2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim 4. Ay atakları düzeldi bayağı.
Karnı toksa, gazı yoksa, bezi temizse bıcır bıcır oynuyor, bazen sıkılıyor ondan ağlıyor sürekli birileri ilgilensin istiyor, onun dışında uyku gerilemesi falan olmadı çok şükür, şuan 4 ay 12 günlük, ama erken konuşuyor da olabilirim

Ben size şeyi soracağım, sizde de benim gibi bir güvenli bağ takıntısı var mı?
Sürekli kendimi bebişi severken buluyorum onda bir sıkıntı yok da, mesela tuvaletimi yapıyorum ağlıyor, orada geçen 3 dklık süreçte aşırı vicdan azabı çekiyorum aha gitti güvenli bağ sevmeyecek beni işte falan gibi düşünceler geçiyor aklımdan, yani en ufak bir şeyde

Sonra diyorum annelerimiz güvenli bağı mı biliyordu sanki, ama ben annemi çok seviyorum, ne bileyim bazen ya beceremezsem bu işi diye bir korku kaplıyor içimi

Sonra diyorum annelerimiz güvenli bağı mı biliyordu sanki, ama ben annemi çok seviyorum, ne bileyim bazen ya beceremezsem bu işi diye bir korku kaplıyor içimi
İlk çocuğumuz olduğu için bu kadar ince düşünüyoruz bence.. ben de bazen üzülüyorum ağlatınca ama hiç ağlamayan bebek olamayacağına göre üzülme boşuna önemli olan sevgimizi şevkatimizi ona geçirmek

Ben bir sag bır soldan otrıbebe flakonu basıyorum sonra ter cevırıp pıt pıt yapıyorun sonra silip yatırıp çekıyorum tertemız
Osman gonulal da oyle ızledım basta ben de yapamıyorum bir cesaret yaptım yoksa fokur fokur klima mahvedıyor

Ay evet ya şimdi klimadan kışın da kaloriferden kurucak çocuklar offf

Benım bebeğim hala dönmuyor ya normal mi(((
4 ay 19 gunluk sızınkıler ne zaman başladı dönmeye

Benım bebeğim hala dönmuyor ya normal mi(((
4 ay 19 gunluk sızınkıler ne zaman başladı dönmeye
3. Ayın ortasinda donmeye basladi ama kolunu kurtaramiyor . Bende dönmüyor doye takmistim yere koymaya basladim yumusak bi pike seriyorum koyuyorum yere bigun aniden kendi kendine dönmüş. Esim görmüş kacirdim o anı diye cok üzülmüştüm . 1 ay kucuk yegenim var kolunuda kurtariyo kesinlikle yere koymanin cok faydasi var donmesi icin alan lazim destekle bacagini falan ittir donmesi icin keşfetsin dönmeyi

Yuzustunden sırta donuyor yuzustu koyunca ama fıldır fıldır degıl kendı kendıne ama az dönüyor yana falan dönmuyır

Mama ile besleyen anneler.(Mememi az aliyor) Kac saatte bir kac cc yiyor bebekleriniz? Asidan mi bilmiyorum dun 4 .ay asilarini yaptirdim.4_5 saatte bir 90-120 cc zor yiyor.(5400 kg kiz bebek) Saat 10 da yedi en son ama inatla simdi verdigimi tukurdu biberonu diliyle itekledi şastim kaldim.Biberon reddi mi yasiyorum anlayamadim birde emen anneler icin kac dk emiyor kac saatte bir? 5 dk emiyor emmiyor ardindan biberon veriyorum icmiyor.doymasi mumkun degil.sut tadindan mamaya gectigi icinmi oluyor acababoyle bir derdim yoktu 3 saatte bir 120_150 icerdi

Zorla ıcırıyorum benımkı tutana kadar kıyamet tutunca cukur cukur

Yuzustunden sırta donuyor yuzustu koyunca ama fıldır fıldır degıl kendı kendıne ama az dönüyor yana falan dönmuyır
Senin de onu yere koyrak yuvarlama egzersizi yaptırman lazım hem cok hoslarına gidiyor hem ds kendileri de deniyo sonra. Sağa sola yuvarla kalcasından tutarak şarkı söyleyerek: ben öyle yapıyorum instaga görmüştüm 3. Ay etkınlıklerı diye

4 ay 12 günlük, ben de 90 la başlayıp 120 150 arttıra arttıra 180 e geldim, 4 saatte bir tam denk geliyor , ama sizin Bebeğiniz anne sütü emiyor mu yoksa sadece mama mı?

Benimki çoğunluk anne sütü günde iki kere de mama vermeye çalışıyorum bazen üçe çıkıyor. Kilo alsın diye artırdık çünkü bu ay ne boyu uzamış ne kilosu artmış doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…