2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benimkide uyanırken hep ağlayarak uyanıyo ama mesela tamamen açtı gözlerini diyelim gülücükler atmaya başlıyor ama gözlerini açamazsa hep ağlama bu neden oluyo atak haftasından mı?

Benimkide uyanırken hep ağlayarak uyanıyo ama mesela tamamen açtı gözlerini diyelim gülücükler atmaya başlıyor ama gözlerini açamazsa hep ağlama bu neden oluyo atak haftasından mı?
Bi çözüm varsa biri bizi aydınlatsın ya😮‍💨😮‍💨😮‍💨

Bi çözüm varsa biri bizi aydınlatsın ya😮‍💨😮‍💨😮‍💨
Hatta böyle elleriyle yüzünü ovuşturuyo yoluyo falan yüzünü çok merak ediyorum sebebini ama ağlamalar çok sinir bozucu gerçekten her uyanmaya çalışması ayrı bi kaos. Uyumaya çalışması da öyle

Valla ben doğumdan 10 gün sonra eski kiloma dönmüştüm. Sonra emzirirken sütüm olsun diye çok yedim çoğunu geri aldım. Bu kadar yemezsem vericem ama yemezsem de sütüm olmaz. Bende napıcamı bilmiyorum.
Bende doğururken hamile oldum anlaşılmıyordu düşünn canım Ve göbüşüm yok diee kafaya takıyordum zayıftım 9 kiloo aldım ama bebeğe göbeğe suyaa almışım
Bendee canımm sütüm aşırı değil mamaa takviyeside yiyor bebek ama 63 ile hamile kaldım doğumdan sonra bayaa verdim ama hızla sütüm az die kiloo aldımda aldım şuann doğum kilomdan 3 kiloo fazlayım bilee bazende hadii az yiyim diorum hopp bi kaç gün sonra patlama yaşıyorum tatlıya sarıyorum kiloo ay bebişlere süt olsunda yanii nasıl yapçaz bilmiyorum Bebişler sağlıkla büyüsünde 🙏🐬

Saat 4 ve uykusunda agliuo kuzucum emziriyorum yok gaz masajı yapıyorum yok sanirsin doğum sancısı cekiuo 5 dakika susuyo sonra yine basliyo ne pis biseymis bu 🫣

Emzirmek en büyük destek olarak geciyo bıraktırmasi çok zormus ve ben yatarak emziriyorum bu da extra tehlikeli uyuyup kalırsam Allah korusun diye
Anneler geçecek bu günlerde bırakın emerek uyusunlar yeter ki uyusunlar günleri zehir etmeyin kendinize. Emzirmeye bırakana kadar böyle olacak zaten kızım 6 yasinda şimdi gel sarılıp uyuyalım dediğimde bile çok sıcak hava deyip gelmiyor🫠geceleri meme diye çıldırıp yarım saatte bir uyandığı günler hangi ara geçti hatırlamıyorum bile o yüzden 2. Şimdi kucağımda 😄

Anneler geçecek bu günlerde bırakın emerek uyusunlar yeter ki uyusunlar günleri zehir etmeyin kendinize. Emzirmeye bırakana kadar böyle olacak zaten kızım 6 yasinda şimdi gel sarılıp uyuyalım dediğimde bile çok sıcak hava deyip gelmiyor🫠geceleri meme diye çıldırıp yarım saatte bir uyandığı günler hangi ara geçti hatırlamıyorum bile o yüzden 2. Şimdi kucağımda 😄
Ama sabah ise gidicem gece uyumazsam nasıl çalışayım yada annem evde nasil uyutsun hep koyun koyuna yatsak keşke tabi kuzumla🥰

Üç gündür sol taraftan emmek istemiyor ayakta falan zorla emziriyorum sağ tarafı istiyor hep neden olabilir acaba başına gelen var mı

Benım de sag yaraf söndü bi anda tegl yaklasırken hep sutun azalıyor alakası var mı acaba

Üç gündür sol taraftan emmek istemiyor ayakta falan zorla emziriyorum sağ tarafı istiyor hep neden olabilir acaba başına gelen var mı
Hali Hali sıcaklar az su içmek eğer dediğin gibi oluyosan regl vs çok etkili. Veya o taraftaki kulağı ağrıyor olabilir yani okdr çok etken var ki

Merhaba kızlar 3 aylık olduk göz muayenesine gitmemizi söyledi çocuk doktorumuz devlete götürdüm. Bir sıkıntı olmadığını söylediler boşuna damla damlatmayalım yan etkileri çok fazla 6 aylık olunca tekrar gelin dediler. Başka yere götürmeme gerek var mı sizlerde süreç nasıl ilerledi

Merhaba kızlar 3 aylık olduk göz muayenesine gitmemizi söyledi çocuk doktorumuz devlete götürdüm. Bir sıkıntı olmadığını söylediler boşuna damla damlatmayalım yan etkileri çok fazla 6 aylık olunca tekrar gelin dediler. Başka yere götürmeme gerek var mı sizlerde süreç nasıl ilerledi
Bizim doktor istemedi henüz 3.5 aylığız

İlk defa bugün çişli bez sayısı azaldı ama bugün çok terledi acaba o şekilde mi attı neden azalır çişli bez sayısı? Doyuyo eminim

Çocuk ağlarken bi baktım sağlı sollu yara, bi elim ayağım boşaldı ağladım ama nası fena oldum, neyse allem kallem edip fotoladım doktora attım, elleri tüm gün ağızda ya, tırnaklamış dedi😭😭 o kadar üzüldüm ki anlatamam size .. canım benim huzursuzluğu bundan mı ki … yine de emin olamadım usrkn sünneti var enfeksiyon olmasın vs dedim, o da sünnet yapacak doktora da sorun (kendisi de önerdi tanıyor) sonra tekrar görüşelim dedi.. ya bizler nası metanetli olacağız bu durumlarda benim elim ayağım boşaldı inanın…
IMG_2123.jpeg

X