2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar gece uyurken gözler kapalı ama kıpır kıpır ne eli ne ayağı duruyo yüzünü ovuşturuyo bu gizemi henüz çözemedik değil mi doktoruna falan soran var mı niye böyle yapıyomuş bebekler?
Benımde aynısı. Sordum bugun doktora. Sıcaktan dedi ama cok tatmin etmedi bu cvp

Kızlar mama kullanan anneler mamalarınızı dışarda mı buzdolabında mı saklıyosunuz ? Bide 3 hafta sanırım saklama süresi. Kalan mamayı atıyoruz değil mi bizim mama 3 haftada bitmiyo çoğunu döküyorum yazık oluyo valla.

Ben de spınal oldum oyle bir seyım yok:)

Benımkı 5 gune bitiyor kullandıgım tezgahta kullanmadıgım klimalı odada duruyor ama havada sıcak bir sey olmuyordur umarım kurt dustu aklıma:)

Benımkı 5 gune bitiyor kullandıgım tezgahta kullanmadıgım klimalı odada duruyor ama havada sıcak bir sey olmuyordur umarım kurt dustu aklıma:)
Yok 5 günde bişey olmaz ama sen yinede güneş görmeyen bi dolabın içine koy. Ben daha uzun süreli kalanlar bozuluyo mu, buzdolabına mı koymak gerekiyor bilemiyorum

P pelinn tam şimdi okuyordum bu konuda bi yazı hemen paylaşıyorum
Aaa tamamiyle uykuyA tam geçmediği için yani saol canım çok mantıklı bazen baya uzun sürüyo nasıl derin uykuya geçiricez acaba
Benımde aynısı. Sordum bugun doktora. Sıcaktan dedi ama cok tatmin etmedi bu cvp
Klimalı odada da aynısını yapıyo bencede yeterli bir cvp değil bende sorucam ay sonu doktoruma

Yeni yeni bacakları kaldırıp şaaak diye yere vurma başladıacımıyo gibi görünüyo sesi çıkmıyo ben kaldırıp kendi ayağımı öyle vursam kesin acır

Tevhide dadı’nın instagramında öne çıkanlarda uyku diye bi kısım var orda çok güzel bilgiler paylaşmış , derin uykuya kendileri geçiyormuş zaten. Benim bu ara asla uyumak istemiyor, farkındalığı aşırı arttı sürekli oynamak bakınmak istiyor

Benimkisi de öyle uyuyosada zaten 10 dk sonra uyanıyo gündüzleri sürekli bişeylere bakınmak istiyo en fenası da arabada pusette dururdu artık durmuyo işte şimdi tükeneceğiz

Be
Benim meme reddi var canım iki ay sağarak verdim. Sütüm bitti artık. Meme alsa biraz daha sakin bir bebek olur muhtemelen. Yani emme refleksi onlara iyi geliyor ama benim yoğun bakımda da kaldığı için asla kabul etmedi

Ya ben bunu hiç düşünmedim gazlı zaten aşağı yukarı yaylanınca susuyor. Gaz sancısı geçiyor muhtemelen hemen pilates topu ediniyorum.

Bu zamanlar sabırla güzellikle geçer umarım düzelirler. Gerçekten çok yorgunum. Bazen bağırıyorum. Sus artık yalvarırım sus diye sonra çok üzülüyorum vicdan azabı cekilorum

Anladım canım hepimizde farklı farklı sorunlar var ya valla çok zormuş bebiş büyütmek uykusu ayrı beslenmesi ayrı gazı ayrı zor sağlık olsun iyi ki varlar

Yok 5 günde bişey olmaz ama sen yinede güneş görmeyen bi dolabın içine koy. Ben daha uzun süreli kalanlar bozuluyo mu, buzdolabına mı koymak gerekiyor bilemiyorum
Markette nasılsa öyle saklamak gerekiyor aslında yalnız sıvı olunca açtıktan 24 saat içinde bitirip buzdolabında saklamak lazım diye biliyorum

Arkadaşlar merhaba, ben mayıs annesiyim normalde ama arada size de göz atıyorum :)
Bebeğim haftaya iki aylık olacak mama+ meme gidiyorum. Çok sıcak olduğu için iki gündür günde bir defalık 20cc su verdim. Sizce çok mu? Çok gibi geldi bana sonradan düşününce

Bence de biraz fazla. Doktorlar zaten mama da su ile yapılıyor diyor e anne sütü de çoğu su. İlk 6 ay önermiyorlar. Sen vermek istiyorsan bence 1-2 kaşığı cok geçme

3 buçuk aylık bir öğünde kaç cc mama içmeli? Bir türlü emin olamıyorum bazen doymuyor gibi oluyor. Emziriyorum aynı zamanda ama geceleri sütüm hiç olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…