2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 3.ayda göz muayenesi yazıyor hastanenin verdiği takvimde. Çocuk doktoru mu muayene edip gerekirse yönlendiriyor yoksa direkt göz doktorundan mı randevu almam gerekiyor acaba?
Direkt göz doktorundan randevu alıyosun canım sonucunu çocuk doktoru da görmek istiyo

Kızlar 3.ayda göz muayenesi yazıyor hastanenin verdiği takvimde. Çocuk doktoru mu muayene edip gerekirse yönlendiriyor yoksa direkt göz doktorundan mı randevu almam gerekiyor acaba?
Bizim doktor 3. Ay muayenesinde göz doktoruna görünmenizi tavsiye ederim hâlâ biraz şaşılık görünüyor dedi
Burnu basık yalancı şaşılık da olabilir dedi

Kızlar 94. Günden merhabalar
Geceleri uyuyor gündüzleri ana kucağında duruyor ya da sırt üstü yere yatırdığımda duruyor, kendi kendine uyuya kalıyor gündüzleri, gaz sancısı yok, kucakta gezmek istemiyor iyice algıları açıldı sürekli etrafı izliyor bazen aynı yerde çok uzun süre kalırsa etrafında da kimseyi göremezse mızıklıyor o kadar
Dayanınn güneşli günler sizleri bekliyor
Bugün hiç kucağıma almadım bile
Sadece beslemek için aldım
Bütün evi temizledim çamaşırları yıkadım astım ilk kez kendi başıma bu işleri becerebildimm size müjde vermek istedimm

Kızlar 94. Günden merhabalar
Geceleri uyuyor gündüzleri ana kucağında duruyor ya da sırt üstü yere yatırdığımda duruyor, kendi kendine uyuya kalıyor gündüzleri, gaz sancısı yok, kucakta gezmek istemiyor iyice algıları açıldı sürekli etrafı izliyor bazen aynı yerde çok uzun süre kalırsa etrafında da kimseyi göremezse mızıklıyor o kadar
Dayanınn güneşli günler sizleri bekliyor
Bugün hiç kucağıma almadım bile
Sadece beslemek için aldım
Bütün evi temizledim çamaşırları yıkadım astım ilk kez kendi başıma bu işleri becerebildimm size müjde vermek istedimm
Maşallah süphanallah diyelim 🧿 yerde sırt üstü yatırma işini yaparken çok tedirgin oluyorum ben. Acaba kafa şekli bozulur mu kafasının arkası düzleşir mi diye. Perşembe doktor randevum var. Sorucam doktora artık yatırabilir miyim diye. Genelde yan yatırıyorum uyurken falan kafa yapısı bozulmasın, güzel olsun diye. Bu konuda bilgisi olan var mı? Yarın 3 aylık olucaz.

Maşallah süphanallah diyelim 🧿 yerde sırt üstü yatırma işini yaparken çok tedirgin oluyorum ben. Acaba kafa şekli bozulur mu kafasının arkası düzleşir mi diye. Perşembe doktor randevum var. Sorucam doktora artık yatırabilir miyim diye. Genelde yan yatırıyorum uyurken falan kafa yapısı bozulmasın, güzel olsun diye. Bu konuda bilgisi olan var mı? Yarın 3 aylık olucaz.
Sırt üstü kafası yana bakıcak şekilde yatırılması gerekiyormuş sırtı yan şekilde olmıcakmış öyle demişti doktorumuz

Kusması 3.ayda bitiyor ama yeni güncellemede eller ağızda. Benim kız yumruk olarak sokuyor ve dilime değdiği için bu sefer de öyle süt çıkarıyor 🤦‍♀️🤦‍♀️
Evet benimkisi de 20 gündür falan yumruk şeklinde elini ağzına sokuyo 2.aydan beri ay sonu 3.aya giricek inşallah kusması azalır doktoru da normal dedi ilaç falan vermedi

2. Ay aşıları için sağlık ocagı arıyor mu? Bizi daha kimse aramadı 2 ay 3 günlük olduk. Bugun gideyim olmazsa.

Doktorum yumruksa sorun değil ama parmağa müsade etme demişti. Bu sefer parmak emme davranışını alışkanlık haline getirir
Cok nadir yapıyor ama dıkkat edeyım beslenınce hemen bırakıyor baska zaman yapmıyor bi de yeni basladı parmaga 3 5 gundur nerden cıktıysa
Parmak niye kötü acaba🧐

Son düzenleme:
2. Ay aşıları için sağlık ocagı arıyor mu? Bizi daha kimse aramadı 2 ay 3 günlük olduk. Bugun gideyim olmazsa.
63 64 gunluksun di mi kız sen gec mı dogurdun:)
Hadi ben erken dogurdumda seninki de gec olmus heralde:)

X