2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Dönmeye gelınce sırt kası zayıf
Emmeye gelınce kafa sırt kasıyla en geride

4. Ay atağı ne zaman nasıl kendini gösteriyor. Bir de bebekleriniz hangi ayda nesnelere uzanmaya kavramaya ve ağzına götürmeye başladı. Benim ki bu ara elini parmaklarını çok emiyor. Bazen o kadar çok sokuyor ki öğürüyor. Bu diş belirtisi mi oluyor inanılmaz da salyası var

4. Ay atağı ne zaman nasıl kendini gösteriyor. Bir de bebekleriniz hangi ayda nesnelere uzanmaya kavramaya ve ağzına götürmeye başladı. Benim ki bu ara elini parmaklarını çok emiyor. Bazen o kadar çok sokuyor ki öğürüyor. Bu diş belirtisi mi oluyor inanılmaz da salyası var
Benımki de öyle parmak emiyor ve sürekli tükürüyor mendil dayanmıyor. Benım tam 3 ay doldu bugün. Eline kendim nesne verince tutuyor keyfine göre agzına getiriyo ama tam tutamadıfı ıcın düşürüyo . Bu tutma için biz çalışma yapmamız lazım mı yoksa kendisi mi zamanla yapacak?

Bence diş belirtisi değil bizimki de ellerini emiyo nerdeyse bir aydır, önce ellerini emiyor sonra inceliyor sonra da nesneleri tutup ağıza götürmeye başlıyor son bir ayda oldu bunlar bizde 3 ay 21 günlüğüz

Benımki de öyle parmak emiyor ve sürekli tükürüyor mendil dayanmıyor. Benım tam 3 ay doldu bugün. Eline kendim nesne verince tutuyor keyfine göre agzına getiriyo ama tam tutamadıfı ıcın düşürüyo . Bu tutma için biz çalışma yapmamız lazım mı yoksa kendisi mi zamanla yapacak?
Ben oyun halısına koyuyordum şu tepesinden oyuncaklar sarkan oyuncaklara dokuna dokuna kavramaya başladı şimdi tutup çekiyor düşürüyor

Bizimde oyleydı şimdi zamp gibi yapısıyor masallah kendı yapıyor calısma duymadım hıc tutmada

Piyano halı bende de var o etkı etmıs olabılır dogru

Bugün 4. ay aşımız var arkadaşlar. Hiç sevmiyorum bu aşı zamanlarını stres oluyorum. Ağlayacak, canı yanacak sonrasında huzursuzluk, ateş. Aşı olanlar nasıl geçti. Neye dikkat etmem gerekiyor

Ellerini keşfediyolarmış o yüzden ağzına götürüyomuş sürekli bi de kaşınıyomul salyalarda dişle alakalıymış doktoru söyledi aşırı akıyo ağzı yerleri belli 3-4 aya çıkarlar dedi

Tutma konusunda ben birşey yaptırmıyorum yani eline veriyorum tam kavrayamıyor düşürüyor. Sanırım onu kendi keşfedecek. Sadece şu hışırtılı kitapları biraz eliyle kendi tutuyor gibi ama onda da hareket ettirirken bence istemsiz tutuyor. Bizde bir de dudak büzme başladı sanırım yabancıları ayırt ediyor. Başka birine gittiğinde dudaklarını büzüyor eğer almazsam ağlamaya başlıyor. Bu durum pek hoşuma gitmedi çünkü başka birine dinlenmek adına veremiyorum

Bence diş belirtisi değil bizimki de ellerini emiyo nerdeyse bir aydır, önce ellerini emiyor sonra inceliyor sonra da nesneleri tutup ağıza götürmeye başlıyor son bir ayda oldu bunlar bizde 3 ay 21 günlüğüz
Bizde tam tutma ve ağza götürme henüz yok. Siz bizden birazcık daha büyüksünüz sanırım zamanla tam uzanmaya istemeye başlarlar. Uyku gerilemesi yaşadınız mı peki nasıl yaptırıyorsunuz uykuları

Ellerini keşfediyolarmış o yüzden ağzına götürüyomuş sürekli bi de kaşınıyomul salyalarda dişle alakalıymış doktoru söyledi aşırı akıyo ağzı yerleri belli 3-4 aya çıkarlar dedi
Bende elimle bir yokladım ağzını sertleşmiş belli yerleri ki elini sürekli o kısma götürüyor. Çıkma için tabi erkendir ama kaşıntı sanırım oluyor diş kaşıma oyuncaklarını bir kavrayabilse çok güzel olacak. Birde göz teması durumunuz nasıl etrafımda hiç bebekte olmadı benim nedir ne değildir bilmiyorum

Bugün 4. ay aşımız var arkadaşlar. Hiç sevmiyorum bu aşı zamanlarını stres oluyorum. Ağlayacak, canı yanacak sonrasında huzursuzluk, ateş. Aşı olanlar nasıl geçti. Neye dikkat etmem gerekiyor
Diğer aşılarında ateş oldu mu sizin bende menenjit aşısı yaptıracağım üçbuçuk olduk hemen hemen erken diyenler var 4. Ay aşıları ile birleştirmeyim dedim fazla oluyor diye siz yaptırdınız mı

X