2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kizla3 ya bebeğinizi son beslemeden sonra nası uyutabikiyorsunuz ya benimki asla uyumuyor. Misal 20m3p xa yattı 12.30 da kalkti 12.55 de yatırdım geri emiyor bu arada o zamanlar. Sonra 2.30 da kalkti sonra 3 te geri yatırdım sonra 4.3p da uyandi yeniden ve 6.30 a kadar uyumadi ve bu günlerdir devam ediyor bi süredir belki 20 günü var. Herseyine dikkat ediyorum yok abi 4 yen sonrasi yenidogan gibi uykusu gidiyor

Kızlar ben de bir şey soracağım bebişim 4 gündür boğaz temizlermiş gibi küçük küçük öksürüyo günde 5-6 kez. Ateş ya da burun akıntısı yok doktora götürsem mi bilemedim keyfi de yerinde

Kızlar ben de bir şey soracağım bebişim 4 gündür boğaz temizlermiş gibi küçük küçük öksürüyo günde 5-6 kez. Ateş ya da burun akıntısı yok doktora götürsem mi bilemedim keyfi de yerinde
Benimkide öyle okşuyor alerjik bi bebek götürmedim doktora 1 2 kere burnu akti

Ya bu ted 5. Aya girerken gecmıstı 1 hafta anca dayandı gene basladı red 😤

]
Benimkindede aynısı var ben götürdüm doktora baktı hiçbir şeyi yok dedi çok ağzı aktığı için tükürükler yapıyomuş bende balgam var sanmıştım çünkü hani bişey takılır da düzeltmek için öksürürüz ya öyleydi

Benegınızın agız cevresınde kucuk kırmızı noktolar oluyor mu
Salyadan dıyorlar baska bısı degıldır degıl mı

3-4gündür hastayım aşırı dercede (ishal kusma karınagrısı ateş38) ateşdüşürü ve parol ictimgecmedi o süre zarfında bebeğüm sütüm aşırı sıcakmı diye emmedi bilmiyorum beni reddetti bende ha bugun ha yarın iyileşirim derken sütüm kesildi. bebeğim simdi memeyi aşıyot ama süt yok basbas aglıo /buna kadar sadeceanne sütü ile beslendiği icin biberon kabul etmiyor.mama icmiyor her türlü yöntemi denedim hicbir mamayı almıyor açlıktam aglıyor napabilirim:KK43:

3-4gündür hastayım aşırı dercede (ishal kusma karınagrısı ateş38) ateşdüşürü ve parol ictimgecmedi o süre zarfında bebeğüm sütüm aşırı sıcakmı diye emmedi bilmiyorum beni reddetti bende ha bugun ha yarın iyileşirim derken sütüm kesildi. bebeğim simdi memeyi aşıyot ama süt yok basbas aglıo /buna kadar sadeceanne sütü ile beslendiği icin biberon kabul etmiyor.mama icmiyor her türlü yöntemi denedim hicbir mamayı almıyor açlıktam aglıyor napabilirim:KK43:
Eds deneyebilirsin. Daha önce uygulamadım ama bi araştır istersen

Öncelikle çok ama çok geçmiş olsun yakın zamansa bende hasta oldum. İlk kez ve erken binzamansa hasta hasta küçükmüş bebeğe bakmak ne kadar zormuş anladım. Rabbım en acil zamanda şifalar versin size. Sizde tabi stres yaptınız süt kesildi ah bu annelik ne zor allahim .... eds yöntemi yapin hemen. Bebek emmeye alışmış internnetten bakın söze iyi gelecek inşallah sutunuz de geri gelir

Öncelikle çok ama çok geçmiş olsun yakın zamansa bende hasta oldum. İlk kez ve erken binzamansa hasta hasta küçükmüş bebeğe bakmak ne kadar zormuş anladım. Rabbım en acil zamanda şifalar versin size. Sizde tabi stres yaptınız süt kesildi ah bu annelik ne zor allahim .... eds yöntemi yapin hemen. Bebek emmeye alışmış internnetten bakın söze iyi gelecek inşallah sutunuz de geri gelir
eds icin daha önce sağılmış süt olması gerekmiyor muydu 🤔bi bakim ona ben hic süt flaan sagmadım bebegim sagma sütü de icmiyor nasıl olsa benden emdiği yetiyoe diye

çaresizlik ten mecbur muz elma püresi vardı ondan verdim :KK43:
Eskiler gibi yap istersen çok faydalı bişey değil ama muhallebi gibi bişeyler yapıyolardı annelerimiz bize yedirmişler☹️çok çaresizlik bir durum ya meme emmiyo mama almıyo benimki de biberon asla almıyo allah yardımcın olsun inşallah düzelir. Doktoruna sordun mu ne yedirebilirsin bir şey önerdi mi

Bazıları koltuk pozisyonuna geliyor nerdeyse ayak ucları fln ayarlanıyor ben de yeni keşfettim
Bizimki bugün pusetinden düştü. Halinin üzerine allahtam. Bi baktım kafasi içinde gövde yerde. Puset dik konumda. Hemen kaldırdım bi yeri galab açılmamış belli ki guliyordu. Kızlar götüreyim mi sizce doktora. Eşime söyledim bisey olmaz dedi

X