2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Göğsünüzde olan kahverengi hamilelik lekeleri geçti mi kızlar
Benim geçmedi, göğsümde değil göbeğimde olmuştu hatta bir de yağ bezesi çıkmıştı. Hepsi duruyor. Ben çok kilo da veremedim. Daha yeni 10 kilo verdim, o da yaz sıcağından oldu. Yaz olmasa 7-8 ancak vermiştim.

Benim geçmedi, göğsümde değil göbeğimde olmuştu hatta bir de yağ bezesi çıkmıştı. Hepsi duruyor. Ben çok kilo da veremedim. Daha yeni 10 kilo verdim, o da yaz sıcağından oldu. Yaz olmasa 7-8 ancak vermiştim.
Ben 10 kg verdim sonra tekrar 5 kilo aldım süt olayından dolayı diyet sağlıklı beslenme olayına giremiyor ki insan :KK43:

Kızlar doğumdan beri foruma girmiyodum valla girdim mutlu oldum yanlış anlamayın ama aynı şeyleri yasadigimiza sevindim çünkü sadece ben böyleyim saniyodum kendimi beceriksiz hissediyodum oladar uzuluyodum ki neyseki yalnız değilmişim ama hepsi gecicek dimi 😇😇😇
İnşallah herşey kolaylaşır büyüdükçe. En azından uykusuzluk, emzirmek, uyutmak gibi şeyler biraz rahatlasa bizde rahatlarız diye düşünüyorum. Hiçbirimiz beceriksiz değiliz ayrıca insanüstü bir performans sergiliyoruz son 3 aydır.

Beniöde geçmedi merak ediyorum ne zaman geçmiş olur acaba aynen göbekteki çizgide gitmedi daha yinede 10 kilo güzel vermişsin aslında kaç kilo almıltın ben 19 kilo aldım 12si gitti 7 kilom kaldı ama daha veremiyorum durdu

Beniöde geçmedi merak ediyorum ne zaman geçmiş olur acaba aynen göbekteki çizgide gitmedi daha yinede 10 kilo güzel vermişsin aslında kaç kilo almıltın ben 19 kilo aldım 12si gitti 7 kilom kaldı ama daha veremiyorum durdu
Ben 15 kilo almıştım. Doğumda sadece 5’i gitti. Sonra 7-8 gibi verdim ve bende geri aldım 1-2 kilo🤣🤣🤣 Diyet zaten yok, homini gırtlak yemece 🤣🤣🤣 benim yazın sıcakta iştahım hep gider, öyle daha son 2 hafta verdim 2-3 kilo da. Bir de bir ishal olmuştum, dolaptaki süt bozulmuş uyku sersemi fark etmeyip içtim, o sırada çok gitti, güçten de düştüm. Toparlamam vakit aldı.

Benım 2 kg kaldı o da patlamıs lastık gibi olan göbegımde sanırım
Sporda yapılmıyor yoksa onuda eritirimde hic sevmem oyle

Şu piyanoludaki seylere uzanıyor tutuyor ama elimle bisi verdıgımde uzanmıyor tutusturursam alıyor hayırlısı

Göbegımdeki siyah uzun cızgı gecmıyor annem dıyor bu ne e herkeste var dıyorum sasırıyo ayrıca bir suru ben çıkmıstı boynumda falan hicbiri gecmedi

Şu piyanoludaki seylere uzanıyor tutuyor ama elimle bisi verdıgımde uzanmıyor tutusturursam alıyor hayırlısı
Bende alıcam onlardan eve dönünce. Bayramda memlekete geldik, alamadım. Bu hafta döncez, aktivite halısı alayım diyorum. Bir de diş kaşıyıcı, çok salyalı, elleri sürekli ağzında.

Benım 2 kg kaldı o da patlamıs lastık gibi olan göbegımde sanırım
Sporda yapılmıyor yoksa onuda eritirimde hic sevmem oyle
Benim de aynen karnım kaldı baya. Eşimin babaannesi geldi, vıdı vıdı başımda kızım göbeğin gitmemiş de gitmemiş… Dedim 3 aylık bebrğim var daha nereye gitsin. Azıcık büyüsün, pilatese başlıcam. Benim omzum, boynum da çok ağrıyor. Hele son 2 gündür emerken ağladığı için bu ataktan iyice tutuldum.

Benim de aynen karnım kaldı baya. Eşimin babaannesi geldi, vıdı vıdı başımda kızım göbeğin gitmemiş de gitmemiş… Dedim 3 aylık bebrğim var daha nereye gitsin. Azıcık büyüsün, pilatese başlıcam. Benim omzum, boynum da çok ağrıyor. Hele son 2 gündür emerken ağladığı için bu ataktan iyice tutuldum.

Ben sporu bılerek yapmıyorum dikişlerden

Atagından ben de bıktım dakka bası emiypr yıyor bi ara bir yerdi 3 saat ellemezdı benı sımdı tam 1.5 saatte bir cebellesıyoruz duzelır ınsallah

Valla 12. Hafta güncellemesinden sonra başlaması lazım. Benimki ağzıyla baloncuk yapıp, elini yumruk yapıp onu bir güzel emiyor. Daha bu kadar. Uzanıp kavrama yok. Olur yakında herhalde. Ellerini benim gözüme sokuyor o ayrı 🤣🤣
Evet aynısı var ağzıyla baloncuk yapma tükürük çıkarma yumruk elini emme😂 bi de elleriyle baya itmeye vurmaya başladı yeni

X