım
Merhaba benimde bebeğimin öyle, son durum nedir

Kızlar bebeğim üşütmüş sürekli hapşırıyo. Dün gece de atesı 38 di calpol verdım bölük pörçük uyudu. Sımdı bir baktım vücudu sıcacık ölçtüm yine atesi vardı calpol verdim. Doktora gitsem farklı bısı yapıyor mu acaba ? Ne yapmam lazım

Kızlar bebeğim üşütmüş sürekli hapşırıyo. Dün gece de atesı 38 di calpol verdım bölük pörçük uyudu. Sımdı bir baktım vücudu sıcacık ölçtüm yine atesi vardı calpol verdim. Doktora gitsem farklı bısı yapıyor mu acaba ? Ne yapmam lazım
Geçmiş olsun. Bi götür bence. Sonuçta tecrübesisiz götürmek lazım. Ciddi bişey yoktur ama için rahat eder

Ara ara vucudu cok sıcakladı ama ölçtügüm zamanlarda normaldi çıktıysa da ben kaçırmıs olabılırım
6 saatte bir toplasan 2 3 kez calğol verdım huzursuzlandıgı ıcın ondanda cıkmamıs olabılır

Ama etkısı 3 gun falan surdu
Çok teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun

Ah 2 hafta çektim, benimkinde öksürük ve hapşırık da vardı, ateş 2 günde geçti o yüzden doktor yapacak bir şey yok bol bol burun temizliği demişti bir de benim doktorum günde 50 ml kadar ıhlamur ver rahatlatır dedi, içmezse çok az pekmez damlat dedi. Uyku öncesi veriyordum ve cidden rahatlatıyordu bebişi. Çok geçmiş olsun kolay gelsin

Kızlar çok hastayım ben böyle hasta olmamıştım. Bebeğime geçer diye korkuyorum. Dünde 4. Ay aşılarını oldu. Elimi kaldıracak halim yok. Ne yapayım önlem için calpol vereyim mi? Bakacak kimsede yok eşim öğlene kadar durup gece işe gidiyor. Çaresiz kaldım

Kızlar çok hastayım ben böyle hasta olmamıştım. Bebeğime geçer diye korkuyorum. Dünde 4. Ay aşılarını oldu. Elimi kaldıracak halim yok. Ne yapayım önlem için calpol vereyim mi? Bakacak kimsede yok eşim öğlene kadar durup gece işe gidiyor. Çaresiz kaldım
6 saat arayla calpol vermiştim ben. Yinede ateşi 38.5 a çıkmıştı. Ateşi çıkmasa bile ağrısı olur, huzursuz olur. O yüzden calpol vermek lazım. Rahatlar biraz.

Coo geçmiş olsun evet calpol iyi geliyor ben bir dahakine direkt aşı olunca vermeyi düşünüyorum. Ayi gectikte bu karma aşıların şiddeti çok oluyormuş kızlar.

5. Ay kontrolünden geliyoruz
7400 kilo
66 cm boyu
42 cm baş çevresi

Havuç-patates-kabak 3 gün deneyerek başlayın, sonra yoğurt verin bir iki çay kaşığı dedi ev yapımı, ve su içirmeye başlayın dedi :)

X