2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Aaa öyle mi tamam canım zaten ilk defa babası olmadan biyere gidicez çok gerginim sağsalim bi atlatsak şu dönüşü. Sürekli emzirmeyi planlıyorum durmadığı an kalkışta ve inişte de emziririm. Bende bilmediğimden cesaret edip geldim ama yok gidilmezmiş bu kadar uzağa

Evet devam ediyorum mamayı 3 kez denedim dünden beri kabul etmiyor beğenmedi tiksinme hareketleri yapıyor nolcak şimdi
Hangi mamayı verdin? Benimki golden goat hiç sevmemişti mesela

Şimdi geri dönüp baktım hipp demişsin , demek ki uymadı damak tadına, başka bir şey deneyeceksin o zaman deneye deneye sevdiği mamayı buluyorsun ya ama safi masraf ne yazık ki

40 günlükken bizde ucakla seyahat ettik. Hıc sıkıntı olmadı. O motor seslerinden full uyudu. Kalkarken emzirmiştim inerken uyuyodu ne yaptıysam almadı meme ama hıc agrısı fılan olmadı sonrasında:) dönüşte de sıkıntı yasamadık xok şükür

Çok şükür inşallah bizimki de öyle uyur rahat bir yolculuk geçiririz

Kızlar bebeğinizi hiç televizyona baktırıyor musunuz? Bizimki hıc bakmıyor ters yönde anakucagında tutuyorum. Ama aksama kadar yerimden kalkamıyorum uyuması ya da oyalaması cok zor oluyor. Bazen altını degıstırken tv bakıyor gözlerini ayırmıyor cok ilgisini çekiyor

Bende arkasi dönük tutuyorum sürekli ama dr sesini bile duymasın dedi büyüdükçe tv yi hiç acmiycaz sanırım başka türlü mümkün deil onlemek

Kızlar benim bebis de 3.5 aylık ve 1 haftadır cildirdik resmen uyutamiyorum sabah uykusunda agliuo sürekli kıyamayıp uyandiriyorum acı mı cekiyo diye gülücükler saciyo 4. Ay atağı dedikleri bu sanırım ama çok zorlanıyorum. İşin kötüsü bu ayda ki alışkanlıkları kalıcı olurmus

Bende arkasi dönük tutuyorum sürekli ama dr sesini bile duymasın dedi büyüdükçe tv yi hiç acmiycaz sanırım başka türlü mümkün deil onlemek
Ama bu sefer bizim ıcın cok zor olacak ya çünkü sürekli onlarla da ilgilenmek zor oluyor biraz bizim de dinlenmeye ihtiyacımız oluyor

Çok özür dileyerek bunu okuduğuma okadar sevindim ki, yalnız hissetmemek çok iyi geldi. az önce duşta hüngür hüngür ağladım , geçen haftaya kadar kucağımda mışıl mışıl uyuyan bebeğim 1 haftadır tüm uyumamak için çılgınlarca ağlıyor ve bende asla uyumuyor annem eşim vs uyutuyor 15-45 dk arası ağlayarak. Ve sabahları ağlayarak uyanıyor çığlıkla.. ay napacağımı şaşırdım o kadar kötü hissediyorum ki. Onun dışında gün içi gülücükler vs vs oyunlar çok mutluyuz. Ama uyku saatleri kabusum oldu. (Rutinlerimiz herşeyimiz 3,5 aydır düzenli vardı, kolik olduğu için ilk haftadan beri rutinle uyutuyordum başka türlü mümkün değildi şimdi iş çığrından çıktı)

Evde hiç tv açmıyorum zaten açsam da izleyemem tüm gün agucuk bugucuk konuşuyoruz bebekle akşam da uyursa uyuduktan sonra sessizlikte telefona bakmak iyi geliyor kafam şişmiş oluyor.

Aynı şeyleri yaşadığımızı görünce bende seviniyorum valla normali bu demekki diyorum bunu da atlatalım bakalım daha neler bekliyor bizi

Az önce bizimkide okadar içli ağladıki kıyamadım aldım yanıma yatarak emziriyorum uyudu kuzum çok yanlış biliyorum ama dayanamadım

Az önce bizimkide okadar içli ağladıki kıyamadım aldım yanıma yatarak emziriyorum uyudu kuzum çok yanlış biliyorum ama dayanamadım
Videolar izliyorum desteksiz uyku diye, ya suan destekle bile uyumuyor ki bırak uyuyosa emerek uyusun ben bitap düştüm ya cidden aklım almıyor ne oldu ne değişti bi anda

Yaa benimki de banyo yaptığı zamanlar öyle oluyor. Tam emin olamıyordum hep banyo yapınca rahatlar uykuya geçer dedikleri için. Ben de sanırım artık sabah yaptırıcam. Annem de beni öğlen yaptırırmış.

Neyi yanlış emerek uyutmanın bilmediğimden soruyorum sallayarak uyutmak veya emerek uyutmak başka nasıl uyutucaz
Emzirmek en büyük destek olarak geciyo bıraktırmasi çok zormus ve ben yatarak emziriyorum bu da extra tehlikeli uyuyup kalırsam Allah korusun diye

Videolar izliyorum desteksiz uyku diye, ya suan destekle bile uyumuyor ki bırak uyuyosa emerek uyusun ben bitap düştüm ya cidden aklım almıyor ne oldu ne değişti bi anda
Aynen uyusunda Allah ne verdiyse valla o uyusunki bende uyuyayım mutlu bir anne olayim dimi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…