2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bizde o 3-4 saat de kayboldu. Hep saat başı uyanıyo
Eğer rahat yatamadiysa ilk 3 4 saat saat başı uyanıyor bizimki aynı zamanda. Sonra bi baktım 4 saat uyumuş mal gibi kaldırdım ama biliyorum ki kaldirmazsam 30ndk sonra kendinuyancak

Ben en az 1 yaşı gözden çıkardım kızlar yaa. Daha bunun ek gıdası sonra dışı var. Ki dis hele ki ilk dişler çok zormuş. Şimdi ateslendigi gece onu yaşadık sonra benim hastalığım onu da yasadik. 2 saatlik uyku ve günler uykuya dalamama sorunu vallahi yaşamayan bilemez ne kadar zormuş

Kızlar ya beneğimin kakasında kan gördüm bugün ilk kez bi kaç parça, dün çok defa küçük küçük kaka yapmıştı poposuna baktım kızarmış sanki çatlak var gibi ne yapsam bilemedim beklemeli miyim doktora mı götürsem
Kaka testi de verin bizde de catlak var alerji doktoru da dedi normal çocuk doktoru da. Ale4jik bi bebo ama kanımız çok çok azdı belki de hiç yoktu. İshal gibiydik

Kaka testi de verin bizde de catlak var alerji doktoru da dedi normal çocuk doktoru da. Ale4jik bi bebo ama kanımız çok çok azdı belki de hiç yoktu. İshal gibiydik
Çatlak için ne yapılıyor. Yeni kakayla birlikte gideyim o zaman. Bizim kakamız hep sulu zaten normali öyle sanıyorum ben

Bizde aynı şekildeyiz canlar gündüz uykusu nasıl peki canım. ? Bende o saate kaçta yatarsa yatsın direkt kafayı vruuyo4um eskide kaldı kisil mışıl uyumak TV zaten 5 aydır izlemiyorum harbiden sosyal hayat sıfır bacı. Kendime zaman ayırım uyuyunca diyorum yok uyu kızım zaten uykusuz kalacaksin
Gündüz uykuları max 40 dk sürüyo bazısı 10 dk falan😭 kız bugün markete gittim tek başıma açtım son ses müziği o bile iyi geldi ya🥲 ben gündüz uyuyunca uyuyamıyorum asla

Kızlar dün doktora götürmüştüm kontrole. Benım kızın vajünasında yapışıklık farkettı doktor ben hıc farketmemısfım ilk kez duydum. Bir kısmı yapışmıs, pişik kremleri mendiller yapıyor dedi. 15 gün zeytinyagı ile masaj yap açmaya calıs dedi. Böyle ince bir zar düşünün öyle yapışıklık ama baya stres oldum ya siz de var mı öyle bişi kontrol edin muhakkak

Kızlar dün doktora götürmüştüm kontrole. Benım kızın vajünasında yapışıklık farkettı doktor ben hıc farketmemısfım ilk kez duydum. Bir kısmı yapışmıs, pişik kremleri mendiller yapıyor dedi. 15 gün zeytinyagı ile masaj yap açmaya calıs dedi. Böyle ince bir zar düşünün öyle yapışıklık ama baya stres oldum ya siz de var mı öyle bişi kontrol edin muhakkak
benimki ilk dogdugunda hep öyleydi ben mendille sile sile ayırdım suan 5aya gircek ayrı 😄tortular var diye ayırıp siliyodum

Acaba bu uykuluykan cığlık cığlığa uyuma ıstegı ve uykuda arada aşırı aglayıp geri uyuma bir bizde mi başladı
5ay 8 gunluk

X